Starší žáci

Články

Slatina/Slovan - Břeclav

28. 04. 2018 20:15:01 od Michal Zrzavý

V sobotním dopoledni k nám zavítal soupeř , který se nacházel v tabulce těsně za námi. Na podzim jsme tam uhráli smolnou remízu 0-0 , tak jsme si na soupeře věřili. Bohužel v zápase jsme se nedokázali s rolí favorita nějak porvat . Špatné řešení situací a neproměňování brankových příležitostí se s námi táhlo celý zápas .Pokud k tomu připočteme jednu z mála chyb , které jsme v obraně udělali a soupeř potrestal , tak to dopadlo tak , že všechny body si od nás odvážel soupeř . Kluky musím pochválit za bojovnost , bohužel kvalita v některých situacích scházela , pořád máme na čem pracovat .

| Napsal: Michal Zrzavý | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Svratka - Slatina / Slovan

22. 04. 2018 16:13:40 od Michal Zrzavý

V nedělním krásném dopoledni jsme zavítali k zápasu na Svratce , kde nás čekal aktuálně druhý tým tabulky. Domácí jasně od samého začátku ukazovali svoji sílu , nicméně bojovností a výkonem brankáře jsme udrželi poločas za stavu 0-0 . Do druhého poločasu jsme bohužel nevstoupili dobře a hned inkasovali. Za nedlouho přišel druhý gól po krásné střele domácího kapitána . I přes prohru musím kluky pochválit za předvedený výkon .

| Napsal: Michal Zrzavý | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Slatina/Slovan - Veselí nad Moravou

14. 04. 2018 22:02:33 od Michal Zrzavý

K prvnímu domácímu utkání jara k nám přicestoval třetí tým tabulky , který nám na podzim uštědřil lekci z produktivity . Poučeni podzimním výsledkem jsme do zápasu vstoupili aktivně a pokryli nejlepšího střelce hostů . Po zásluze jsme šli do vedení po brance Lucky Jelínkové. Bohužel ve druhém poločase jsme nepokryli jednu situaci a hosté vyrovnali na 1-1.Nakonec jsme zápas dovedli do vítězného konce , kdy se konečně prosadil náš nejlepší střelec Jakub Doleček a zápas jsme zaslouženě vyhráli 2-1.

| Napsal: Michal Zrzavý | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Ivančice - Slatina/Slovan

07. 04. 2018 22:02:17 od Michal Zrzavý

K prvnímu mistrovskému utkání jara jsme cestovali k vedoucímu týmu , který ještě neztratil ani bod. Hra se od začátku odvíjela v režii týmu domácích a prohra 4-0 byla víceméně milosrdná díky výkonu našeho brankáře Patrika Žáčka . Do dalších zápasů se musíme hodně zlepšit .

| Napsal: Michal Zrzavý | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Starší žáci - příprava na jarní sezonu

20. 02. 2017 16:50:02 od Klajsner Václav (info M.Chalabala)

Starší žáci se po úspěšném účinkování v halové lize přesunuli s přípravou na sezónu na venkovní hřiště, kde v průběhu dvou týdnů odehráli dvě přátelská utkání. V Boskovicích podali naši hráči výborný výkon a za prohru 2:1 s papírově silnějším soupeřem se vůbec nemusí stydět.
Druhý zápas s Líšní dopadl výsledkem 3:0 v náš neprospěch. V tomto přátelském utkání dostala prostor většina hráčů našeho mužstva.
O dalších přípravných zápasech Vás budeme informovat.

| Napsal: Klajsner Václav (info M.Chalabala) | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Korčián halová liga starších žáků 2017

12. 02. 2017 19:21:45 od Chalabala Martin

11.Korčián halová liga starších žáků 2017


V sobotu 7. ledna 2017 byl zahájen již 11. ročník Korčián halové ligy, dřív Bomaso cup, pro starší žáky ročníku 2002 a mladší, který od jeho zrodu pořádá náš sportovní klub SK Slatina.
Do turnaje který byl plně obsazen již v polovině listopadu minulého roku se přihlásilo těchto šestnáct mužstev:FC Kuřim,FC Svratka,FC Ivančice,SK Slatina,
SK Slatina "B",MS Brno,FC Medlánky,FC Medlánky "B",FC Soběšice,Tatran Kohoutovice,SK Řečkovice,TJ Starý Lískovec,FC Nordic,SK Újezd,FC Zbrojovka Brno,Rajhrad.
Těchto 16 mužstev zaručovalo vysokou kvalitu a úroveň turnaje a kolotoč plný fotbalových zážitků , kterého se každý rok zúčastní víc než 250 mladých hráčů mohl začít.
Od prvního hracího dne bylo znát která mužstva budou bojovat o ty nejvyšší příčky .Mezi ně patřili i slatinští borci z "A" týmu, kteří byli zároveň obhájci vítězství minulého ročníku. Naše mužstva na sebe narazila hned v prvním kole turnaje s výsledekem 4:0 ve prospěch našeho áčka. Další výsledky prvního dne našich mužstev byli následující :St.Lískovec - Slatina "B" 1:0, Slatina "A" - Nordic 3:2, Slatina "A" - St.Lískovec 2:0, Slatina "B" - Nordic 0:2.
V tabulce to pro slatiňáky znamenalo 2 a 15 místo po prvním hracím dni.Trenér našich mužstev Lukáš Zrzavý měl skvělý nápad jak své svěřence ještě lépe připravit do dalších bojů v halové lize a zároveň v celkové přípravě do jarních mistrovských utkání a to ten,že po domluvě s vedoucím mužstva si pronajali k tréninkovým jednotkám sportovní halu v které se turnaj koná.
Následující sobotu našim mladším klukům "B" týmu turnajový klíč přisoudil dvě favorizovaná mužstva.Kluci v těchto zápasech předvedli ,že jsou skvělý tým a dokážou potrápit i vyspělejší soupeře.
Výsledky z druhého dne :Medlánky "B" - Slatina "B" 0:6 ,Zbrojovka - Slatina "B" 3:0,Kuřim - Slatina "B" 2:0,Slatina "A" - Řečkovice 1:0, Slatina "A" - Ivančice 0:0,Slatina "A" - Rajhrad 0:0
Halovku si užívalo nejen velké množství hráčů,ale i skvělí a zároveň obětaví trenéři a realizační týmy.
Výsledky třetího a čtvrtého dne ukázali která mužstva jsou připraveni nejlépe na tento turnaj. Slatina "A" - Zbrojovka 2:4, Slatina "A" - Svratka 1:4, Slatina "A" - Soběšice 0:0, Slatina "B" - Medlánky "A" 1:4, Slatina "B" - MS Brno 1:3,
Slatina "B" - Ivančice 0:2, Slatina "A" - Medlánky "B" 4:1, Slatina "A" - Kohoutovice 5:1, Slatina "A" -MS Brno 1:1, Slatina "B" - Újezd 0:3, Slatina "B" - Svratka 1:2, Slatina "B" - Řečkovice 1:4
Pátý hrací den a tím i poslední zápasy základní části KHL 2017, které určily kdo si zahraje o nejvyšší příčky velkého i malého finále.Na tento den se skvěle připravilo naše mladší mužstvo které si připsalo 6 bodů a tím si zaručilo 14 místo v základní části.Naopak kluci z áčka si pohoršili a klesli z třetí na šestou příčku,
nicméně si zajistili postup do play -of Slatina "A" - Medlánky "A" 1:0, Slatina "A" - Újezd 5:0, Slatina "A" - Kuřim 2:2, Slatina "B" - Kohoutovice 1:0, Slatina "B" - Rajhrad 1:0, Slatina "B" - Soběšice 0:3
Vítězem základní části se stal tým FC Svratka.
Finálový den byl opravdu vrcholem celého turnaje.V očích všech zúčastněných hráčů,trenérů,organizátorů a v neposlední řadě fanoušků,kterých se sešlo opravdu hodně, bylo vidět napětí a očekávání.
Dopolední program patří tradičně zápasům o umístění na 9 až 16 místě.Do tohoto programu zasáhlo slatinské mužstvo mladíků týmu "B" v tomto složení:
Gabriel Canales Pineda,Janák Filip,Trčka Michal,Vašák Jan,Valenta Tomáš,Doleček Jakub,Quoc Viet Pham,Knibradl Matyáš,Sukholitkys Viktor,Batsakhain Anar,Drápela Tomáš,Bervišič Adnan,Vendolský Martin.
První zápas se Soběšicemi skončil nerozhodně 2:2 a tak o dalším postupu museli rozhodnout penalty.Slatiňáci v nich nezaváhali a vítězstvím si zajistili postup.V semifinále porazili tým ze St.Lískovce 2:1 a tak dokázali jak skvěle se na tento turnaj dokázali připravit a že i pod značkou "B" týmu se může skrývat kvalita a bojovnost .To potvrdili i v posledním utkání proti Medlánkám "B" V kterém vyhráli na penalty 2:1 a zajistili si tím skvělé deváté místo.Tento zápas byl zároveň posledním zápasem sobotního dopoledne.
Odpolední program slatinského áčka začal zápasem s Medlánkami "A". K závěrečným bojům nastoupil á tým v tomto složení:Štencl Daniel,Jelínková Lucie,Večeřa Martin,Pancner Denis,Ždímal Patrik,Gobo Jakub,Novák Michal,Peša Jakub,Hrachovina Ondřej,Danhofer Jakub.Po roce na sebe opět narazila mužstva s předešlého finále a i tentokrát se podařilo slatiňákům po remíze 1:1 zvítězit na penalty a zajistit si ,tak boj o medaile.
V semifinálovém utkání se utkali s druhým mužstvem základní části FC Kuřim.
Vysněná obhajoba se po prohře 0:2,ale rozplynula.A tak se kluci ze slatiny ke svému poslednímu zápasu turnaje museli připravit na soupeře s Ivančic,který byl mírným favoritem,ale to naše kluky nezaskočilo a soupeře přehráli a vítězstvím 2:1 si zajistili skvělé třetí místo.
Celkovým vítězem 11.ročníku KHL 2017 se stalo mužstvo FC Kuřim ,když ve finále porazilo mužstvo FC Svratky v poměru 4:1
Závěrem bych chtěl poděkovat všem kteří opět dokázali skvěle zorganizovat tak velký a silně obsazený turnaj. Hlavnímu sponzorovi panu Pavlu Korčianovi, na časomíře Daně Bystřické,Petrovi Herůdkovi , pánům rozhodčím Janu Kyprtovi a Lukáši Jelínekovi, a o občerstvení všech mužstev včetně trenérů se starali Andrea a Tomáš Zdražilovi.
V neposlední řadě patří obrovské díky trenéru Lukáši Zrzavému a jeho svěřencům,kteří dokázali perfektně reprezentovat náš klub.
autor: Martin Chalabala

| Napsal: Chalabala Martin | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Korčián halová liga starších žáků 2017

12. 02. 2017 18:49:45 od Klajsner Václav

V sobotu 7. ledna 2017 byl zahájen již 11. ročník Korčián halové ligy, dřív Bomaso cup, pro starší žáky ročníku 2002 a mladší, který od jeho zrodu pořádá náš sportovní klub SK Slatina.
Do turnaje který byl plně obsazen již v polovině listopadu minulého roku se přihlásilo těchto šestnáct mužstev:FC Kuřim,FC Svratka,FC Ivančice,SK Slatina,
SK Slatina "B",MS Brno,FC Medlánky,FC Medlánky "B",FC Soběšice,Tatran Kohoutovice,SK Řečkovice,TJ Starý Lískovec,FC Nordic,SK Újezd,FC Zbrojovka Brno,Rajhrad.
Těchto 16 mužstev zaručovalo vysokou kvalitu a úroveň turnaje a kolotoč plný fotbalových zážitků , kterého se každý rok zúčastní víc než 250 mladých hráčů mohl začít.
Od prvního hracího dne bylo znát která mužstva budou bojovat o ty nejvyšší příčky .Mezi ně patřili i slatinští borci z "A" týmu, kteří byli zároveň obhájci vítězství minulého ročníku. Naše mužstva na sebe narazila hned v prvním kole turnaje s výsledekem 4:0 ve prospěch našeho áčka. Další výsledky prvního dne našich mužstev byli následující :St.Lískovec - Slatina "B" 1:0, Slatina "A" - Nordic 3:2, Slatina "A" - St.Lískovec 2:0, Slatina "B" - Nordic 0:2.
V tabulce to pro slatiňáky znamenalo 2 a 15 místo po prvním hracím dni.Trenér našich mužstev Lukáš Zrzavý měl skvělý nápad jak své svěřence ještě lépe připravit do dalších bojů v halové lize a zároveň v celkové přípravě do jarních mistrovských utkání a to ten,že po domluvě s vedoucím mužstva si pronajali k tréninkovým jednotkám sportovní halu v které se turnaj koná.
Následující sobotu našim mladším klukům "B" týmu turnajový klíč přisoudil dvě favorizovaná mužstva.Kluci v těchto zápasech předvedli ,že jsou skvělý tým a dokážou potrápit i vyspělejší soupeře.
Výsledky z druhého dne :Medlánky "B" - Slatina "B" 0:6 ,Zbrojovka - Slatina "B" 3:0,Kuřim - Slatina "B" 2:0,Slatina "A" - Řečkovice 1:0, Slatina "A" - Ivančice 0:0,Slatina "A" - Rajhrad 0:0
Halovku si užívalo nejen velké množství hráčů,ale i skvělí a zároveň obětaví trenéři a realizační týmy.
Výsledky třetího a čtvrtého dne ukázali která mužstva jsou připraveni nejlépe na tento turnaj. Slatina "A" - Zbrojovka 2:4, Slatina "A" - Svratka 1:4, Slatina "A" - Soběšice 0:0, Slatina "B" - Medlánky "A" 1:4, Slatina "B" - MS Brno 1:3,
Slatina "B" - Ivančice 0:2, Slatina "A" - Medlánky "B" 4:1, Slatina "A" - Kohoutovice 5:1, Slatina "A" -MS Brno 1:1, Slatina "B" - Újezd 0:3, Slatina "B" - Svratka 1:2, Slatina "B" - Řečkovice 1:4
Pátý hrací den a tím i poslední zápasy základní části KHL 2017, které určily kdo si zahraje o nejvyšší příčky velkého i malého finále.Na tento den se skvěle připravilo naše mladší mužstvo které si připsalo 6 bodů a tím si zaručilo 14 místo v základní části.Naopak kluci z áčka si pohoršili a klesli z třetí na šestou příčku,
nicméně si zajistili postup do play -of Slatina "A" - Medlánky "A" 1:0, Slatina "A" - Újezd 5:0, Slatina "A" - Kuřim 2:2, Slatina "B" - Kohoutovice 1:0, Slatina "B" - Rajhrad 1:0, Slatina "B" - Soběšice 0:3
Vítězem základní části se stal tým FC Svratka.
Finálový den byl opravdu vrcholem celého turnaje.V očích všech zúčastněných hráčů,trenérů,organizátorů a v neposlední řadě fanoušků,kterých se sešlo opravdu hodně, bylo vidět napětí a očekávání.
Dopolední program patří tradičně zápasům o umístění na 9 až 16 místě.Do tohoto programu zasáhlo slatinské mužstvo mladíků týmu "B" v tomto složení:
Gabriel Canales Pineda,Janák Filip,Trčka Michal,Vašák Jan,Valenta Tomáš,Doleček Jakub,Quoc Viet Pham,Knibradl Matyáš,Sukholitkys Viktor,Batsakhain Anar,Drápela Tomáš,Bervišič Adnan,Vendolský Martin.
První zápas se Soběšicemi skončil nerozhodně 2:2 a tak o dalším postupu museli rozhodnout penalty.Slatiňáci v nich nezaváhali a vítězstvím si zajistili postup.V semifinále porazili tým ze St.Lískovce 2:1 a tak dokázali jak skvěle se na tento turnaj dokázali připravit a že i pod značkou "B" týmu se může skrývat kvalita a bojovnost .To potvrdili i v posledním utkání proti Medlánkám "B" V kterém vyhráli na penalty 2:1 a zajistili si tím skvělé deváté místo.Tento zápas byl zároveň posledním zápasem sobotního dopoledne.
Odpolední program slatinského áčka začal zápasem s Medlánkami "A". K závěrečným bojům nastoupil á tým v tomto složení:Štencl Daniel,Jelínková Lucie,Večeřa Martin,Pancner Denis,Ždímal Patrik,Gobo Jakub,Novák Michal,Peša Jakub,Hrachovina Ondřej,Danhofer Jakub.Po roce na sebe opět narazila mužstva s předešlého finále a i tentokrát se podařilo slatiňákům po remíze 1:1 zvítězit na penalty a zajistit si ,tak boj o medaile.
V semifinálovém utkání se utkali s druhým mužstvem základní části FC Kuřim.
Vysněná obhajoba se po prohře 0:2,ale rozplynula.A tak se kluci ze slatiny ke svému poslednímu zápasu turnaje museli připravit na soupeře s Ivančic,který byl mírným favoritem,ale to naše kluky nezaskočilo a soupeře přehráli a vítězstvím 2:1 si zajistili skvělé třetí místo.
Celkovým vítězem 11.ročníku KHL 2017 se stalo mužstvo FC Kuřim ,když ve finále porazilo mužstvo FC Svratky v poměru 4:1
Závěrem bych chtěl poděkovat všem kteří opět dokázali skvěle zorganizovat tak velký a silně obsazený turnaj. Hlavnímu sponzorovi panu Pavlu Korčianovi, na časomíře Daně Bystřické,Petrovi Herůdkovi , pánům rozhodčím Janu Kyprtovi a Lukáši Jelínekovi, a o občerstvení všech mužstev včetně trenérů se starali Andrea a Tomáš Zdražilovi.
V neposlední řadě patří obrovské díky trenéru Lukáši Zrzavému a jeho svěřencům,kteří dokázali perfektně reprezentovat náš klub.

| Napsal: Klajsner Václav | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


11. ročník Korčian Cupu - výsledky

02. 02. 2017 22:37:54 od Chalabala Martin

Šestice týmů si již s předstihem zajistila postup do souboje o prvenství v 11. ročníku Zimní halové ligy starších žáků v Brně - Korčian Cupu. Mezi nejlepšími jsou Svratka Brno, Kuřim, Slatina, Medlánky, Ivančice a Zbrojovka. Blízko postupu jsou také Újezd a Nordic Brno. Podívejte se na výsledky 4. hracího dne. Po posledním 5. se týmy rozdělí do dvou skupin - první si zahraje o 1. - 8., druhá o 9. - 16. místo.

Korčian halová liga starších žáků

4. hrací den - 28. leden

MEDLÁNKY A 0 : 0 STARÝ LÍSKOVEC
ZBROJOVKA 1 : 0 RAJHRAD
ŘEČKOVICE 0 : 6 SVRATKA
ÚJEZD 3 : 0 SLATINA B
MEDLÁNKY A 3 : 0 RAJHRAD
ZBROJOVKA 2 : 1 STARÝ LÍSKOVEC
ŘEČKOVICE 0 : 5 ÚJEZD
SVRATKA 2 : 1 SLATINA B
MEDLÁNKY A 0 : 0 ZBROJOVKA
RAJHRAD 0 : 0 STARÝ LÍSKOVEC
ŘEČKOVICE 4 : 1 SLATINA B
ÚJEZD 1 : 2 SVRATKA
SOBĚŠICE 3 : 3 NORDIC
IVANČICE 1 : 0 KUŘIM
MEDLÁNKY B 1 : 4 SLATINA A
KOHOUTOVICE 1 : 0 MS BRNO
SOBĚŠICE 0 : 1 KUŘIM
IVANČICE 0 : 3 NORDIC
MEDLÁNKY B 0 : 1 MS BRNO
KOHOUTOVICE 1 : 5 SLATINA A
SOBĚŠICE 1 : 3 IVANČICE
KUŘIM 3 : 0 NORDIC
MEDLÁNKY B 1 : 0 KOHOUTOVICE
MS BRNO 1 : 1 SLATINA ATabulka
1 SVRATKA 48:9 31
2 KUŘIM 36:11 30
3 SLATINA "A" 25:12 25
4 MEDLÁNKY "A" 19:16 25
5 IVANČICE 23:9 24
6 ZBROJOVKA 26:16 24
7 ÚJEZD 28:14 21
8 NORDIC 23:18 18
9 ST. LÍSKOVEC 11:13 14
10 RAJHRAD 13:24 14
11 MS BRNO 13:24 13
12 SOBĚŠICE 9:23 10
13 ŘEČKOVICE 7:30 7
14 MEDLÁNKY "B" 7:39 6
15 KOHOUTOVICE 9:27 6
16 SLATINA "B" 10:32 3Střelci

18 gólů - Janík Jan (Svratka)

16 gólů - Kratochvíl Lukáš (Újezd)

14 gólů - Valníček Adam (Nordic), Sláma Lukáš (Kuřim)

| Napsal: Chalabala Martin | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Posílání informací o mužstvu

16. 05. 2015 05:23:55 od Klajsner Václav (předseda SK)

Oslovuji tímto Lukáše Zrzavého a Pavla Koše aby se mně ozvali na můj e-mail (klajsnerovi@seznam.cz) .
Děkuji : V.Klajsner

| Napsal: Klajsner Václav (předseda SK) | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


3 zápas jarní části sezony

28. 04. 2015 11:06:52 od Lukáš Zrzavý, Pavel Koš

Další zápas a těžký nás čekal v sobotu 25.4. kdy k nám přijel druhý tým tabulky Svratka Brno B.

První poločas začal soupeř lépe než my,výborně kombinoval,otáčel hru ze strany na stranu,měl míč častěji na svých kopačkách a tím plynuly i jeho šance,které náš brankář pochytal. Musím říct,že naši hráči bojovali ze všech sil a nedali soupeři nic zadarmo a snažili se využívat každé šance jít do útoku. Jak jsme přestáli soupeřovi šanci tak před poločasem jsme kopali rohový kop,který jejich brankář vyboxoval jen na velké vápno,kde byl Tomáš Marek,který poslal míč s první do sítě a stav je 1:0 a tak skončil i první poločas.

Druhý poločas soupeř už moc šancí neměl a my měli čím dál více prostoru na protiútoky. Z mého pohledu jsme přistupovali blíže k soupeřovi a nedávali mu tolik prostoru,tak jako v prvním poločase a z toho se stávali i naše šance nebo pološance,které jsme nedotáhli. Z jedné akce kdy si bere míč Filip Le a obchází pár protihráčů a střílí zpoza vápna střelu,která se odráží od břevna za brankovou čáru a stav je tedy 2:0.Poté náš soupeř opět převzal iniciativu snažil se dostávat do šancí,ale buď skončili na naši vcelku dobře organizované obraně,popřípadě opět na brankáři.

Do konce zápasu se už nic nestalo a vítězíme po bojovném výkonu 2:0.

Sestava: Přerovský-Tritai,Markowski,Urbánek,Vašák-Horváth Roman,Gobo,Marek,Kučera-Filip Le,Horváth René—Nejezchleba,Šlosar,Oračko,Vendolský,Štencl

Branky:Marek,Filip Le

| Napsal: Lukáš Zrzavý, Pavel Koš | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Krajský pohár

28. 04. 2015 11:05:35 od Lukáš Zrzavý, Pavel Koš

21.4.jsme nastoupili na domácím hřišti k utkání Krajského poháru se Slovanem Brno, který hraje Krajský přebor.

Utkání probíhalo v bojovném duchu z obou stran, za celý zápas jsme si vypracovali 3 stoprocentní šance,které se musí proměnit,bohužel nás to svazuje v každém zápasu,ale to je asi jediné co se klukům dá vytknout v tomhle zápase. Soupeř mě za celý zápas jednu hodně nebezpečnou střelu a to v druhém poločase, kterou náš brankář vyrazil na roh. Tím zápas skončil 0:0 a šlo se na penalty.

My kopeme v pořadí Filip Le (neproměnil),Markowski (gól), Přerovský (gól), Horváth (neproměnil), jelikož soupeř začínal kopat a dal jen jednu penaltu,tak vyhráváme na penalty 2:1 a postupujeme.

Sestava: Přerovský-Oračko,Markowski,Tritai,Nejezchleba-Beznosyk,Gobo,Horváth,Kučera-Filip Le,Firas Ahmed---Valenta,Ondrášek,Vendolský,Štencl,Vašák

| Napsal: Lukáš Zrzavý, Pavel Koš | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


2 zápas jarní části sezony

28. 04. 2015 11:03:34 od Lukáš Zrzavý, Pavel Koš

Starší žáci-NORDIC

Dne 18.4. jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu na NORDICU Brno,který hraje svoje domácí zápasy na umělé trávě za Lužánkami.

Musím říct, že zápas se nám po herní stránce moc nepovedl,ztráceli jsme lehké míče,bylo tam moc nepřesností a hlavně i neproměňování šancí. První poločas jsme ustáli penaltu,kterou náš brankář zneškodnil a podržel nás, tak jak to dělal i celý zápas,i přes všechnu naši nepřesnost jsme si i my vytvořili stoprocentní šance,bohužel jsme je neproměnili a tak poločas skončil 0:0.

O poločase byla v kabině trošku bouřka, nasazení některých hráčů nebylo hodno mistrovskému zápasu. Druhý poločas ubilo šancí, nicméně se soupeř dostává do vedení po skryté střele s vápna, která skončila až v síti. Po obdržené brance jsme se snažili s výsledkem něco udělat a po nádherné kombinační akci vyrovnává na konečných 1:1 Filip Le.

Nutno podotknout, že zápas nejspíš mohli vyhrát oba týmy, ale s hrou a výsledkem spokojený nejsem, nicméně musím ocenit,že za nepříznivého stavu se kluci nevzdali a zápas opět vyrovnali.

Sestava:Přerovský-Šlosar,Tritai,Nejezchleba,Vašák-Štencl,Markowski,Beznosyk,Kučera-Filip Le,Gobo—Valenta,Oračko,Stejskal,Ahmed Firas

Branka: Filip Le

| Napsal: Lukáš Zrzavý, Pavel Koš | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


1 zápas jarní části sezóny

19. 04. 2015 12:03:46 od Lukáš Zrzavý, Pavel Koš

11.4. jsme nastoupili k prvnímu jarnímu utkání (minulý týden utkaní v Rosicich odloženo-hraje 29.4.v 15:30 v Rosicích) proti týmu Újezd u Brna na domacím hřísti.

Utkání jsme nezačali dobře a nestíhali jsme zachytávat dlouhé balony za obranu a v 10.minutě soupeř vede 0:2,nutno podotknout,že to mohlo být i vyšším rozdílem,jen díky našemu brankářovi to bylo jen o dva góly…Zhruba v polovině prvního poločasu začínáme přebírat otěže zápasu a máme převahu,která vyústí snížením na 1:2 dalekonosnou střelou Jakuba Markowského,kterou brankář hostí nejspíše podcenil a podklouzla mu pod rukama. Tímto výsledkem končí první poločas tedy 1:2.

O přestávce jsme si řekli pár slov,co zapříčinilo naše chyby a co je potřeba zlepšit a musím říct,že druhý poločas byl více méně v naší režii a jen díky brankáři hostí,který zachránil svůj tým pár chvil před koncem o dokonaný obrat. Nicméně chvíli předtím dává krásnou branku opět Jakub Markowski a srovnává na konečných 2:2

Kluky až na prvních 10-15 minut musím pochválit za bojovnost a snahu s výsledkem něco udělat a jen trochu štěstí nám chybělo,abychom výsledek strhli na svoji stranu.

Sestava-Přerovský-Tritai,Urbánek,Nejezchleba,Vašák-Šlosar,Markowski,Marek,Kučera-Gobo,Filip Le-Štencl,Oračko

Branky: 2x Markowski

| Napsal: Lukáš Zrzavý, Pavel Koš | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Aktuální informace

19. 04. 2015 11:50:18 od Lukáš Zrzavý, Pavel Koš

Dobrý den omlouvám se, že zde nebylo dlouho nic napsáno, sezona nám opět začala tak se Vás pokusím informovat o novinkách.

Možná jste si všimli, že se nám změnil realizační tým a to tedy trenéři pro starší a mladší žáky: Lukáš Zrzavý tel. 736735144, Michal Pospíchal tel. 776600727, vedoucí mužstva Pavel Koš tel. 731910518 a u mladších žáků: Aleš Vnuk 737618713

Co se týče příspěvků zůstala částka 1000,- za půl roku potvrzení dodám kdo jej potřeboval. Jedna z novinek je, že kluci obdrží vytištěný tréninkový plán na určitý měsíc ve kterém mají vše podrobně rozepsáno.

Na léto je naplánováno soustředění a informace s přihláškou kluci obdrželi vytištěné.

Jedna z posledních věcí, které bych rád všem rodičům navrhl, aby své kluky poslali na zátěžové testy, je to sice jenom má rada a musí se tam objednat a také se to musí uhradit, ale myslím, že to má význam i pro vás aby jste věděli jak na tom kluci jsou. Někteří hráči to mají již za sebou.
Kontaktní informace:

Testy fotbal: 607258714
Mudr. Jana Hlaváčová
Nerudova 7 Brno - Veveří
Cena cca 550,- až 600,- Kč

Jak už jsem psal je to dobrovolné, ale myslím velice užitečné. Záleží však na vás. Díky s pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Lukáš Zrzavý, Pavel Koš | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Začátek letní sezóny

09. 04. 2014 16:51:02 od Koš Pavel

Dobrý den, máme tady začátek sezóny a začali jsme velice dobře. Náš první soupeř byla Moravská Slávie. Na jejím hřišti se nám povedlo ukořistit první bod sezóny a teď nás čekal domácí zápas. Zápas se vyvíjel velmi zajímavě, ale bohužel jsme o půlce prohrávali 0:1 když se po špatné přihrávce k naší brance soupeř ujal vedení. V druhé půlce hlavně ke konci zápasu se začalo vše otáčet. Nejprve po chybě brankáře soupeře a zmatku před brankou se trefil pohotově Kuba Rozsýpal a bylo to 1:1, o chvíli později a odpískaném faulu pro nás, se k míči postavil Tomáš Zdražil a po jeho krásném centru a krásné hlavičce Filipa Le Qunga jsme se ujali vedení 2:1 zápas takhle i skončil a nám se povedli ukořistit první 3 body. Velice bych všechny pochválil za zvládnutý zápas a nasazení, které předvedli děkujeme i všem rodičům co nás přišli podpořit a doufáme, že na dalším domácím utkání Vás opět uvidíme. S pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 1 | Trvalý odkaz |


Následné zápasy

10. 03. 2014 15:35:20 od Koš Pavel

Dobrý den, vrátili jsme se ze soustředění, které podle mě dopadlo velice dobře :-) a nyní nás ještě čekají další přípravné zápasy. Zítra 11.3.2014 místo tréninku hrajeme odložený zápas na Nordiku v 18:00 hodin sraz na Nordiku v 17:30 prosím rodiče, aby někdo odvezl kluky aby nemuseli jet tak pozdě domů kdo bude chtít tak sraz ve Slatine u hřiště 17:10. Následně dne 15.3.2014 hrajeme opět na Nordiku v 8:30 sraz si dáme v 8:00 hodin na Nordiku a ve Slatině 7:40 a hned další den 16.3.2014 hrajeme v 10:00 hodin zápas v Podolí, zde bych chtěl poprosit rodiče o pomoc s dopravou dali bychom si sraz v 9:00 u hřiště ve Slatině díky moc případné otázky můžete psát do komentářů díky s pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


ODJEZD NA SOUSTŘEDĚNÍ

26. 02. 2014 18:47:39 od Koš Pavel

Dobrý den, náš odjezd na soustředění v neděli 2.3.2014 bude následovný. Ráno v 8:30 odehrajeme zápas na Nordiku, potom pojedou kluci domů. Po zjištěných názorech ohledně odjezdu a domluvě s rodiči, které bych tímto i rád poprosil pojedeme na soustředění auty. Ty rodiče co pojedou a povezou kluky prosím o sraz u hřiště ve Slatině v 16:00 hodin a následně budeme odjíždět na soustředění. Díky všem za spolupráci a těším se na Vás a díky všem za pomoc :-) s pozdravem Koš Pavel
PS: ty rodiče co pojedou prosím o potvrzení do komentářů, které jsou povoleny, abychom věděli můžete zde i napsat nějaké připomínky ještě jednou díky

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 3 | Trvalý odkaz |


FOTBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

23. 02. 2014 15:17:25 od Koš Pavel

Dobrý den, co se týče našeho soustředění jedeme v termínu od 2.3. do 8.3.2014 a to do Ostrova u Macochy. V neděli 2.3. odehrajeme ráno další zápas na Nordiku proti Medlánkám začínáme v 8:30 a hned po zápase budeme odjíždět na soustředění. Jak se pojede a v kolik bude ještě upřesněno.
CO SEBOU: 3 tréninkové soupravy (do tělocvičny a ven) takže i teplé oblečení(šusťáky nebo tepláky,bunda nebo mikina), sálovou obuv nebo tarfy, kopačky,hlavně balón,několik párů ponožek a kusů spodního prádla,trička, hygienické potřeby, 2 velké a 1 malý ručník, plavky,kartičku pojišťovny, sáček na špinavé prádlo, pantofle.
Prosím rodiče o doplacení poplatku za soustředění během příštího týdne, nejpozději však v neděli před odjezdem. Omluvenky nepřítomnosti ve škole budou rozdány na tréninku. V případě dotazů mě kontaktujte na telefonním čísle 731910518. Děkuji. S pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Turnaj na Nordiku

21. 02. 2014 15:17:01 od Koš Pavel, Josef Cibulák

Dobrý den, po úspěšném turnaji nás čeká další příprava a to na velkém hřišti. První zápas hrajeme v neděli 23.2.2014 v 10:50 na hřišti Nordiku. Sraz na nordiku v 10:15 hodin. Těšíme se na vás v nominaci jsou všichni hráči jelikož se hraje na velkém hřišti, doufám že účast bude hojná. Díky a v neděli ahoj trenéři Koš a Cibulák

| Napsal: Koš Pavel, Josef Cibulák | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 1 | Trvalý odkaz |


Posledni hrací den KHL

16. 02. 2014 17:33:18 od Cibulák Josef

Tak včera jsme odehráli poslední zápasy KHL. Do tohoto dne jsme nastupovali z 8. místa. Hned první zápas jsme hráli proti favorizovanému Starému Lískovci. Tento zápas byl o bití a nebití celé soutěže. Kluci ovšem neměli co ztratit a hned ve 26 vteřině jsme vstřelili branku, která později znamenala postup mezi nejlepší 4 týmy. Kluci tento zápas odmakali jako celý turnaj ovšem teď to bylo s ještě větší chutí. Po této výhře jsme čekali koho nám los přiřadí a další na řadě byl Slovan Brno. Tento zápas byl pro mnoho našich hráčů zvláštní tím, že se mezi sebou znali a ještě větší náboj to byl pro Dana Švandu, jelikož se proti němu postavil mladší bráška v brance. Kluci opět nemohli zklamat, proto hráli naprosto v klidu a uvolněni. Zápas se vyvíjel opět velmi dobře a to z toho důvodu, že jsme opět dali hned v 16 vteřině branku. Poté jsme přidali další 3 a to právě Dan, kterému to následně bylo líto. Bohužel tento náskok 4:0 nás uvedl do takové pohody, že jsme ztratili důraz v obranné fázi a soupeř si tak mohl dát alespoň čestný gól. Tato výhra znamenala postup do finále, kde jsme se utkali s týmem Kohoutovic. V tomto utkání bohužel soupeř víc držel míč a asi v 5 minutě nám s velkým štěstím vstřelil branku. Kluci ovšem nic nezahodili a s touhou po vyrovnání se vrhali neustále do útoku. Tato snaha bohužel přinesla pouze mnoho a mnoho brankových příležitostí, ale vždy chybělo pár centimetrů. Toto utkání tedy pro nás bohužel nebylo vítězné, ale klukům se nedá nic vytknout. Touto porážkou se kluci stejně dokázali dostat na 2. místo a vyhrát tolik toužený pohár. Nezbývá nám nic než jen klukům velmi poděkovat za předvedenou hru a jistě dokázali, že fotbal hrát chtějí a umějí. Mohou být na sebe právem hrdí. Zároveň děkujeme všem rodičům a fanouškům za takovou podporu týmu jakou předvedli a doufám, že tato podpora bude pokračovat i nadále. V galerii jsou fotky ze zápasů a z vyhlašovacího ceremoniálu. Kluci Děkujem

| Napsal: Cibulák Josef | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


6. hraci den KHL

14. 02. 2014 19:02:26 od treneri

Dobry den zítřejší nominace: Tomáš Vilim,Tomáš Zdražil, Jan Cimbalnik, Jakub Rozsypal, Jakub Markowski, František Šlosar, Zdeněk Jordak, Filip Le, Dominik Chalupa, Daniel Švanda a David Chorvat. Zítra se vše rozhodne začínáme ve 12:00 a naším soupeřem bude mužstvo ze Starého Liskovce. Pokud se nám povede vyhrát budeme hrát o vrchní příčky. Zítra 15.2.2014 máme sraz na Veterině v 11:15 prosím všechny o dochvilnost a hlavně doufám, že nám budete držet pěsti. Těšíme se na vás, hlavně dobrou formu a náladu. Díky za vaši podporu hlavně pro vaše děti. Zatím ahoj a zítra sraz na prvním místě. S pozdravem trenéři

| Napsal: treneri | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Výsledek po 5 hracím dnu KHL

10. 02. 2014 15:50:46 od Koš Pavel, Josef Cibulák

Dobrý den, a je to tady štěstí se naklonilo i k nám a povedlo se nám postoupit do finálové 8. Vše to začalo prvním utkáním s Medlánkami soupeř byl o bod za námi a v zápase se ujal vedení 1:0. Kluci špatně nahráli měli plno šancí, ale nechtělo nám tam nic spadnout až po dlouhém úsilí chvíli před koncem zařídil vyrovnání Tomáš Zdražil a konečný stav 1:1 už takhle zůstal. Jelikož Medlánky hráli zápasy před námi a povedlo se jím získat 3 body proti Soběšicím, byl před námi nelehký úkol, protože naším dalším soupeřem byl ligový klub Vyškov A. Musím dodat, že tohle byl jeden s nejhezčích zápasů co jsem viděl od našeho mužstva, jak píle, odhodlání a hlavně bojovnost za to vše bych našim hráčům mile rád poděkoval :-). Zápas se vyvíjel následovně, prohrávali jsme 1:0 ale kluci se nepoložili a díky krásné přihrávce Tomáše Zdražila a střele Honzy Cimbálníka se nám povedlo vyrovnat na 1:1. Čekal jsem, že výsledek udržíme, ale kluci nás velice překvapili a bylo viděl,že je srovnávací gól nakopl k výkonu na 120%. Během chvilky se situace opakovala a Tomáš Zdražil opět nahrál a Honza Cimbálník zařídil naše vedení 1:2 ani tohle nebylo vše a zvýšení skóre v náš prospěch opět zařídil Tomáš Zdražil a nejednou to bylo 1:3 to byl i konečný stav. Každopádně musíme pochválit celý tým ať obránce i brankáře prostě parádní výkon. Měli jsme nakročeno i na lepší umístění, protože Medlánky svůj poslední zápas s Vyškovem A prohráli a nás čekali Soběšice, které kdybychom porazili mohli jsme se umístit na lepším místě pro závěrečný hrací den. Jenže bohužel nevím jestli to tak mohu napsat, ale kluci se na poslední zápas vykašlali a rozhodně se to nedalo srovnat s utkáním proti Vyškovu A. Nicméně zápas skončil remízou 0:0 což nám zajistilo 8 příčku a tedy našeho soupeře kterým bude Starý Lískovec na který si kluci velmi věří. Uvidíme jak to vše dopadne zatím se mějte fajn a držte nám palce ať už jste s námi v hale nebo doma. Ahoj Všem a díky s pozdravem trenéři Cibulák a Koš

| Napsal: Koš Pavel, Josef Cibulák | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


5. hrací den Korčián cupu

07. 02. 2014 15:45:01 od Koš Pavel, Josef Cibulák

Dobrý den všem, zítra odehrajeme další tři zápasy, které rozhodnou jestli se dostaneme do finálové 8. Bude to velice těžké máme kvalitní soupeře a to ve 12:00 Medlánky, 13:40 Vyškov A a 15:00 Soběšice. Nominace na tento den je: Jan Cimbálník, Dominik Chalupa, Daniel Švanda, Tomáš Zdražil, Tomáš Vilím, Filip Le, Zdeněk Jordák, František Šlosar, Jakub Rozsýpal a David Chorvát. Sraz na Veterině v 11:15 hodin což je zítra v sobotu 8.2.2014. Těšíme se na všechny, hlavně se pěkně vyspěte a na zítra dobrou formu a hlavně náladu nezapomeňte jde o hodně tak zítra ahoj :-) trenéři Koš a Cibulák

| Napsal: Koš Pavel, Josef Cibulák | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


4.hrací den Korčián cupu

31. 01. 2014 12:16:13 od Koš Pavel

Dobrý den, máme tady další hrací den našeho turnaje věřím, že se nám opět povede zahrát dobré výsledky. Nominace na zápasy: Tomáš Vilím, Dominik Chalupa, Daniel Švanda, Tomáš Zdražil, Jan Cimbálník, Filip Le, Zdeněk Jordák, František Šlosar a Lukáš Kučera.
Našimi soupeři budou: 12:40 MS Brno, 14:20 Kohoutovice, 15:40 Bohdalice. Bude to těžký hrací den soupeři jsou totiž velmi kvalitní, ale věřím našim hráčům, že opět předvedou skvělí výkon a získáme další body.
Sraz je na Veterině ve 12:00 hodin těšíme se na Vaši přízeň a podporu. Díky za pozornost s pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


26. 01. 2014 16:59:25 od

Tabulka po 3. hracím dnu
1. Starý Lískovec 9 8 1 0 28:3 25
2. Vyškov A 9 7 1 1 28:4 22
3. Kohoutovice 9 6 1 2 14:10 19
4. Slovan Brno 9 4 3 2 17:6 15
5. Slatina 9 4 3 2 16:12 15
6. MS Brno 9 4 3 2 15:11 15
7. Bohdalice 9 5 0 4 13:13 15
8. Medlánky 9 4 1 4 11:8 13
9. Tuřany 9 4 1 4 14:23 13
10. ČAFC 9 3 2 4 10:12 11
11. Vyškov B 9 3 2 4 9:17 11
12. Soběšice 9 1 5 3 8:10 8
13. Řečkovice 9 2 2 5 6:16 8
14. Svratka Brno 9 2 1 6 14:23 7
15. Bystrc 9 1 2 6 10:22 5
16. Vojkovice 9 0 0 9 2:25 0

| Napsal: | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


3. odehraný den Korčian cupu

26. 01. 2014 16:00:04 od Cibulák Josef

Včera sme odehráli 3. den tohoto turnaje. Na tento den se nám omluvilo mnoho hráčů a proto sme jeli pouze v desíti lidech. Na tento den nám los přidělil kvalitní soupeře a to Dostu Bystrc, Vojkovice a Starý Lískovec. První zápas byl proti Dostě. Tento zápas se nevyvyjel ideálně a 2x sme prohrávali o branku, ale kluci ukázali velkou psychickou sílu a to že dovedou i za špatného stavu zabojovat a tento zápas po krásných akcích dokazali otočit a vyhráli jsme 3:2. Další zápas by proti Vojkovicím který zkončil vítězvím 4:1, bohužel se Vojkovicím povedlo dát první branku v turnaji právě nám. Následovalo utkání proti Starému Lískovci, který celí turnaj vede. Toto utkání bylo velmi fyzicky i psychicky náročné, kluci po herní stránce tento zápas zvládli velmi dobře měli jsme více ze hry a více šanci, ale bohužel se nám síť rozvlnit nepovedlo. Horší to bylo s disciplínou a kluci se nechali vyprovokovat častými a ochotnými pády protihráču a závěrečné minuty byli velmi vyhrocené. Naštěstí to nemělo vliv na výsledek utkání a uhrali jsme krásný výsledek 0:0. V tomto dnu nevynikal ani jeden hráč jelikož nebylo špatného výkonu jednotlice a všichni pracovali na 110%. Tyto výsledky byli prací týmového pojetí hry a tím, že každý pracoval nad rámec očekávání.
Za tento den byl krásný zisk 7 bodů a postup na 4 místo v tabulce.
Chtěl bych za trénéry a vedoucího velmi poděkovat za bojovnost a ukázku, že fotbal hrát umějí, jde vidět, že když pracuje tým jako tým, není žádný zápas předem ztracený. Děkujeme

| Napsal: Cibulák Josef | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


3 hrací den Korčián cupu

24. 01. 2014 17:23:57 od Koš Pavel

Dobrý den všem, máme tady další hrací den našeho turnaje. Zítřejší nominace je: Tomáš Vilím,Dominik Chalupa,Daniel Švanda,Tomáš Zdražil,Jan Cimbálník,Jakub Rozsýpal,Dalibor Sedlák, Jonáš Meister, Vadym Beznosyk,Filip Le,Franta Šlosar a Zdeněk Jordák.
Sraz na Veterině v 8:20 první utkání začínáme s Dosta Bystrc v 9:00. Další utkání 10:20 Vojkovice a 11:20 Starý Lískovec.
Těším se na všechny a věřím, že se nám opět podaří ukořistit nějaké body :-) sebou hlavně dobrou náladu a skvělou formu. Prosím všechny o včasný příjezd díky zatím ahoj trenér Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 1 | Trvalý odkaz |


FOTBALOVÉ SOUSTŘEDĚNÍ

19. 01. 2014 20:08:22 od Koš Pavel

Dobrý den, jak jsem sliboval píši informace ohledně fotbalového soustředění, jsou dvě varianty. Pojede se do Ostrova u Macochy a první varianta je termín od 2.3. do 9.3.2014 cena soustředění maximálně 2500,-Kč druhá možnost termín od 5.3. do 9.3.2014 a cena maximálně 1600,-Kč minimální počet účastníků by měl být 13, ale byl bych rád pokud by jeli všichni hráči. Čím víc účastníků pojede tím víc je pravděpodobné, že se cena sníží.
V ceně je zahrnuto: doprava, ubytování, strava 5 krát denně, pitný režim, pronájem hřiště a tělocvičny.
Jak už jsem zmiňoval cena soustředění bude upravena podle počtu hráčů.
Prosím rodiče o vyjádření, který termín je pro ně vhodnější a následně bych poprosil o úhradu zálohy 1000,- Kč do konce ledna, nejlépe do 21.1.2014.
Myslím, že soustředění bude před nastávajícími mistrovskými utkáními pro hráče velice užitečné. Díky za pozornost a těším se na Vaše odpovědi s pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 3 | Trvalý odkaz |


Trenink na umelce

17. 01. 2014 12:27:41 od Halicky M.

Ahoj borci,dnes v16h. na umělce. Účast nutná!!!

| Napsal: Halicky M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 2 | Trvalý odkaz |


Přátelské utkání ve Vyškově

16. 01. 2014 16:16:59 od Koš Pavel

Dobrý den, v neděli 19.1.2014 jedeme hrát přátelské utkání ve Vyškově. Chtěl bych poprosit všechny rodiče co povezou svoje děti ať se dostaví k hřišti ve Slatině, abychom mohli pobrat všechny hráče a odjet na zápas.
Ve Vyškově hrajeme v 11:00 hodin sraz u našeho hřiště v 9:30 díky moc budu se těšit s pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


13. 01. 2014 19:28:45 od

Tabulka po 2. hracím dnu
1. Starý Lískovec 6 6 0 0 22:3 18
2. Vyškov A 6 5 0 1 21:2 15
3. Tuřany 6 4 1 1 12:6 13
4. Slovan Brno 6 3 2 1 6:2 11
5. Medlánky 6 3 1 2 10:6 10
6. MS Brno 6 3 1 2 9:8 10
7. Kohoutovice 6 3 1 2 10:10 10
8. Bohdalice 6 3 0 3 9:10 9
9. Slatina 6 2 2 2 9:9 8
10. Vyškov B 6 2 2 2 8:14 8
11. Soběšice 6 1 4 1 6:5 7
12. ČAFC 6 2 1 3 9:11 7
13. Svratka Brno 6 1 1 4 10:18 4
14. Bystrc 6 0 2 4 6:15 2
15. Řečkovice 6 0 2 4 1:13 2
16. Vojkovice 6 0 0 6 0:16 0

| Napsal: | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Výsledek po 2.hracím dnu KHL 2014

12. 01. 2014 17:06:53 od Koš Pavel

Dobrý den, tak musím konstatovat, že druhý hrací den dopadl úplně stejně jako ten první :-). V prvním utkání se Svratkou jsme rychle vedli díky vstřeleným brankám Honzy Cimbálníka a Dominika Chalupy 2:0, jenže jak je u nás zvykem tak jsme opět dělali spoustu chyb a soupeř srovnal na 2:2. Chvíli před koncem hrací doby Zdeněk Jordák odkopl míč s naší poloviny a díky rychlému sprintu a šikovnosti Kuby Markowského jsme znovu vedli 3:2 to byl i konečný výsledek. Druhé utkání s Vyškovem B skončilo 0:0, myslím, že utkání bylo povedené hlavně díky Davidovi Charvátovi, který soupeřům chytl co mohl. V posledním duelu jsme opět neprolomili smůlu s Tuřany a prohráli jsme 1:3 bylo to velmi nepovedené utkání, jediná věc za kterou bych pochválil byla akce na snižovací gól, který dával Tomáš Vilím. Celá čtveřice ukázala jak je jednoduché díky rychlím přihrávkám dotáhnout akci do úspěšného konce:-)
Díky za pozornost a podporu rodičů co nám fandili a brzy se opět ozvu. S pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


2.hrací den Korčián cupu

10. 01. 2014 14:40:58 od Koš Pavel

Dobrý den, a máme tady další hrací den halového turnaje.
Naše sestava bude: Jan Cimbálník, Dominik Chalupa, Daniel Švanda, David Charvát, Jakub Markowski, Tomáš Vilím, Tomáš Zdražil, Lukáš Kučera, František Šlosar, Filip Le Quang, Zdeněk Jordák, Jakub Rozsýpal
Našimi soupeři budou: Svratka, Vyškov B, Tuřany, první zápas začínáme 12:40.
Sraz pro všechny na Veterině 12:05 nezapomeňte prosím na kartičky pojišťoven :-) a dobrou náladu a hlavně výbornou formu :-)
S pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Fotbalové soustředění

06. 01. 2014 20:08:02 od Koš Pavel

Dobrý den, jak jsem sliboval píši informace ohledně fotbalového soustředění, jsou dvě varianty. Pojede se do Ostrova u Macochy a první varianta je termín od 2.3. do 9.3.2014 cena soustředění maximálně 2500,-Kč druhá možnost termín od 5.3. do 9.3.2014 a cena maximálně 1600,-Kč minimální počet účastníků by měl být 13, ale byl bych rád pokud by jeli všichni hráči. Čím víc účastníků pojede tím víc je pravděpodobné, že se cena sníží.
V ceně je zahrnuto: doprava, ubytování, strava 5 krát denně, pitný režim, pronájem hřiště a tělocvičny.
Jak už jsem zmiňoval cena soustředění bude upravena podle počtu hráčů.
Prosím rodiče o vyjádření, který termín je pro ně vhodnější a následně bych poprosil o úhradu zálohy 1000,- Kč do konce ledna, nejlépe do 21.1.2014.
Myslím, že soustředění bude před nastávajícími mistrovskými utkáními pro hráče velice užitečné. Díky za pozornost a těším se na Vaše odpovědi s pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Výsledek po 1.hracím dnu KHL 2014

06. 01. 2014 16:49:31 od Koš Pavel

Dobrý den, chtěl jsem jen v rychlosti napsat jak jsme dopadli 1.hrací den na Korčián cupu. Myslím, že jsme špatně nehráli, ale hra postrádala myšlenku a dělalo se opět spoustu chyb. Nic méně jsme v prvním utkání s Řečkovicemi ukořistili 3 body za vítěství 2:0 i když musím dodat, že obě střelené branky Honzy Cimbálníka byli s velikým štěstím. Další utkání se Slovanem Brno bohužel pro náš tým dopadlo neúspěšně a výsledek byl 1:2 kdy na 1:1 snižoval Kuba Rozsýpal. Jenže po chvíli jsme opět prohrávali a výsledek tak už zůstal. Do posledního utkání s ČAFC jsme nevstoupili moc šťastně a po chvilce jsme prohrávali 2:0 měl jsem trochu obavu, že se naši hráči položí ale opak byl pravdou. Nejprve snížil Tomáš Zdražil po individuální akci před bránou na 2:1 a chvíli před koncem hrací doby se po vhozeném autu Tomáše Vilíma trefil úspěšně hráč Filip Le Quoc na konečných 2:2. Za poslední utkání bych všechny moc rád pochválil, že se nevzdali a svou bojovností dotáhli zápas k remíze. Neustále je co zlepšovat. Také bych rád poděkoval rodičům co nám přijeli fandit doufám, že s Vaší účastí mohu počítat i příští týden 11.1.2014 kde opět odehrajeme další 3 utkání.
Našimi soupeři budou: 12:40 Svratka, 14:20 Vyškov B což je velmi kvalitní soupeř a 15:40 Tuřany. Z prvního hracího dne jsme tedy ukořistili 4 body a věřím, že další přidáme :-) díky s pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Důležitá informace

06. 01. 2014 14:49:06 od Koš Pavel

Dobrý den, rád bych informoval všechny rodiče, že je potřeba vybrat od hráčů 100,-Kč na platbu Fotbalové asociace FAČR, která se platí každý rok. Bylo by dobré částku donést do konce ledna. Díky s pozdravem Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Korčián cup 1.hrací den

03. 01. 2014 15:34:22 od Koš Pavel

Dobrý den, a je tu tu další turnaj ve fotbale :-) doufám, že dopadneme první hrací den lépe než v Bohunicích.
Hráči s kterými jedeme: Jan Cimbálník, Dominik Chalupa, Daniel Švanda, Jakub Rozsýpal, Dalibor Sedlák, Jakub Markowski, Jiří Urbánek, Tomáš Zdražil, Tomáš Vilím, David Chorvát, Zdeněk Jordák, Filip Quoc prosím všechny rodiče od hráčů aby klukům dali kartičku pojišťovny musí ji mít.
Sraz máme u haly Veterinární a farmaceutické univerzity Brno, Palackého 1/3, BRNO ve 12:15 až 12:25.
Prosím všechny o včasný příjezd ve 13:00 máme první utkání tak ať se stihneme převléct a rozcvičit díky a doufám že nám budete fandit. S pozdravem trenér Koš Pavel

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Trenink na umelce

01. 01. 2014 09:56:22 od Halicky M.

Ahoj kluci,přeji všem do Nového roku 2014 hodně sportovních úspěchů.
Dne 2.1.2014 bude trenink v 15.00h.
Účast všech nutná!!potvrdit do komentáře.
Fotbalu zdar.

| Napsal: Halicky M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 6 | Trvalý odkaz |


Aktuální informace

29. 12. 2013 22:22:46 od Koš Pavel

Dobrý den, píši ještě jednou, abych se omluvil za svůj omyl v předešlé zprávě, kde jsem psal o turnaji v zahraničí. Bohužel jsem si informaci špatně vyložil, tudíž to zde upřesním. Jedná se totiž o turnaj neboli zápasy, které se odehrají na velkém hřišti a tím pádem nám to ušetří shánění přátelských utkání před začátkem jarní sezóny. Každopádně přejeme všem rodičům i hráčům vše nejlepší a hlavně zdraví do Nového roku 2014 a doufám, že nám zůstanete i nadále věrní a ucítíme Vaši podporu na dalších utkáních Vašich ratolestí. Díky s pozdravem trenéři Josef Cibulák a Pavel Koš

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Turnaj v Bohunicích

29. 12. 2013 22:09:47 od Koš Pavel

Dobrý den, píši pro Vaši informaci jak jsme dopadli na turnaji v Bohunicích.
Abych se přiznal mé osobní ambice na tento turnaj byli asi příliš vysoké. Čekal jsem, že naše mužstvo bude hrát o vrchní příčky, ale bohužel opak byl pravdou a umístili jsme se na předposledním 9.místě z 10 družstev. Začátek turnaje se nezačal vyvíjet špatně v 1 zápase s Tuřany jsme rychle získali vedení 1:0 díky pěkné střele Honzy Cimbálníka. Bohužel další gól nepřišel i když šance byly a výsledek jsme neudrželi a Tuřany 15 vteřin před koncem srovnali na konečných 1:1. Následující utkání měli podobný průběh. Nedokázali jsme proměňovat vyložené příležitosti a tím pádem se zázrak nekonal. Se Starým Lískovcem jsme prohráli 0:2 a Bohunicemi 0:3 tento zápas byl podle mého nejmíň zdařilí z naší strany. Poslední utkání ve skupině se Slavkovem bylo podobné. Opět plno spálených šancí a výsledek taktéž 0:2. Tudíž jsme čekali na našeho posledního soupeře z druhé skupiny jímž se stali Vojkovice, které skončili poslední ve své skupině. Zápas nezačal špatně a díky krásné střele Zdeňka Jordáka do horního růžku a dvěma střelám Honzy Cimbálníka jsme vedli 3:0. Musím dodat, že jsme v utkání udělali spoustu chyb, ale díky vynikajícímu výkonu našeho náhradního brankáře Tomáše Vilíma, který vychytal soupeřovy neskutečné příležitosti, utkání takhle i skončilo
Závěrem bych turnaj zhodnotil následně. Špatně naši kluci nehráli, ano dělali jsme spoustu chyb, ať už v obraně nebo útoku. Místo jednoduché hry jsme si vše zbytečně komplikovali.
Chtěl bych touto cestou poděkovat i rodičům co nám fandili a omluvit se, že jsme dopadli takhle špatně. Doufám, že nás podpoříte na následujícím Korčiancapu kde 4.1.2014 máme první hrací den se 3 utkáními.

| Napsal: Koš Pavel | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Zimní přestávka

11. 12. 2013 23:26:38 od Pavel Koš - trenér

Dobrý den, zdravím všechny, omlouvám se, že zde dlouho nebyla žádná zpráva, tak Vám pro informace píšu krátké aktuality jak to v zimní přestávce všechno bude. Pojďme na to :-)

1. 22.12.2013 se účastníme halového turnaje na Tatranu Bohunice bude to první odrazový můstek letošní zimy co se týče halových turnajů kam dle mých informací jedeme obhájit 1.místo a vyzkoušet nové sestavy a talent hráčů které máme :-)

Sraz v Bohunicích je 7:30
Hrát se bude 4+1 bez výměn stran, 1 krát 14 minut
Začínáme ve skupině A a našimi soupeři jsou:
1.zápas Slatina-Tuřany
08.30 - 08.45
2.zápas St. Lískovec-Slatina
09.30 - 09.45
3.zápas Bohunice-Slatina
10.45 - 11.00
4.zápas Slatina-Slavkov
11.45 - 12.00
Dále uvidíme jak se nám bude dařit.


2. Od 4.ledna 2014 se účastníme: 8.Korčián cup halová liga starších žáků v kopané
Pořadatel turnaje:
Fotbalový klub SK Slatina
Místo konání: hala Veterinární a farmaceutické univerzity Brno, Palackého 1/3, BRNO
Kdy se bude hrát : 4., 11. a 25.ledna, 1.,8.,a 15.února,2014, vždy od 8,00 do 16,00 hod.
Doba hry: 1 x 18 minut
Poznámka: Každý hráč musí mít u sebe kartu pojištěnce (ošetření zranění v průběhu turnaje ).
Našimi soupeři 1.hrací den budou:
13:00 Slatina - Řečkovice
14:20 Slatina - Slovan Brno
15:20 ČAFC - Slatina

Věřím, že podáme dobrý výkon. :-)

3. Chystáme pro naše hráče soustředění bližší informace Vám budou zděleny za následných týdnech a jako poslední věc pokud vše dobře dopadne měli bychom se účastnit turnaje v zahraničí. Informace budou upřesněny. Díky za pozornost doufám, že mé informace jsou dostačující a jako poslední věc bych rád požádal rodiče o podporu Vašich ratolestí na turnajích a o zaplacení příspěvků od těch co ještě neplatili.
Ještě jednou díky s pozdravem trenéři Koš Pavel, Josef Cibulák, Fitim Kačanolli a vedoucí mužstva Halický Miroslav

| Napsal: Pavel Koš - trenér | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Příspěvky

22. 10. 2013 20:36:24 od Cibulák Josef

ZA podzimní část sezony se vybírají příspěvky ve výší 800,-. Nejlépe do konce listopadu. Kdo by měl nejáke problémy není problém se domluvit.

| Napsal: Cibulák Josef | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Sraz Novesedly sobota

27. 09. 2013 17:18:19 od Cibulák Josef

Kluci v sobotu sraz v 8:40 pro všechny, zároveň povinné termo pod dres nebo klasické tričko.

| Napsal: Cibulák Josef | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Zápas Rajhrad

19. 09. 2013 20:47:44 od Cibulák Josef

Kluci odjezd autobusu je v neděli 7:45 sraz 7:30 na zápas pojedou všichni autobusem zpět záleží na vás

| Napsal: Cibulák Josef | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 2 | Trvalý odkaz |


12. 09. 2013 14:57:57 od cibulak josef

kluci nezapomente ze dnes trenink neni je az v patek o pul 5

| Napsal: cibulak josef | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Zápas v Ivančicích

05. 09. 2013 20:58:16 od Cibulák Josef

Kluci kdyby náhodou někdo nedošel na zápas, tak sraz v sobotu 7.9 v 7:20 u hřiště odjezd autobusu 7:30

| Napsal: Cibulák Josef | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


trénink v pátek

04. 09. 2013 14:12:13 od Cibulák Josef

Kluci zítra tzn. 5.9 trénink NENÍ, jelikož hraje Béčko, takže bude v pátek 6.9 v 16:15 sraz v 16:30 na hříši. Učast nutná

| Napsal: Cibulák Josef | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Hodnocení zápasu

04. 09. 2013 14:09:36 od Cibulák Josef

V sobotu jsme odehráli zápas proti Slovanu Rosice 3:1 (2:0). Musím opět kluky pochválit, když jsme viděli soupeře a jejich výškovou převahu, tak musím říct že nás to až zaskočilo, ale kluci se nezalekli a na Rosice nastoupili hned od začátku. První poločas byla dobrá týmová spolupráce zejména v záložní a útočné řadě. Kluci jezdili což se projevilo brzkým vstřelením branky Tomáše Zdražila, který si při zakončení počínal zkušeně. Naše kluky tento gól neuspal a svoji hru předváděli dál v obraně si byl náš stoper nejistý, ale naštěstí soupeř těchto chyb nevyužil. Asi v 25min dostal pěkný míč Dalibor Sedlák a krásně přehodil brankaře a bylo to hned 2:0. Tento stav vydržel až do poločasu. Do druhé půle jsme nevstoupili příliš šťastně. Po naší rozehrávce a chybě v záloze jsme dostali ihned branku asi 15 sec. po začátku. Kluci bojovali ovšem začali docházel síly, ale šance byly, hlavně po přímém kopu Cimbálníka, kde rosický brankář střelu vytahl na roh. I přes náš menší fyzický fond jsme soupeře zatlačili a tvořili si další a další šance. Obrana pracovala již spolehlivě, teď bylo jen otázkopu času, kdy dáme další branku to se povedlo v 58min kapitánovi Kubovi Markowskému, který krásnou pozemní střelou k tyči zvýšil na 3:1. Kluci do konce zápasu hráli zodpovědně a tento výsledek zůstal až do posledního hvizdu hlavního rozhodčího. Nezbývá mě nic jiného klukům poděkovat za výsledek a fotbalovější projev hry. Jen neusnout a stále na sobě pracovat. A kluci... DĚKUJEM

| Napsal: Cibulák Josef | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Další trénink

25. 08. 2013 13:39:09 od Josef Cibulák

Kluci trénink je jako vždy v úterý v 17:00 už prevlečení na place a dále čtvrtek ve stejný čas. Platí pro všechny.

| Napsal: Josef Cibulák | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 2 | Trvalý odkaz |


Hodnocení zápasu

25. 08. 2013 13:37:09 od Josef Cibulák

Včera jsme odehráli první zápas na hřisti Morendy, kde konečný stav byl 1:1. První půlku nás soupeř přehrával, což vyvrcholilo brankou v 32min. na 1:0. Druhou půli kluci zabrali a soupeře zatlačili, ale branku se vstřelit nepodařilo, až v 65min. z přímého kopu vystřelil prudkou střelu Cimbálník a brankař odešel i s míčem do brány a hlavní rozhodčí branku uznal. Tento stav zůstal až do konce zápasu. Musím kluky pochválit, že druhou půlku zabojovali a začali vystupovat jako tým. Bod, který jsme uhráli je pro nás cenný a zasloužený pro obě mužstva.

| Napsal: Josef Cibulák | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


První zápas

23. 08. 2013 13:23:05 od Josef Cibulák

Kluci, sraz tedy v 8:00 na hřišti Moravské Slávie Brno. Platí pro všechny i pro kluky se střídavým startem. Kdo se tam nemá jak dostat napište do komentářů.

| Napsal: Josef Cibulák | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 4 | Trvalý odkaz |


Trénink

20. 08. 2013 20:08:26 od Cibulák Josef

Další trénink se koná ve čtvrtek 22.8. v 17 hodin, sraz 16,45.
První zápas hrajeme 24.8. v 9 hodin na Moravské Slavii, sraz v 7,45 na hřišti ve Slatině.
Účast potvrďte v komentářích.

| Napsal: Cibulák Josef | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 5 | Trvalý odkaz |


Zahájení přípravy

24. 07. 2013 21:54:20 od Michal Nos

Starší žáci zahájí přípravu 1.8. v 17 hodin na hřišti ve Slatině. Sraz v 16,45.
Vedení mužstva:
Josef Cibulák ml.
Miroslav Halický
Fitim Kačanolli - bude zároveň trenérem brankářů mládežnických mužstev.
Prosím potvrďte účast v komentáři.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 7 | Trvalý odkaz |


Starší žáci - Řečkovice 6:0

02. 06. 2013 19:21:48 od Novotný M.

Jako další nás čekal domácí zápas s celkem Řečkovic. Na soupeři oproti podzimní části bylo vidět oslabení o některé klíčové hráče, takže jejich hra působila často bezradně až staticky. Až na několik ojedinělých šancí prakticky neohrozili naši bránu. Na naší straně opět chyběl ze základní jedenáctky Dominik Chalupa, Marek Vilímek a Dan Švanda. Místo nich nastoupili opět hráči ze střídačky a z mladších žáků, a musím uznat že díry v sestavě zaplnili velmi dobře. Zdeněk Jordák odehrál bez větších problémů pravého obránce, David Chorvat zahrál slušně na pozici stopera a Tonda Vlk jezdil po lajně jako zamlada. Také mladší žáci, střídající se v útoku zahráli velmi dobře. Před začátkem jsme si řekli že použijeme stejnou strategii jako na Svratce, tzn. střela z větší vzdálenosti od záložníků a po vyražení brankářem útočníci budou uklízet zpět do brány. Přesně takhle se povedla hned v úvodu nádherná akce, Pavel Novotný vypálil z dálky a vyražený míč snadno dorazil vzorně dobíhající Tomáš Zdražil. Střelecky se prosadili i další, méně obvyklí střelci, Radek Bunža i Tonda Vlk dali po dvou gólech, dobře pracovali i nahrávači David Burian a Dan Jakeš, centry lítaly ze všech stran. Celkově vzato byl to náš nejlepší zápas v jarní části, kluci hráli s chutí a při hře to bylo vidět. V tomto zápase jsme neměli slabého hráče, všem se zápas povedl.

Střelci: Bunža 2, Vlk 2, Zdražil, Cimbálník

Hodnocení: Hladil 7, Chorvat 7, Jordák 6 (kondice), Šiška 8 (nejlepší obránce, dobrá střelba), Bunža 8, Novotný 8, Cimbálník 8, Jakeš 7 (zbytečná žlutá), Vlk 8, Burian 7, Zdražil 7, Šlosar 7, Halický 7, Vilím 6.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Svratka B - starší žáci 0:1

30. 05. 2013 00:56:15 od Novotný M.

Na utkání s týmem Svratky B jsme přijeli nekompletní, chyběla celá obranná řada Šiška, Chalupa, Švanda a vykartovaný Marek Vilímek. Museli jsme hodně improvizovat a do utkání nasadit od začátku hráče, kteří častěji sedí na střídačce a dokonce náhradního brankáře na post stopera. Na pravé obraně celý zápas odehrál Zdeněk Jordák, na levé Tonda Vlk. V záložní řadě hráli zleva Radek Bunža, Honza Cimbálník, Pavel Novotný a Dan Jakeš, v útoku se střídala čtveřice David Burian, Tomáš Zdražil, Tomáš Vilím a Jakub Markowski. Útok a zakončování akcí je tradičně naše slabina, což se s námi táhlo i v tomto zápase. Přes několik dobrých nahrávek zezadu se nám v útoku nedařilo podržet míč, nahrát zpět nebo samostatně zakončit akci. Znovu musím zopakovat naše stálé chyby, nedůraz útočníků v soubojích o míč, zbytečné zbavování se míče a pomalé zapojování se do akcí, např. dobíhání vyražených střel apod. Jediný a tedy vítězný gól zápasu padl po dalekonosné ráně ze zálohy, kterou brankář domácích pouze vyrazil a správně postavený Jakub Markowski šikovnou střelou vrátil zpět do brány. Ve druhé polovině zápasu se stáhl Pavel Novotný na místo předstopera, aby aktivně zpevnil obranu před sílícím tlakem soupeře. Kluci v obraně sice bojovali, ale dost často pouštěli míč za sebe a bylo potřeba zabránit inkasování branky, protože na góly z naší strany to nevypadalo. Kluci ze Svratky hráli velmi dobře kombinačně, jednoduchými narážečkami přecházeli přes naše křídla a jen díky bojovnosti Honzy, Pavla a Davida Chorvata se jim nedařilo dostat se do zakončení, nebo zakončovali pod tlakem ukvapeně a nepřesně. V závěru utkání bylo několik obrovských šancí na obou stranách, Radek Bunža trefil při dorážce z pár metrů pouze brankáře, potom Jakub Hladil tak dlouho zdržoval hru, až rozhodčí odpískal nepřímý kop z hranice velkého vápna, což naštěstí soupeř trestuhodně zahodil a nakonec odpískaná penalta proti nám, která nakonec skončila na obou tyčích naší brány. Zápas byl vyrovnaný, byli jsme oslabení o 4 hráče ze základní sestavy, přesto jsme dokázali těsně zvítězit.

Střelec: Jakub Markowski

Hodnocení: Hladil 5 (zbytečný nepřímý kop za zdržování), Chorvat 6, Jordák 6, Vlk 6, Bunža 6, Cimbálník 8, Novotný 7 (slabší první poločas), Jakeš 4 (nepodařené nahrávky, nakonec blikanec a po třech faulech preventivní odchod ze hřiště), Burian 5 (trvale nedůraz, alibismus), Zdražil 5 (nedůraz), Vilím 5 (bez bojovnosti), Markowski 6.

Suma sumárum to byl vyrovnaný zápas se šťastným koncem pro náš tým. Stále nás trápí absence hráčů ze základní sestavy, díky které si nemůžeme dovolit posílit útok některým z klíčových hráčů.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Šlapanice - Slatina 1:0

21. 05. 2013 12:33:06 od Novotný M.


Utkání s posíleným celkem Šlapanic pro nás skončilo velmi neslavně. V plné síle se projevila absence 2 hráčů ze základní sestavy, což je v našem úzkém kádru obrovské oslabení. Navíc jsme zápas nezvládli ani takticky, kdy místo snahy o ovládnutí středu hřiště jsme se stahovali do obrany (Pavlova chyba). Na středu tak zůstal Honza sám, čímž jsme přenechali aktivitu soupeři. Honza se stále potýká s neschopností zakončit akci jinak než zbytečnou pátou kličkou do soupeře, Dan Jakeš sice příkladně běhá a bojuje, ovšem nedokáže pořádně nahrát. Celý zápas jsme hráli v podstatě bez útoku, přestože jsme tam měli 3 útočníky. David Burian a Tomáš Zdražil hrají bez nasazení a bojovnosti, Tomáš Vilím zase selhal v zakončení dvou slušných šancí, přesto byl v tomto zápase náš nejnebezpečnější útočník. Obrana byla nedůrazná, přes Dana Švandu chodil soupeř neustále do brejků, David Chorvat byl jako stoper naprosto statický a navíc zcela zbytečně fauloval na hranici velkého vápna, z čehož jsme dostali vzápětí gól. Zápas korunoval svým zákrokem v bráně Jakub, kterým soupeři daroval 3 body. Proti výkonu Pepy, Radka a Tondy tentokrát až na některé situace nemám žádné připomínky, odehráli svůj standard. Ostatní zůstali pod svým průměrem.

Hodnocení: Hladil 2, Chorvat 3, Šiška 5, Švanda 4, Bunža 5, Vlk 5, Jakeš 5, Cimbálník 5, Novotný 5, Burian 4, Zdražil 4, Vilím 5.

Ostatní nehodnotím, hráli krátce.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


treninky

13. 05. 2013 11:12:52 od Burian M.

Úterý-17.00 hodin
Čtvrtek-17.00 hodin

na hřišti ve Slatině....

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Starší žáci - Rousínov 4:0

12. 05. 2013 22:41:07 od Novotný M.

Do zápasu jsme nastoupili v improvizované sestavě, bez vykartovaného Marka Vilímka a nemocného Dominika Chalupy. Na místě stopera zaskočil Pavel Novotný, v útoku naskočil do základní sestavy Tomáš Zdražil a Tonda Vlk. Celý první poločas jsme se trápili, proti poměrně slabému soupeři jsme si nedokázali vytvořit šance nebo jsme je zahazovali. Teprve přesunem Pavla do zálohy se do druhé půle hra oživila, o přestávce jsme probrali chyby a konečně se začalo dařit i gólově. Do šancí se najednou dostávali i netypičtí zakončovatelé (Radek a Tonda), střelecky se probudil i David Burian a roli stopera celkem bez problému zvládl David Chorvat. Mrzet nás mohou pouze některé zahozené 100% šance, jako např. přestřelování brány z pár metrů v podání pana Cimbálníka nebo zasekávačky na malém vápně v podání pana Jakeše. Celkově lze zápas hodnotit jako vydařený, s klidným průběhem, je ovšem potřeba říct že soupeř byl velmi slabý.

Střelci: Cimbálník 3x, Burian

Hodnocení: Chorvat 5, Hladil bez práce (zrychlit rozehrání), Šiška 5, Švanda 7, Bunža 6, Vlk 6 (dobrý druhý poločas), Jakeš 6 (víc přemýšlet u hry), Cimbálník 8 (dobrý druhý poločas), Novotný 8 (dobrá tvorba hry), Burian 6 (chce to pohyb a důraz), Zdražil 6, Vilím 4 (víc pohybu, aktivitu), Urbánek 5 (přidat důraz, hru tělem).

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Slavkov-starší žáci 0-0

07. 05. 2013 11:37:34 od Burian M.

Zápas se odehrál na velmi podmáčeném hřišti,což nám do kombinační hry moc neprospívalo.Kluci nastoupili v pozměněné sestavě(Vilímek-karta,Jordák,Dumpík-nemoc),a nebylo to to pravé ořechové.Soupeř měl ve svém středu tři urostlé hráče a vesměs všechny míče chodili přez ně.Nedůsledně jsme pokrývali soupeře,a tak první pulku měli navrch domácí.Druhá pule začala radostněji,po druhé žluté šel ze hřiště jeden z trojice urostlích soupeř.hráču,a měli jsme více ze hry mi.Jenže zahozené šance Pavla,Honzy a Dana J jen dokumentovali momentální formu.A tak z ojedinělého breaku domácích uhodilo-Pepa podběhl míč,a ve snaze zastavit soupeře fauloval v šestnáctce-penalta.Kuba v brance svým famozním zákrokem penaltu zlikvidoval a držel naše naděke na bodový zisk.V poslední minutě šel sám na golmana domácích Dan Jakeš a tutovku neuvěřitelně zazdil.Bod je asi spravedlivý,vzhledem k vývoji zápasu.

Sestava-Hladil 8,Šiška 7,Chalupa 8,Švanda 7,Burian 7,Cimbálník 7,Jakeš 6,Bunža 7,Vlk 6,Novotný 7,Vilím 6,Zdražil 7- ostatní hráli krátce

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Kuřim - Starší žáci 5:2

21. 04. 2013 12:49:13 od Novotný M.


Zápas v Kuřimi se nám absolutně nepovedl. Přestože jsme si několikrát dopředu řekli, co a jak budeme hrát, a hlavně jsme věděli jak bude hrát Kuřim, nebyli jsme schopní na jejich hru reagovat a přizpůsobit se. Nástup do zápasu jsme měli katastrofální, hra se zlepšila pouze v úvodu druhého poločasu kdy jsme přeskládali rozestavení. Bohužel veškeré snahy o zvrácení zápasu v náš prospěch pohřbila opět nedisciplinovanost hráčů (Vilímek, Jakeš). K rozhodčímu se nemá cenu vyjadřovat, přizpůsobil se přesně hře Kuřimi. V celém průběhu utkání jsme propadali ve středu zálohy, na pravé straně obrany a ani jeden z gólmanů nás tentokrát nepodržel, na některých brankách v naší síti měli svůj podíl.

Střelci: Cimbálník, Novotný

Hodnocení: Chorvát 4, Hladil 5, Šiška 3, Chalupa 5, Švanda 6, Bunža 6, Cimbálník 6, Novotný 5, Vilímek 2, Jakeš 3, Dumpík 3, Burian 3, Zdražil 5.

Tomáš Vilím hrál příliš krátce, nehodnotím. Výkon každého jednotlivce si ještě rozebereme na tréninku. A pokud je trénink v 17:00, tak to znamená že těch 17:00 už budete v dresech nastoupení na trávníku.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Pokutky!!!

02. 04. 2013 08:18:46 od Burian M.


Na dnešním treninku(kterého se měl zučastnit kompletní kádr starších žáků)se změnil pokladník tymu--je jím Pavel Novotny alias S.A.D.L.O..Za neomluvenou neučast na treninku se samozdřejmě budou vybírat penízky do kasy:-)


Ceník pokut-

neomluvený trénink: 20,- Kč
neomluvený zápas: 50,- Kč
žlutá karta: 50,- Kč
žlutá karta za řeči: 100,- Kč
červená karta: 100,- Kč
červená karta za řeči: 200,- Kč
sprostá slova (pi.., ku.., ču.., šu.. atd.) 5,- Kč/slovo
zapomenutý ručník: 20,- Kč
nízké ponožky: 20,- Kč
zapomenuté kopačky, chrániče, balón,
30,- Kč
náušnice, náramky, atd. 20,- Kč
pozdní příchod 30,- Kč
nedodržení služby 50,- Kč
odmlouvání a vulgarita vůči trenérům:
30,- Kč
oslovování spoluhráčů příjmením:
10,- Kč

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 6 | Trvalý odkaz |


ČAFC - Starší žáci 3:0

04. 11. 2012 18:32:42 od Novotný M.

Poslední zápas podzimu jednoznačně ovlivnil rozhodčí, který po celou dobu vedl zápas proti našemu týmu. Buď si potřeboval něco dokázat nebo byl prostě jen hloupý, to nevím. V podstatě jakýkoliv kontakt hráčů pískal proti nám, až po asi patnáctém darovaném přímém kopu na naši bránu se soupeřům podařilo trefit bránu a dát gól. Vzápětí nás definitivně potopil naprosto zbytečný faul Marka Vilímka ve vápně, penalta a další gól. Nutno říct, že zápas se hrál ve značně nepřátelském prostředí, kdy při zranění našeho hráče trenér soupeře řekl že si to zasloužil, dva hráči ze střídačky soupeře byli posláni za záda našemu brankáři za branku kde mu narušovali soustředění, a nejhorší snad byl neustálý jekot matek soupeřů na naše hráče. V takových podmínkách nemůžu s čistým svědomím klukům prohru vyčítat, sportovně musím uznat že kluci z Čafky byli lepší než my, jen je škoda toho tyátru okolo, myslím že dospělí z obou táborů (a hlavně rozhodčí, ten za to dokonce bere peníze) by měli mít více rozumu než ti kluci a podle toho se taky chovat.

Hodnocení: Hladil 5 (první gól), Chorvat 6 (slušnost!), Chalupa 8, Šiška 7, Švanda 6 (nedůraz), Bunža 7 (zlepšení), Vlk 5 (splašenost, postavení), Cimbálník 7, Vilímek 5 (penalta), Jakeš 7 (včas přihrát), Bartl 6, Burian 6.

Ostatní nehodnotím, hráli příliš krátce.

Teď si dáme dva týdny pauzu, pak začínáme se zimní přípravou. Příprava bude fyzicky náročná, budeme hodně cvičit a běhat ale taky se zaměříme na sálovou kopanou, protože nás v lednu a únoru čeká již tradiční turnaj. Budeme tedy v přípravě více hrát fotbal a pilovat styl hry.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Starší žáci - Boskovice 1:0

29. 10. 2012 00:06:07 od Novotný M.

Do zápasu jsme nastoupili v oslabené a pozměněné sestavě, chyběl Pavel Novotný a Dan Švanda. Na místo Pavla se na střed zálohy posunul Dan Jakeš, místo Dana Švandy krajního obránce slušně odehrál po většinu zápasu Zdeněk Jordák. Začátek zápasu byl z naší strany slabší, zejména záloha nezvládala tlak soupeře. Bylo to způsobené taky tím, že Boskovice hráli v zajímavém rozestavění 3-5-2, čímž se naši záložní řadu dařilo přečíslovat. Naštěstí jsme se postupně sehrávali, po zajištění klíčových hráčů soupeře přestala být jejich kombinační hra nebezpečná, byli nuceni k nákopům do naší obrany, kde tyto míče s přehledem sbíral stoper a brankáři. Druhý poločas jsme odehráli již s přehledem, záloha fungovala jak měla. Vítězný gól utkání vstřelil Denis Bartl po jednom ze svých úniků, škoda jen že ostatní útočníci nepodali ani průměrný výkon. Chyběla zejména dravost a tah na bránu

Střelci: Bartl

Hodnocení: Hladil 8, Chorvat 8, Šiška 7, Chalupa 9, Jordák 7, Bunža 6, Vlk 6, Cimbálník 9 (hodně pomáhal obraně, jen škoda ty tutové centry!), Jakeš 9 (druhá půlka byla perfektní), Bartl 9, Vilímek 9 (bez karty, 3 naprosto pefektní centry, vypomáhal na středu zálohy), Burian 6 (žádná bojovnost, jen se tam schováváš), Dumpík 6.

Ostatní nehodnotím, hráli příliš krátce. Celkově zápas hodnotím jako povedený, zvlášť po oslabení způsobeném absencí dvou hráčů základní sestavy. Kluky jsme dokázali dobře zastoupit, dokonce i u Radka se občas objevil záblesk bojovnosti a Tonda nezklamal ani jako obránce.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 1 | Trvalý odkaz |


Řečkovice - Starší žáci 0:1(O:1)

21. 10. 2012 14:30:28 od Burian M.

V dnešním zápase nás čekal celek Řečkovic,který v průběhu sezóny šel výkonostně nahoru.Utkání nebylo vůbec jednoduché,i když si myslím že v 1.poločase jsme měli hru pevně pod kontrolou.Bohužel žádná z našich šancí a dalekonosných střel netrefila zařízení,navíc v 30 minutě došlo k nemilé události.Při souboji o míč ve středu pole se zranil kapitán Pavel Novotný,a musel být odvezen do nemocnice.Tímto mu přejeme brzké uzdravení a návrat do týmu.Na konci poločasu po sérii našich rohových kopů jsme se ujali vedení,kdy z třetího rohu kopaného hned po sobě Dan Jakeš zatočil míč rovnou do brány.Do druhého poločasu jsme nastoupili bez zraněného Pavla a s novým rozestavěním hráču na hřišti.Někteří hráči absolutně nezvládali a nedodržovali pokyny které jsme si o poločase v kabině řekli.Chyběla bojovnost,důraz a nasazení.Vůdčí roli záložní řady na sebe vzal Honza,který jediný plnil vše na 100%.Do hry se čímdál víc zapojovali hráči z naší obrany,což jsme vůbec nechtěli.Soupeř začal hrozit brejkovými situacemi,které mu čimdál častěji vycházely.Kluci si ovšem vítězství vzít nenechali a ubránili ho.Poznatky ze zápasu,spoustě klukům chyběla dravost a bojovnost a nebýt dobré práce obou gólmanů,Dominika a Honzy,tak nevim nevim.


Střelec gólu : Dan Jakeš


Sestava:Hladil 7,Chorvát 7,Chalupa 9,Švanda 8(Dnes to bylo ono),Šiška 5(Měl na sebe kvalitního útočníka a né všechno mu vyšlo)Vlk 7(Přidat na důraze),Cimbálník 9(Nejlepší hráč na hřišti),Novotný 7(Brzo se uzdrav)Vilímek 7,Jakeš 6(Zbytečné kličky),Bunža 5(Chybělo nasazení,bojovnost,důraz),Burian 7,Bartl 7

Ostatní nehodnotím,hráli krátce.
Zápas si rozebereme na tréninku,hráli jsme moc individuálně,chyběla kombinace.Za celý tým přejeme Pavlovi brzký návrat k týmu.

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 5 | Trvalý odkaz |


Starší žáci - Svratka B 1-0 (1-0)

14. 10. 2012 14:03:30 od Novotný M.

Utkání jsme začali velmi vlažně, do tempa nás dostal až pěkný gól hlavou Marka Vilímka. Začali jsme využívat fyzickou převahu, tlačili jsme se do zakončení, vytvořili jsme si několik dobrých šancí, ale v zakončení se nám nedařilo. Málo jsme stříleli, taháme míč zbytečně až k bráně a tam nejsme schopni v klubku bránících hráčů už nic vymyslet. Nikdy nikoho nenapadne zpětná přihrávka se střelou z hranice velkého vápna, a když se pokusíme aspoň o nějakou přihrávku, nemí potřebnou razanci nebo přesnost, přestože to téměř na každém tréninku cvičíme. Do druhého poločasu jsme nastoupili oba týmy jako vyměněné, kluci ze Svratky začali kombinovat, bojovat a taky víc běhat. My jsme začali pouze bránit, nebyli jsme schopni ani odkopnout balón na půlku soupeře a ještě jsme jim nabízeli trestné kopy po většinou zbytečných faulech, které vyplývaly z toho, že jsme se nechali zatlačit. Vrcholem byla odpískaná penalta, když Dan Švanda místo odkopu tancoval kolem útočícího hráče tak dlouho, až se mu ten faul podařil. Naštěstí pro nás se vyznamenal v bráně Kuba Hladil, penaltu mazácky chytil a zachránil nám dva velmi důležité body navíc. Prostě druhá půlka byla z naší strany velmi špatná, Pavel Novotný měl od začátku zápasu zdravotní problémy a na naší hře se to hodně projevilo. Neustále mně však zaráží na naší hře jedna věc, hrajeme na 3 útočníky, máme se snažit k nim dostat míč a místo toho obrana většinou nedokopne ani na půlku k záloze, záloha zbytečně dlouho drží míč a potom již nedokáže rozehrát, míč se tak opět vrací okamžitě do naší obrany. Tohle budeme opět řešit na dalším tréninku.

Střelci: Vilímek

Hodnocení: Hladil 9 (chycená penalta, bez gólu), Šiška 5 (žádná rozehrávka, špatné postavení), Švanda 5 (žádná rozehrávka, pozdě u balonu, penalta), Chalupa 8 (jistota vzadu), Bunža 4 (opět bez nasazení), Vlk 6 (velmi zlepšený výkon), Jakeš 5 (ztrácí míč, nenahraje včas), Cimbálník 7 (včas zakončit, rozdávat do útoku), Novotný 6 (zdravotní problémy), Vilímek 7 (gól super ale to chování !), Bartl 7 (dobrý výkon), Burian 5 (nedůraz před bránou, spálené šance).

Ostatní hráli krátce nebo se do hry nedostali, pokusíme se jim to vynahradit v dalším zápase. Celkově jsme odehráli podprůměrný zápas s nevyrovnanými výkony, kluci ze Svratky nás překvapili bojovností a za bodový zisk v tomto utkání by měli hráči poděkovat našemu stoperovi a brankáři.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Starší žáci - Šlapanice 5:0

07. 10. 2012 22:09:43 od Novotný M.

V sobotu k nám na malé derby přijel tým Šlapanic. My jsme nastoupili tentokrát v plné sestavě, i když zejména první poločas tomu vůbec neodpovídal. První šanci zápasu vybojoval David Burian,když vypíchl míč soupeři na Michala Dumpíka a ten mu je poslal zpět před bránu.Po 20 vteřinách zápasu jsme vedli 1:0. To bylo ovšem v prvním poločase z naší strany všechno. Na to, že se soupeř dostal na naši polovinu spíš výjimečně, jsme nebyli schopní přidat další gól. Vrcholem bylo, když Honza Cimbálník začal frajeřit a z metru trefil tyč, hlavně že si dal krásnou ránu nártem. Ve druhé polovině jsme už hráli zodpovědněji, střed zálohy začal lépe fungovat a hned to bylo poznat, když jsme postupně přidali další čtyři góly. Jako největší nedostatek naší hry bych vypíchl špatné postavení hráčů na svých pozicích. Zvlášť se slabším soupeřem je opravdu potřebu hru roztahovat až k lajnám, útok se musí držet na ofsajdové čáře. Obrana a brankář mnoho práce neměla, křídla se právě pro časté špatné postavení neprosazovala takže hlavní práce zůstala na středu zálohy, kde to konečně šlapalo jak má.

Střelci: Burian 2, Novotný, Vilímek, vlastní

Hodnocení: Hladil 7, Chorvat 7, Šiška 7, Chalupa 7, Švanda 7, Jordák 6 (zlepšit pohyb), Bunža 6 (chyběla bojovnost), Vlk 5, Vilímek 6 (kopnutí soupeře), Cimbálník 7 (mohlo být 8), Novotný 8 (zlepšit střelbu), Jakeš 7, Bartl 6 (stále stejné chyby, postavení, žádné zakončení), Burian 7, Dumpík 7 (hlídat postavení).

Celkově jsme odehráli dobrý zápas, škoda jen velkého množství neproměněných šancí.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Rousínov - Starší žáci 0:4

01. 10. 2012 23:37:25 od Novotný M.

V Rousínově nás čekal soupeř, o kterém jsme toho moc nevěděli. Kluci z Rousínova byli menší, ale fyzické nedostatky nahrazovali bojovností. My jsme měli celý zápas převahu, ale zase jsme se trápili v zakončení, buď jsme kazili finální nahrávku, nebo stříleli mimo bránu. Tentokrát nám celkem vycházelo autové vhazování, výborně to vzadu jistil Dominik, který občas zaskakoval za krajní obránce. Pochválil bych taky Michala Dumpíka za předvedený výkon a hlavně bojovnost, Honzu Cimbálníka za dobré rohové kopy a dva góly. Na druhou stranu je třeba opět kritizovat Marka Vilímka, který za hrubou urážku rozhodčího mohl místo žluté karty dostat červenou a následně stopku na pěkných pár zápasů.

Střelci: Cimbálník 2, Burian, Vilímek

Hodnocení: Hladil 7 (odchytal s jistotou, ale moc práce neměl), Jordák 6 (kondička), Chalupa 8, Švanda 6 (necháš se lehce obejít, odkopy musí jít dál), Bunža 6 (chyběla bojovnost), Novotný 7 ( zoufalá střelba), Cimbálník 8, Vilímek 5 (bez těch keců by to bylo taky na 7-8), Bartl 7 (fyzicky super, ale bez zakončení nebo finální nahrávky je to špatně), Burian 7 (byla vidět snaha, ale těch spálených tutovek!), Dumpík 8 (vydržel celý zápas bojovat na 100%, připravil několik gólových nahrávek).

Celý zápas jsme museli odehrát bez střídání, protože nás bylo jen 11. Zajímalo by mně, s jakou výmluvou přijde Dan Jakeš, který nechodí na tréninky a už kašle i na zápasy.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 5 | Trvalý odkaz |


Starší žáci - Slavkov 2:1

23. 09. 2012 23:24:14 od Novotný M.

Na těžkého soupeře jsme nastoupili v nekompletní sestavě, chyběl Radek Bunža a Tonda Vlk. Od začátku zápasu jsme se proti vysokým hráčům soupeře prosazovali a měli jsme tlak. Z nenápadného centru na bránu jsme se po chybě brankáře Slavkova ujali vedení, když mu míč propadl rukama až do brány. Bohužel za nějakou dobu jsme inkasovali na 1:1, když soupeř proměnil snad jedinou pořádnou šanci v utkání, kterou si dokázal vytvořit. Na konečných 2:1 pro nás upravil výsledek vítěznou dorážkou ze skrumáže Zdeněk Jordák. V tomto zápase je třeba pochválit obranu za velmi dobrý výkon a dobré přebírání nejnebezpečnějšího hráče Slavkova, naopak útok selhal při neproměňování vyložených šancí a také zbytečným sólováním v některých případech. V záloze se stále trochu hledáme, i když zápas od zápasu je to lepší. Opět se nám nedařili auty a prodlužování balónů do útoku.


Střelci: Novotný, Jordák

Hodnocení: Chorvat 7, Šiška 7 (lépe rozehrávat), Chalupa 7 (lépe řídit obranu), Švanda 7 (chválím zlepšení), Jakeš 7 (nesólovat), Novotný 8, Cimbálník 8, Vilímek 6 (zbytečné fauly), Bartl 7 (nesólovat), Burian 7 (větší důraz), Jordák 7 (lepší pohyb), Dumpík 6 (chválím bojovnost).

Kuba Hladil se do hry nedostal, zachytá si v Rousínově. Celkově hodnotím kladně týmovou hru, snahu o přihrávku, přebírání hráčů v obraně. Vázne zakončování akcí, prodlužování a zpracování těžkých míčů.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Rájec Jestřebí - Starší žáci 1:7

17. 09. 2012 12:43:02 od Novotný M.

Výhrou v Rájci jsme potvrdili stoupající formu. Soupeř sice nebyl z těch nejlepších, ale rozhodně nás potrápil v několika šancích, při kterých jsme v naší obraně ponechali příliš volného prostoru. Tentokrát nastoupili všichni borci i z lavičky a prezentovali se slušnou hrou, vyzdvihl bych zejména Zdeňka Jordáka, který si při jedné akci pěkně přes hlavu obhodil obránce a poslal krásnou nahrávku vrchem za obranu na nabíhajícího Davida Buriana, který na jeden dotek přeloboval vybíhajícího golmana. Konečně se nám taky aspoň na průměrné úrovni začaly dařit nahrávky, ze kterých těžil útok a měli jsme z toho nespočet šancí a několik gólů. Hlavně Denis pořádně zatápěl soupeřově obraně a odpracoval si aspoň částečně ten pozdní příchod na zápas. Stále vidím slabinu v autových vhazováních, taky přímé kopy nám zase nevyšly kvůli špatné komunikaci mezi hráči. Co se týká disciplíny opět jsme dostali 2 zbytečné žluté karty, naštěstí se potom horké hlavy zklidnily a zápas jsme dohráli v poklidu.

Střelci: Bartl 2, Vilímek 2, Burian, Cimbálník, Novotný

Hodnocení: Chorvat 7, Hladil 7, Chalupa 7, Švanda 6, Šiška 7, Cimbálník 7, Vilímek 7, Novotný 7, Bunža 7, Bartl 7, Burian 7, Jordák 7, Dumpík 6, Vlk 6.

V zápase nikdo nevynikal ani nikdo nebyl podprůměr, proto je vyrovnané hodnocení. Podrobně si zápas opět rozebereme na tréninku, doufám že účast bude vysoká. Uvědomte si, že odteď nás čekají silnější soupeři a je potřeba naši hru neustále zlepšovat, hlavně tím že se poučíme z chyb které opakovaně děláme a budeme poctivě trénovat. Zatím trénujeme pořád pouze základní cviky protože většina z vás je stále nemá zvládnuté, ale potřebujeme co nejdříve přejít na náročnější pohybové a technické cvičení.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Starší žáci - Kuřim 2:2

08. 09. 2012 23:18:51 od Novotný M.

S odstupem času a vzhledem k velmi nepříjemnému soupeři můžeme být s výsledkem spokojeni, i když stačilo málo a byli to body 3. Po velmi nešťastném úvodu utkání, kdy jsme ve druhé minutě prohrávali se naše hra zlepšila a dokázali jsme do poločasu srovnat. Soupeř se prezentoval hrou plnou drobných faulů rukama které rozhodčí netrestal, vrcholem byl druhý gól z jasného ofsajdu, který jsme dostali minutu před koncem utkání. Povedla se nám pěkná standartní situace, po které jsme dali gól, tu druhou zahrávanou přímo z vápna jsme ovšem trestuhodně zpackali. Celkově byl výkon zase o kousek lepší než v minulém zápase, problémy máme stále ve středu hřiště a částečně v obraně. Zápas si opět rozebereme na tréninku, opět je potřeba procvičovat auty, stále mám pocit že u hry nepřemýšlíme a nevíme si rady v některých situacích v zápase. Budeme na tom pracovat zvýšenou taktickou přípravou.

Střelci: Bartl, Burian

Hodnocení: Chorvat 6 (podíl na druhém gólu), Šiška 5 (podíl na prvním gólu), Chalupa 6, Švanda 5, Vilímek 6, Novotný 6, Cimbálník 5, Bunža 6, Bartl 7, Burian 7, Jakeš 6 (nebýt zahozeného sóla, byla to sedmička). Tonda Vlk hrál příliš krátce a ostatní se bohužel do hry nedostali, pokusíme se jim to vynahradit v dalším zápase.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Ceník pokut

05. 09. 2012 08:59:33 od Burian M.

Pokladníkem starších žáků je Kuba Hladil.

Sazebník pokut:

neomluvený trénink: 20,- Kč
neomluvený zápas: 50,- Kč
žlutá karta: 50,- Kč
žlutá karta za řeči: 100,- Kč
červená karta: 100,- Kč
červená karta za řeči: 200,- Kč
sprostá slova (pi.., ku.., ču.., šu.. atd.) 5,- Kč/slovo
zapomenutý ručník: 20,- Kč
nízké ponožky: 20,- Kč
zapomenuté kopačky, chrániče, balón,
30,- Kč
náušnice, náramky, atd. 20,- Kč
pozdní příchod 30,- Kč
nedodržení služby 50,- Kč
odmlouvání a vulgarita vůči trenérům:
30,- Kč
oslovování spoluhráčů příjmením:
10,- Kč

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 5 | Trvalý odkaz |


Chrlice - Starší žáci 1:3

02. 09. 2012 20:54:50 od Novotný M.

Do druhého zápasu jsme nastoupili v doplněné sestavě a ten rozdíl byl poznat. Soupeř byl o třídu lepší než v minulém zápase, přesto jsme si dokázali vypracovat řadu šancí a zaslouženě jsme vyhráli. Naší hře bych vytkl zejména nedůraz v zakončení, špatné zpracovávání míče a pořád neumíme pořádně zahrát aut, přestože to cvičíme na každém treninku. Dnes nám to taky příliš hořelo na obou krajích obrany, kde se soupeř dostával do přečíslení, navíc jsme nebyli schopní po krajích rozehrát balon. Podrobně si naše chyby rozebereme na treninku.


střelci branek : Bartl 2x,Cimbálník

Hodnocení: Hladil 8, Šiška 6, Chalupa 7, Švanda 6, Bunža 6, Novotný 7, Cimbálník 7, Vilímek 3, Bartl 8, Burian 7, Jakeš 7, Vlk 5. Ostatní nehodnotím, hráli příliš krátce.

Zatímco Dan Jakeš se od minule poučil a dnes to bylo v pořádku, Marek Vilímek opět velké problémy s disciplínou. V úvodu si vypracoval dvě krásné šance, ale to bylo z jeho strany všechno. Na závěr zase rozhodil tým zbytečnými výstupy, agresivitou a diskuzí s rozhodčím. Soupeř hrál velmi slušně celý zápas, bez faulů a nikdo si nepřeje kazit hezké fotbalové dopoledne takovým chováním.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Starší žáci-Tuřany 3-1 (0-0)

27. 08. 2012 08:01:16 od Novotný M.

Do prvního mistráku jsme nastoupili v nekompletní sestavě a s několika nedoléčenými zraněními. Částečně i proto byla naše hra hodně rozháraná, nedokázali jsme si pořádně přihrát. Protože dobrá polovina hráčů ještě nebyla na tréninku, nedařily se nám ani standartní situace jako auty, rohy apod. Celkově vzato to nebyl ani přes vítězství příliš povedený zápas, na ostatní soupeře taková hra stačit nebude. S hráči na tréninku jednotlivě provedeme krátké zhodnocení výkonu. V sestavě možná dojde ještě k několika menším změnám a věřím, že po pár zápasech se sehrajeme natolik, aby předvedená hra byla podle představ našich i diváků.

Střelci branek-Burian,Vilímek,Jakeš

Hodnocení: Chorvát 7, Šiška 6, Chalupa 7, Hladil 4, Bunža 5, Novotný 6, Cimbálník 5, Jakeš 6, Vilímek 6, Burian 6.

Ostatní nehodnotím, nehráli celý zápas a Tomáš Zdražil odehrál poločas na těžce podmáčené části hřiště. Někteří hráči mají také velký problém s disciplínou, Dan Jakeš ze sebe přestane dělat klauna pro pobavení ostatních a Marek Vilímek nebude při zápasech hodnotit výkon rozhodčího. Takové chování škodí celému týmu a rozhodně je pro příště nebudu tolerovat.

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Fotky ze soustředění

17. 08. 2012 21:15:27 od Burian M.

..........jsou ve fotogalerii.

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Starší žáci-Šlapanice 3-5 (2-4)

02. 06. 2012 09:42:59 od Burian M.

Náš poslední mistrák sezony nám jednoduše nevyšel.Naši borci nastoupili s přehnaným respektem a v první pulce utkání jsme tahali za kratší konec.Svým výkonem nadevšechny vyčníval pouze Honza Hrubý.Dostali jsme branky po hloupích chybách v obraně,i když jsme na některé odpovědělí krásnými goly
Honzy,z naší strany to bylo žalostně málo.Do druhé poloviny jsme šli z odhodláním minimálně vyrovnat,a hned v první minutě zkompletoval hatrick Honza(nejlepší hráč na hřišti).Soupeře jsme zatlačili,ale dále už bez gólového efektu.Šance jsme jednoduše neproměnovali,nebo chyběl kousíček štěstíčka-Patrikova pumelice z dobrých 35 metrů orazítkovala,k naší smule, jen břevno.Pár minut před koncem udeřil soupeř,po chybě v obraně se do zakončení protáhl Michal Hanzl a Rozhodl o vítězství soupeře.

Střelci branek-Hrubý Jan 3x


Sestava-Hladil 5,Fiala 7,Jakeš 6,Cimbálník 6,Vilímek 5,Burian 6,Ťujík 5,Hofírek 7,Novotný 6,Hrubý 8,Červený 7,Vlk 6,Bunža 6,Bartl 6

Kluci užíjte si volna a naberte sílu na další sezonu.Klukum z Horákova děkuji za výpomoc v našem teamu,moc jste pomohli-díkec.S ročníky 1998 a 1999 se uvidíme na soustředění v Brtnici.

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 4 | Trvalý odkaz |


Rousinov-starší žáci 1-2 (1-1)

27. 05. 2012 16:44:29 od Burian M.

Předposlední mistrovské utkání tohoto ročníku jsme zvládli na jedničku.V neuplné sestavě(chyběli Hofírek,Safariev a Švec)jsme podali velmi dobrý a bojovný výkon,který byl korunován třemi body.Kluci dnes makali nadoraz,nahrávali si,prostě radost pohledět na naši hru.První poločas jsme se chvilku rozkoukavali a pak jsme měli otěže zápasu pevně v rukou mi,jenže bez golového efektu.A tak přišel pochopitelně gol soupeře.Po zbytečném faulu u naší šestnáctky,po standartní situaci soupeře se míč dostal ke zcela volnému hráči na zadní tyči,a ten neměl problém skorovat.Odpověd byla ovšem velmi rychlá,po samostatné akci Lukáše Markowského,který obral protihráče o míč,utekl celé obraně a nekompromisně zavěsil ke vzdálenější tyči bylo srovnáno.Druhy poločas jsme byli lepším týmem a zaslouženě jsme strhli vítězství na naši stranu,když míč putoval po levé straně od Lukáše Markowského,přes Michala Červeného ke zcela volnému Honzovi Hrubému,který si s loženkou poradil jako mazák a vystřelil nám tři body.V tomto zápase se velmi zlepšenym výkonem,kromě tradičních tahounů,předvedli Jakeš Daniel,Bunža Radek,Burian David,Novotný Pavel a Vlk Antonín.

Střelci branek-Markowski Lukáš,Hruby Jan


Sestava-Hladil 9,Fiala 9,Zezula 9,Vilímek 9,Cimbálník 9,Burian 9,Markowski 10,Ťujík 9,Bunža 9,Novotný 9,Červený 10,Hruby 10,Jakeš 9,Vlk 9,Bartl 9

Díky kluci za nasazení a bojovnost

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Starší žáci - Rájec Jestřebí 3:0

19. 05. 2012 13:56:15 od Burian M.

Dnes nám nebylo umožněno předvést zlepšený výkon z druhého poločasu v Medlánkách.Soupeř se k utkání nedostavil.Zápas jsme vyhráli kontumačně,3 body jsou 3 body.

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Medlánky-starší žáci 1-1 (0-0)

13. 05. 2012 15:43:25 od Burian M.

Zápas s leadrem tabulky přinesl bod,což je dobré,ale průběh zápasu nasvědčoval tomu,že odvezeme body tři.První poločas,hraný proti silnému větru,byli o chlup lepší domácí hráči,lépe kombinovali a vyprodukovali i pár střel na naši branku.Vše z přehledem pochytal Kuba.Naše ohrožení soupeřovi branky bylo jen ze střední vzdálenosti a stím si golman poradil.Ve druhém poločase jsme zlepšili přihrávku a hned to šlo o poznání lépe.Měli jsme převahu a po akci Honzy Hrubého se míč přez Madika dostal k volnému Michalovi Červenému,a ten krásnou křižnou střelou skoroval.Měli jsme i nadále více ze hry,jen škoda že jsme nepřidali další branku.Soupeř vrhnul vše do utoku ve snaze vyrovnat.To se mu bohužel povedlo minutu před koncem zápasu,kdy jeho hráč zůstal zcela nepokrytý na našem vápně,a krásnou střelou do ,,šibenice,, srovnal stav na 1-1.Nutno podotknout,že dělba bodů je zcela zasloužená.


Střelec branky-Michal Červený


Sestava-Hladil 9,Ťujík 9,Zezula 9,Vilímek 9,Cimbálník 9,Bunža 9,Červený 9,Hrubý 9,Hofírek 9,Safariev 9,Burian 9,Novotný 9,Vlk 9,Jakeš 9,Švec 9,
Kluci,musíme pokračovat v předvedeném výkonu z druhého poločasu a pujde to.Dík za předvedený výkon.

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Starší žáci-Bučovice 2-1 (1-0)

08. 05. 2012 14:05:05 od Burian M.

Zápas dvou rozdílných poločasů,jsme dotlačili do vítězného konce.První půle byla z naší strany excelentní,kombinovali jsme a soupeře jsme do ničeho nepustili.Musíme ovšem zapracovat na proměnování šancí.První branku zápasu vstřelil z penalty Mira Ťujík nechytatelnou střelou k tyči.Penalta byla nařízena po faulu na pronikajícího Madika,a mohla byt odměněna asi i žlutým kartonkem.I nadále jsme na hřišti dominovali,jen bez golového efektu.To do druhého poločasu jsme nastoupili uplně bez chuti a fotbalově to bylo uplně obráceně,soupeř měl všechny balony,lépe se pohyboval a měl velky tlak na naši branku.Po jedné z mnoha standartek,které pramenily ze zvýšené aktivity soupeře,jsme obdrželi vyrovnávací branku,kdy nepokrytý utočník soupeře překrásnou hlavičkou nedal našemu brankaři žádnou šanci.Po obdržené brance jsme přece jen začali alespon trochu kombinovat a převaha soupeře už nebyla tak velká.Měli jsme asi dvě brankové příležitosti,ovšem bez golového efektu.A tak se podařilo zvrátit vítězství na naši stranu v poslední minutě utkání,kdy zdánlivě stracený míč vrátil krasným centrem před branku soupeře Dan Jakeš,a štastně odražený balon trefil za tři body Radek Hájek.V tomto zápase zaslouží pochvalu a uznání tři hráči,kteří vyčnívali svými výkony nad ostatní-Mira Ťujík,Madik Safariev,Radek Hájek

Střelci branek-Ťujík Miroslav,Hájek RadekSestava-Novotný 8,Ťujík 9 1/2,Zezula 8,Cimbálník 8,Markowski 8,Burian 8,Červený 9,Hofírek 9,Hájek 9 1/2,Jakeš 8,Safariev 9 1/2,Bartl 8,Vlk 8,Bunža 8,Hladil 8.

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 3 | Trvalý odkaz |


Starší žáci-Řečkovice 2-1 (1-0)

05. 05. 2012 15:15:56 od Burian M.

Dnes zápas se soupeřem,ktery se dal v případě vítězství,bodově dotáhnout.Zápas jsme začali velmi dobře,kombinovali jsme,soupeře jsme přehrávali po všech směrech.Po nahrávce Lukina Hofírka dal Madik Safariev i brzky gól.Co více si přát,jenže do konce poločasu jsme už žádný nepřidali,i když šancí bylo moc a moc(koncovka byla největší slabinou našeho teamu).Nakonec jsme byli rádi,že se jde do kabin za stavu 1-0,Kuba Hladil vytáhl střelu soupeře ze šibenice bravurním(pro mě absolutně nečekaným)zákrokem.V druhé puli jsme měli opět iniciativu na svych kopačkách a zdalo se,že je jen otázkou času kdy přidáme další branky.Nestalo se,a tak přišel gol soupeře ze standartní situace.Mužeme si v kabinách vykládat milionkrát,že se musíme vyvarovat zbytečných faulu v okolí šestnáctky.Po jednom takovém zákroku soupeř zahrával standartku a míč zaplachtil pod břevínko,pěkně do našé branky.(Musel bych se urozčilovat,když nabádám Kubu aby staval na brankové čáře,nikoliv metr a půl přední,při jeho ,,výšce,,).Chvíli bylo vydět na našich hráčích rozčarování po obdržené brance,ale po chvíli jsme se probrali a zápas brankou nejlepšího hráče na hřišti Madika Safarieva zvrátili v náš prospěch.Nutno podotknout že na rozhodující branku mu nezištně před prázdnou branku nahrál Michal Červený.Soupeře užjsme do ničeho nepustili a zaslouženě jsme vyhráli.

Střelci: Safariev 2x

Sestava-Hladil 7,Zezula 8,Ťujík 9,Cimbálník 9,Markowski 8,Burian 8,Červený 8,Hofírek 9,Novotný 8,Safariev 9 1/2,Jakeš 9,Bunža 8,Vlk 8,Suchánek 8,

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Svratka Brno B-starší žáci 4-2 (0-1)

03. 05. 2012 13:08:35 od Burian M.

Utkání na svratce jsem nebyl přítomen,takže ve zkratce.Hráli jsme super fotbal do mdoby než jsme dostali první branku,pak jsme se složili jak domeček z karet.Vedli jsme dva nula,a to už si příště musíme ohlídat a odvézt tři body,takovéto zkraty se musí vyrušit.

Branky SK Slatina-Safariev Madik,Hofírek Lukáš


Sestava:Hladil,Zezula,Ťujík,Markowski,Cimbálník,Burian,Červený,Hofírek,Safariev,Jakeš,Bunža,Novotný,Vlk,

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Starší žáci-Čebín 10-0 (5-0)

21. 04. 2012 15:53:57 od Burian M.

Dnes zápas s posledním celkem tabulky a povinné body,které zustaly doma.Kluci se na zápas dobře připravili,věděli co je bude čekat(přehuštěná hra soupeře v defenzivě,tvrdost,nakopávané balony.....atd),a vypořádali se stim velmi dobře.Dnes si kluci zahráli na ruzných postech fotbalové sestavy a myslim že si stím poradili.Cením si především toho,že se i za rozhodnutého stavu snažili hrát fotbal a snažili se o nahrávky na lépe postavené spoluhráče.Nutno podotknout že soupeř byl opravdu ve hře dopředu téměř neškodný a rodící se šance ihned uhasili naši ,dnes v pohodě hrajíci, obránci.Jednu branku (z penalty)dokonce vsítil náš golman Kuba Hladil.Kluci ,proti soupeři ze spodku tabulky jste se v pohodě prosadili,tak jen tak dále a pokračujte v dobře nastaveném trendu nahrávek i v dalších zápasech.

střelci-Safariev Madik 6x,Hrubý Jan,Markowski Lukáš,Hladil Jakub,Bunža Radek

Sestava-Hladil 9,Zezula 9,Ťujík 9,Švec 9,Suchánek 9,Vlk 9,Burian 9,Červený 9,Hrubý 9,Markowski 9,Novotný 9,Safariev 9,Bartl 9,Bunža 9,Cimbálník 9.

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Madarsko 2012

17. 04. 2012 19:45:15 od Burian M.

Do konce dubna prosím rodiče o zaplacení zálohy na turnaj v Madarsku.Částka zálohy činí 2000,-kč.Předem děkuji za dodržení termínu.

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Starší žáci - Slavkov 2:1 (1:0)

14. 04. 2012 16:30:42 od Burian M.

Po nepřesvědčivém výkonu v Kuřimi jsme dnes plni odhodlání nastoupili proti bodově téměř rovnocennému soupeři.Tři body byli nutností.Soupeř proti nám vyrukoval s týmem který připomínal vyzáží a vzrůstem starší dorost,a také nám podle toho v naší obraně pěkně topil.Na nezvyklích postech v obraně dnes odehráli svůj nejlepší zápas Pavel Novotný a Lukáš Hofírek.První poločas nás soupeř přehrával,a jen díky výbornému výkonu v obraně jsme neinkasovali.Kuba v brance musel likvidovat nejednu brankovou příležitost soupeře.Z asi jediný naší šance prvního poločasu jsme šli do vedení,když se po samostatné akci prosadil Madik Safariev,který obešel i golmana hostí a skoroval do prázdné branky.Druhý poločas už jsme na hřišti dominovali,vycházeli nám kombinace i samostatné uniky.bohužel jsme ze spousty šancí branku nevstřelili.Až si vzal slovo nejlepší hráč utkání Lukáš Hofírek a střelou z poza šestnáctky skoroval.Soupeř snížil brankou v předposlední minutě utkání,když jeho utočník prošel podél brankové čáry a skoroval.

Branky: Safariev, Hofírek


Sestava-Hladil 8,Zezula 9,Hofírek 10,Novotný 9 a 1\2,Jakeš 8,Burian 8,Červený 8,Ťujík 8,Hrubý 9,Safariev 9,Vlk 8,Bunža 9,Bartl 8.

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Kuřim- st.žáci 4-1 (1-0)

09. 04. 2012 20:22:56 od Burian M.

První jarní mistr.utkání jsme nezvládli.Soupeř nás nejen přestřílel,ale i herně přehrál.Bez pohybu a pokrytí volných hráčů to prostě nepůjde.Pozitivní byl pouze výkon Radka Hájka.

sestava-Hladil 3,Zezula 5,Hofírek 5,Novotný 5,Markowski 5,Bunža 5,Vlk 5,Burian 5,Červený 5,Ťujík 5,Švec 5,Jakeš 5,Hájek 6,Bartl 5

Branka Slatiny-Hájek Radek

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Letní soustředění 2012

04. 03. 2012 22:40:10 od Burian M.

Letní fotbalové soustředění se uskuteční v Brtnici u Jihlavy v termínu 11.8.-18.8.2012.Cena soustředění se bude pohybovat cca 2500,-kč.Zahrnuje stravu(4xdenně),sportoviště(umělku,travnaté hřiště,nohejbalové a a tenisové kurty),ubytování a pitny režim po cely den.Prosím rodiče aby si naplánovaly dovolené tak aby se Vaše dítě mohlo zučastnit soustředění.Týká se ročníků1998,1999 po domluvě s trenery ml. dorostu by se eventuelně mohly zučastnit i ročníky 1997-uvidíme:).Bude se makat:))

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Členské příspěvky

22. 11. 2011 20:29:27 od Burian M.

Příspěvky na sezonu 2011-12 které činí 1600,-kč,doneste co nejdříve.Díky

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


MAĎARSKO 2012

07. 11. 2011 19:23:05 od Burian M.

Žádám rodiče hráčů o vyjádření,zda se jejich ratolest je schopna zůčastnit zahraničního turnaje v Maďarsku,konaného od 15.7-22.7.2012(pozor termín je o velkých prázdninách).Cena turnaje včetně dopravy autobusem,stravy a ubytování bude cca 4500,-kč a vybírala by se nadvakrát.Napište do komentáře jestli ano či ne.

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 15 | Trvalý odkaz |


Šlapanice-starší žáci 2-0 (1-0)

22. 10. 2011 14:32:00 od Burian M

Myslím si,že komentář k zápasu je zbytečný.Opět otřepaná fráze-kdo nestřílí na branku soupeře,nemůže vyhrát.A závěr zápasu žádný komentář nevystihne.Drzost a vulgarita.Zápas jsme ani nedohráli se ctí.

Sestava-Hladil Jakub(za obdržené branky nemohl)7,Fiala Patrik(do vyloučení hrál s chutí,jenže si každý bude pomatovat jen tu /zbytečnou/ červenou)5,Zezula Vojta(kluk s chutí hrát fotbal)7,Cimbálník Jan(kvalitní výkon)7,Suchánek Dan(ke konci zápasu už u něj taky pracovaly nervy,jinak bez problému)7,Bunža Radek(hrál co umí,a dobře)7,Hofírek Luke(jóóóóóó,ten umí soupeře obejít)8,Ťujík Mirek(jako ve většině zápasech moc mluví,tím proti sobě poštvává celý tým-je to škoda)6,Burian David(nedůrazný,bez štávy)7,Vlk Tony(dnes hrál méně,ale když byl na hřišti,tak to odmakal)7,Novotný Pavel(ještě má na víc,podvědomě se šetří po zranění nohy,ale my to zněj dostaneme)7,Vilímek Marek(úúúúúplně zbytečná karta-oslabení týmu)5

V zimní pauzičce je potřeba si to srovnat v hlavách a pokračujeme dále pánové.Musíme na jaře trochu vystoupat v tabulce.

| Napsal: Burian M | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 881 | Trvalý odkaz |


starší žáci-Rousinov 0-3 (0-0)

16. 10. 2011 20:56:47 od Burian M

Soupeř z aktualně druhého místa tabulky nás přehrál ve druhém poločase,kdy rozhodl dvěma brankami v krátkém časovém useku.Zkoušeli jsme z utkáním ještě něco udělat,ale hra vabank nám nic nepřinesla,ba naopak jsme inkasovali třetí gól.

sestava-Chorvát David(roste z něj výborný golman,spoustu střel pochytal)7,Fiala Patrik(po zranění ukázal že je to opět O.K)7,Zezula Vojta(jezdil jak motorová myš)7,Cimbálník Honza(dobrý zápas)7,Šiška Chosé(makal)7,Bunža Radek(dnes jeho nejlepší výkon)8,Ťujík Mirek(když se soustředí na fotbal a nekecá,tak je velkým přínosem)7,Hofírek Lukáš(nejnebezpečnější náš hráč)8,Vilímek Marek(bolesti zad ho moc do hry nepustily)6,Novotný Pavel(chtělo byto více střílet)7,Vlk Tony(dnes makal jako ďas,chtělo by to i vystřelit)7,Suchánek Dan(dobrý výkon)7

Kluci chce se to více tlačit do koncovky a střelby

| Napsal: Burian M | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Zobrazit vše | Zobrazit méně