FC Slovan/Slatina 5:4 Újezd u Brna/Měnín

22. 04. 2018 21:34:17 od Jan Dvořák, Petr Čihák, Igor Barták

Branky: 3 Kloss, 9 Hoffmann, 51 Coufal, 57 Švanda, 77 Cimbálník
Sestava: Hanák – Žáček, Polák(45 Marek), Švanda, Osolsobě – Hoffmann, Kloss(74 Pěgřím) – Cimbálník, Nguyen(89 Krejčí), Vilím(60 Le Quang) – Coufal

V 17. kole jsme na domácí půdě přivítali spojené družstvo Újezdu a Měnína. Z tohoto zápasu jsme po zaváhání a zbytečné ztrátě v Kuřimi bezpodmínečně museli vyhrát, abychom si udrželi přijatelný odstup na Veselí s Boskovicemi. Po herně ne příliš vydařených utkáních jsme se snažili hlavně zaměřit na psychickou část přípravy, aby se neopakovaly podobné herní výpadky.

Hned od úvodu jsme pevně sevřeli otěže zápasu, prvních 20. minut jsme předváděli naprosto bezchybný totální fotbal, a který by byl hrdý i Jindřich Trpišovský. Do stoprocentní šance se postupně dostali snad všichni ofenzivní hráči a nic nenapovídalo tomu, že bychom se tento zápas měli nějak bát o výsledek. První branku v zápasu a zároveň svou premiérovou v našem dresu si připsal David Kloss, který se dostal výš než gólman hostů a hlavou dopravil míč do sítě. Druhá branka pak byla výstavní rána „země vzduch“ od kapitána Filipa Hoffmanna. Jediné, čeho můžeme litovat je, že jsme nebyli efektivnější v zakončení a místo 2:0 to nebylo 6:0. To že nemůžeme na jaře zatím odehrát klidné utkání se potvrdilo ve 24. minutě, kdy se hosté poprvé osmělili k útoku a hned vytěžili první branku. Tím skončila naše dominance v utkání a nadále se hrálo vyrovnaně. Soupeře jsme pustili více do hry a začali jsme kupit zbytečné chyby. Bohužel jsme se dostali do herního útlumu, který nás provází poslední zápasy. O dvě minuty navíc přišla druhá branka hostů, bohužel obě dvě přesně dokumentují naši největší slabinu, kterou je bránění standardních situací. Aby toho nebylo málo, tak náš herní zmar korunoval třetí gól do naší sítě.

Všichni dobře víme, že nám dělá problémy se z podobného herního útlumu dostat, a tak jsme do druhé půle hlavně apelovali na morálku, bojovnost a vůli zápas otočit i když se nedaří. Jsme rádi, že tentokrát padla naše slova na úrodnou půdu, protože i přes nejistotu na balonu na nás byla vidět snaha utkání vyhrát za každou cenu. V 51. minutě dostal balon za obranu Coufal a vyrovnat n 3:3 pro něj nebyl problém. O šest minut později jsme dokonali obrat gólem Švandy, který se nejlépe zorientoval ve skrumáži ve vápně a dorazil míč do sítě. Ovšem místo toho, abychom využili laufu z otočení zápasu jsme si nechali trestuhodně dát branku, kdy si hostující Sliva vzal míč u rohového praporku, udělal si z našich obránců kužely a dostal se až před Hanáka, kterého prostřelil. Na tabuli svítilo skóre 4:4 a drama tak dostalo novou zápletku. Postupně jsme do hry dostali čerstvou krev a vsadili vše na útočnou kartu. Vlnu euforie a úlevy jsme zažili v 77. minutě, kdy vstřelil vedoucí branku Cimbálník, která se nakonec ukázala jako vítězná.

Jsme rádi, že jsme konečně dokázali předvést nástup do zápasu, jaký bychom si představovali. Je škoda, že jsme vydrželi pouze 20 minut, ale vidíme to jako pozitivum do dalších zápasů.
Man of the match: FILIP HOFFMANN – Kvalitní rozehrávkou dával klid naší hře, dal krásnou branku a skvěle zahrával standardní situace. Celý tým jako správný kapitán vedl za obratem.

| Napsal: Jan Dvořák, Petr Čihák, Igor Barták | Kategorie: Dorost starší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |

První mistrák v Lískovci

08. 08. 2014 21:56:15 od Novotný M.

Sraz na zítřejší zápas: starší dorost v 13:15 ve Starém Lískovci, mladší dorost v 15:30. Odjezd ze Slatiny ve 12:30. Hřiště tam mají zde: http://www.mapy.cz/s/bW6C

| Napsal: Novotný M. | Kategorie: Dorost starší | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |

Zahájení přípravy

13. 07. 2014 12:17:42 od Novotný M.

Tak kluci a uz je po odpočinku, v pondělí 14.7.2014 v 18.00 hodin je první trénink nové sezóny. Sraz je na hřišti ve Slatině. Sebou věci na trénink (umělku), půjdeme si po důležitých informacích a domluvě co a jak v nové sezóně zahrát fotbálek na umělku.

PÁ - 17 - 18,30

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Dorost starší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |

Odjezd na mistrák do Mor.Krumlova

13. 09. 2013 17:22:11 od Burian M.

V neděli 15.9. se hraje další mistrák v Mor.Krumlově.Sraz všech je v 8:15 hod na hřišti ve slatině,odjezd autobusu je v 8:30 hodin.Účast nutná !!!

| Napsal: Burian M. | Kategorie: Dorost starší | Komentářů: 449 | Trvalý odkaz |

Mistrovský zápas Kyjov

15. 08. 2013 16:20:33 od Michal Nos

Další mistrovské utkání se hraje v neděli 18.8. v Kyjově v 10,15 hodin, sraz v 8 hodin na hřišti ve Slatině, odjezd autobusu je v 8,15. Prosím potvrďte účast v komentáři.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Dorost starší | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |

Program na týden 5.8. - 11.8.

04. 08. 2013 13:56:08 od Michal Nos

PO 5.8. trénink v 18,30, sraz 18,15, hřiště ve Slatině
ST 7.8. přátelský zápas s MCV Brno v Maloměřicích v 18 hodin, sraz v 17,15 na hřišti soupeře
SO 10.8. mistrovský zápas v 10 hodin v Starém Lískovci, sraz v 9 hodin na hřišti soupeře
Žádám dorostence o potvrzení účasti v jednotlivých dnech.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Dorost starší | Komentářů: 980 | Trvalý odkaz |

Další tréninky tento týden

22. 07. 2013 22:44:24 od Michal Nos

Na základě dohody hráčů z dnešního tréninku je další trénink ve středu v 18,30, sraz 18,15 na hřišti ve Slatině.
Díky těm co přišli, nový trenér očekává ještě lepší účast! Na základě účasti bude domluven i přátelský zápas.
Do komentářů prosím potvrzení účasti.

14. 07. 2013 13:06:16 od Michal Nos

Zahájení přípravy dorostu je v pondělí 15.7. od 16,30 hodin na hřišti na Jihomoravském náměstí.
V nové sezóně povedou starší dorost trenéři Jindřich Tomsa a Vlastimil Pávek, vedoucí družstva bude Herůdek Petr a Bystřická Dana - při domácích zápasech.

4. kolo Dorost - Slovan Brno 3:2 - Leasure2, Meitner
5. kolo Mor. Slávia - Dorost 2:5 - 8´Meitner, 34´Vala, 40´Michalec, 45´Leasure, 75´Krejčiřík
6. kolo Dorost - Moravský Krumlov 2:2 - 26´Zemánek, 87´Michalec, ČK:32´Fiala
7. kolo Ivančice - Dorost 0:2 - 42´Krejčiřík, 75´Vala, ČK:85´Halický
8. kolo Dorost - St. Lískovec 1:0 - 7´Michalec
9. kolo Řečkovice - Dorost 1:3 - 3´, 20´a 38´Leasure
10. kolo Kyjov - Dorost 1:1 - 17´Michalec, ČK: 76´Michalec
11. kolo Dorost - Kuřim 2:3 - 62´a 73´Leasure
12. kolo Kohoutovice - Dorost 2:6 - 38´Farlík, 42´a 65´Michalec, 48´Leasure, 71´Herůdek, 77´Krejčiřík
13. kolo Dorost - Bystrc 5:2 - 15´a 25´Leasure, 34´a 50´Michalec, 38´Chalabala
------------------------------------
17.kolo Slovan B. - Dorost 1:1 - 45´Meitner
18.kolo dorost - Ms Brno 7:0 - 7´a 35´- Vala, 39´a 42´- Michalec, 48´- Krejčiřík, 60´- Meitner, 89´- Zemánek.
25.kolo Dorost - Kohoutovice 4:3 - Leasure 2, Michalec 2
26.kolo Bystrc - Dorost 2:1 - Michalec (p.k.)
14.kolo Dorost - Křepice - 4:1 - Leasure3, Krejčiřík.

Všem hráčům děkuji za výborné výsledky a dobrou partu, mějte se pěkně a hodně úspěchů do budoucnosti.
J.Krchňák

| Napsal: J.Krchňák | Kategorie: Dorost starší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |