Muži "B"

Články

MCV - SK Slatina B 3:6 (0:3)

08. 06. 2014 22:42:08 od Koš Pavel st.

Sestava: Kačanoli - Halický, Fojtík, Sedláček, Pyszko - Válka, Zrzavý, Nedoma, Hladil - Koš Petr, Pospíchal. Náhradníci: Koš Pavel, Fellmann, Chadzidis Stefanos.
Utkání se hrálo za velmi horkého slunečného počasí, podmínky byly však pro obě mužstva stejné. Po dlouhé době nastoupil do zápasu po zranění Michal Pospíchal. Tento zápas patřil opět k těm velmi důležitým, protože jsme se potřebovali udržet mimo sestupové pozice. Zpočátku byl zápas poměrně vyrovnaný, ale podržela nás naše obrana společně s brankářem Kačanolim, bývalým hráčem MCV. Od 30. minuty jsme zlepšili hru a získali jsme postupně převahu, která byla završena ve 34. minutě průnikem Pyszka. Jeho střelu však zneškodnil brankář soupeře. Ve 39. minutě Koš Petr brankáře přehodil, ale branku těsně minul. Potom přišly nejkrásnější 3 minuty 1. poločasu. Ve 42. minutě po nahrávce Koše Petra zakončil krásnou bombou Lukáš Zrzavý. Ve 43. minutě po akci Nedoma, Koš, Hladil zvýšil Vašek Hladil na 0:2. Ve 44. minutě nahrál Vašek Hladil Petru Košovi, který vstřelil náš 3. gól a tím jsme soupeře velmi překvapili. Od počátku 2. poločasu střídal Pyszka Adam Fellmann. V 56. minutě po přímém kopu Zrzavého brankář střelu vyrazil na roh. V 63. minutě po chybě obrany soupeř velmi lehce snížil na 1:3. V 70. minutě Lukáš Zrzavý nezištně nahrál Nedomovi a ten sólový útok proměnil v další branku.Poté odstoupil Válka a nahradil ho p. Chadzidis. V 75. minutě po ose Pospíchal, Hladil zvýšil Nedoma na krásných 1:5. Po této střelené brance jsme opět polevili v koncentraci a soupeř toho okamžitě využil a snížil na 3:5. Asi tak 10 minut před koncem zápasu nastoupil Koš Pavel, který střídal Lukáše Zrzavého. S blížícím se koncem utkání jsme se opět dostali do rychlého útoku, ze které Michal Nedoma mohl sám střelit branku, ale viděl volného Pavla Koše a poslal mu pěknou přihrávku, ze které Pavel skóroval na konečných 3:6. Byla to jeho první vstřelená branka za naše mužstvo v soutěži. Téměř okamžitě po této akci rozhodčí utkání ukončil. Děkuji všem hráčům za výkon, který nám pomohl k upevnění naší pozice mimo sestupové příčky tabulky.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SK Slatina B - Medlánky B 5:1 (3:0)

01. 06. 2014 22:54:48 od Koš Pavel st.

Sestava: Kačanoli - Cibulák,Nedoma, Pyszko, Grolich - Halický, Zrzavý, Klimeš, Koš Petr- Gajda, Válka. Náhradníci:Sedláček, Szentandrasi, Koš Pavel
Do utkání nenastoupil Tomáš Fojtík, který v předchozím zápase s Líšní C dostal červenou kartu a měl stop na jedno utkání. Naše sestava byla posílena a na výkonu mužstva to bylo od samého začátku zápasu znát. V 9. minutě po průniku Klimeše otevřel skóre Zrzavý. Ve 20. minutě po faulu ve vápně na Koše Petra proměnil Zrzavý penaltu a zvýšil na 2:0. Ve 40. minutě po nahrávce Grolicha přišla nejhezčí branka zápasu, a to nůžky Koše Petra, který úspěšně přehodil brankáře soupeře a uzavřel stav hry v poločase na 3:0. Ve 2. poločase ve 49. minutě po nahrávce Zrzavého zvýšil Halický střelou k tyči na 4:0. V 76. minutě po nahrávce Hladila pronikl před branku Koš Petr a zvýšil na 5:0. V následujících minutách jsme ztratili koncentraci a soupeř toho využil ke snížení stavu na 5:1. Ve zbytku utkání jsme zápas kontrolovali a dovedli do vítězného konce a ziskem velmi důležitých 3 bodů jsme se posunuli v tabulce ze sestupových pozic. Tentokrát musím hráče pochválit, protože bylo vidět, že hrají s chutí a kombinačně dobře. Mohu říci, že tento zápas byl jedním z nejlepších našich utkání a diváci mohli vidět dobrý fotbal.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Líšeň C - SK Slatina B 6:0 (2:0)

25. 05. 2014 21:40:13 od Koš Pavel st.

Sestava: Pyszko - Cibulák, Nedoma Halický, Grolich - Fojtík, Samek, Hladil, Šik- Koš Petr, Unzeitig. Náhradníci - Koš Pavel, Szentandrasi. Tento zápas následoval po utkání našich Mužů A na rozpálené umělé trávě za velmi horkého slunečného počasí. Bohužel jsme neměli k dispozici žádného brankáře, tak se této důležité úlohy ujal Prokop Pyszko, který měl i několik velmi dobrých zákroků. Dlouho jsme drželi se soupeřem krok, ale ve 22. minutě po rohovém kopu soupeř otevřel skóre. Ve 42. minutě zvýšil na 2:0 po naší chybě v obraně. Před koncem poločasu po nepřímém kopu Nedomy tečoval Koš Petr jeho střelu, míč však skončil mimo branku. Ve 2. poločase nás soupeř ještě více zatlačil a po našich chybách střelil další branky. Nakonec zápas skončil 6:0 v náš neprospěch. V tomto utkání se zranil Uzeitig - opět nešťastná žebra. Náš výkon byl velmi odevzdaný a někteří hráči vůbec neprojevili chuť a snahu výsledek upravit. Mrzí mě, že nám nemohli pomoci hráči Můžů A, kteří měli za sebou těžký zápas. Tímto bych chtěl poděkovat Michalovi Nedomovi a Petru Košovi, kteří jako jediní byli ochotni pomoci našemu B mužstvu.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SK SLATINA B -BOSONOHY B 4:1 (3:1)

18. 05. 2014 21:19:13 od Koš Pavel st.

Sestava:Kačanoli-Cibulák,Halický,Nedoma,Grolich- Gajda,Zrzavý,Klimeš,Hladil,Válka,Mikšíček.Náhradníci:Halický,Śik,Pyszko,Samek,Koš Petr
V utkání jsme nastoupili po dlouhé době v silné sestavě.Místo zraněného brankáře Petrika chytal Kačanoli a své úlohy se zhostil se ctí.Zápas pro nás začal velmi dobře a už v 9.min. po nahrávce Hladila otevřel skore Mikšíček.V 30. min. vystřelil Zrzavý,ale brankař jeho střelu vyrazil na roh. Ve 36. minutě po nahrávce Gajdy opět Mikšíček zvýšil na 2:0. Ve 40. minutě nastřelil Válka břevno.Ve 42. minutě po průniku Pyszka završil Mikšíček svůj hatrick a zvýšil na 3:0. Ve 43. minutě soupeř snížil po chybě naší obrany na 3:1. V 1. poločase bylo naše mužstvo jasně lepší a mohlo vést i vyšším rozdílem. Do 2. poloviny hry postupně nastoupili náhradníci Halický,Samek a
Koš Petr. V 51. minutě Gajda zvýšil na 4:1 a tím bylo prakticky o výsledku rozhodnuto. Ve zbývajícím čase naše mužstvo s přehledem utkání dohrálo a porazilo silného soupeře z Bosonoh. Tím jsme získali důležité body v boji o záchranu v soutěži.
| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


TUŘANY B-SK SLATINA B 0:0 (0:0)

11. 05. 2014 13:46:39 od Koš Pavel st.

Sestava-Petrík-Nevídal Fojtík Halický Cibulák-Śik Samek Unzeitig Fellmann Meitner Válka Střídající:Pyszko Sedláček
Mira Nos
Velmi důležité utkání o záchranu se hrálo kvúli špatnému počasí (pršelo) na starém hřišti.Opět jsme měli problém se sestavou,museli nám zase pomoci dorostenci Nevídal,Fellmann,Meitner a Mira Nos.V 1.poločase měli navrch domácí, za které hrálo mnoho bývalých hráčů Slatiny,ale opět nás držel golman Petrik. Ve 2. poločase se karta obrátila. Ve hře jsme byli úspěšnější my, bohužel jsme však svou převahu nezúročili střelením branky. Největší šance měli hlavně Pyszko, Nos a Meitner. Utkání skončilo remízou, se kterou jsme byli spokojeni, protože jsme především nechtěli prohrát. Bohužel po zápase jsme zjistili, že náš brankář se při jednom z úspěšných zákroků zranil a má problémy se žebry. Všem hráčům děkuji za odvedený výkon v nepříznivých podmínkách.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SK SLATINA B - START BRNO 1:1 (0:1)

03. 05. 2014 23:51:23 od Koš Pavel st.

Sestava: Petrík - Cibulák, Nedoma, Halický, Grolich - Šik,Gajda,Hladil, Samek - Laba, Koš Pavel, střídající Szentendrasi,Unzeitig.
Po dni odpočinku jsme nastoupili k dalšímu zápasu, tentokrát byl však soupeř z čela tabulky. Protože jsme na podzim na Lesné prohráli 0:4, měli jsme motivaci soupeři prohru oplatit. Navíc Start trénuji bývalý trenér našeho B mužstva pan Sláma Pavel. Utkání bylo opět poměrně vyrovnané, naší slabinou je však útok. V 19. minutě dobře vystřelil Gajda, brankář soupeře však střelu vychytal. Poté nás několikrát podržel náš brankář Denis Petrík, který v 1. poločase chytl tři gólové šance soupeře. Nakonec jsme však před koncem první půle zápasu dostali tzv. gól do šatny. Do 2. poločasu po dlouhém zranění nastoupil do hry Robert Unzeitig a mužstvo se herně zvedlo a hra byla opět poměrně vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Po průniku Samka v 75. minutě vyrovnal skóre střelou do šibenice Vašek Hladil. Od té chvíle bylo utkání napínavé až do závěru. Bohužel došlo ke dvěma zraněním, a to u Michala Šika, který se hlavou srazil se soupeřem a udělal si výron u oka. Mnohem hůře však dopadl obránce soupeře, který měl po svém obranném zákroku úraz dolní končetiny. Bylo nutné zavolat záchranku a lékař konstatoval komplikovanou zlomeninu nohy. Se získaným bodem a předvedenou hrou jsem byl nakonec velmi spokojen a tímto mužstvu děkuji za předvedený výkon. Hlavně bych chtěl vyzdvihnout výkon Denise Petríka, který se svými zákroky velmi účinně podílel na konečném výsledku zápasu.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SVRATKA B - SK SLATINA B 1:0 (0:0)

01. 05. 2014 23:32:33 od Koš Pavel st.

Sestava: Petrík-Cibulák,Halický,Fojtík, Grolich - Samek,Zrzavý, Hladil,Laba, Šik, Koš Pavel, střídající Koš Petr, Kačanoli, Szentendrasi
V tomto utkání se setkali dva soupeři ze spodní části tabulky a pro nás bylo velmi důležité získat body. V 1. poločase byla hra vyrovnaná, ale žádná vyložená šance se nevyskytla, kromě střely Fojtíka ve 43. minutě. 2. poločas probíhal ve stejném duchu až na 73. minutu, kdy po rohovém kopu domácích, kdy naši hráči nedokázali ubránit soupeře a tato situace se nám stala osudnou. Svratka vedla 1:0. V 60. minutě střídal Koš Petr a ten v 85. minutě získal míč a útočil sám na soupeřovu branku. Podařilo se mu obejít obranu i brankáře, jenže jeho střelu, která směřovala do branky zachránil na čáře obránce Svratky. Je to velká škoda, protože v tomto utkání jsme si výkonem zasloužili alespoň remizovat. Celé mužstvo je třeba pochválit za bojovnost, bohužel naše akce velmi často končí nezdarem a hráči se nedostávají k finálnímu zakončení.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SLOVAN B - SK SLATINA B 5:1 (3:1)

27. 04. 2014 23:15:17 od Koš Pavel st.

Sestava: Petrík-Nevídal,Fojtík,Halický,Grolich - Šik, Samek,Hladil, Laba - Meitner, Pospíchal, střídající Koš Pavel, Szentendrasi
Před utkáním jsme měli problém se sestavou mužstva. Nakonec jsme museli přizvat na pomoc dva dorostence Nevídala a Meitnera, kterým tímto děkuji za výpomoc. V sestavě nastoupil nový hráč Laba a byl to právě on, jemuž se ve 3. minutě podařilo skórovat po centru Nevídala. Po dobrém začátku se hra vyrovnala, bohužel v 15. minutě jsme po chybě Romana Halického dali vlastní gól. Od té chvíli soupeř zlepšil svoji hru, což vyvrcholilo dvěma góly ve 25. a 42. minutě 1. poločasu. věřil jsem, že se nám ve 2. polovině zápasu podaří vyrovnat, ale opak byl pravdou. Mužstvo podalo velmi odevzdaný výkon a v 50. minutě Slovan zvýšil na 4:1. Světlou výjímkou v 63. minuitě byla nastřelená tyč Samkem. V 75. minutě soupeř zvýšil náskok na 5:1. Ke zlepšení našeho výkonu nepomohlo ani střídání. Z našeho výkonu byla na konci 2. poločasu cítit odevzdanost a nechuť pokusit se výsledek upravit.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SK SLATINA B - STARÝ LÍSKOVEC 3:0 (1:0)

20. 04. 2014 23:56:58 od Koš Pavel st.

Sestava:Petrík-Grolich, Nedoma,Fojtík, Halický- Samek,Koš Petr, Gajda,Zrzavý-Pospíchal,Koš Pavel, náhradník Szentandrási
V tomto utkání jsme chtěli soupeři oplatit nezaslouženou prohru z podzimního utkání kdy rozhodčí nastavil neoprávněně 8 minut během nichž jsme nakonec utkání prohráli. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a již v 7. minutě po nepřímém kopu Pospíchala Gajda z první krásně trefil branku k tyči a vedli jsme 1:0.Pokračovali jsme v tlaku na soupeře a ve 28. minutě střelu Koše Petra brankář vyrazil na roh. Poté se hra trochu přiostřila a hráči obou mužstev byli za své zákroky potrestáni udělením žlutých karet. Na začátku 2. poločasu nás soupeř zatlačil do obrany, ale brankář Petrík nás podržel. Poté v 69. minutě Samek netrefil odkrytou prázdnou branku. Ke konci přišly dobré chvíle Lukáše Zrzavého, kdy nejprve v 82. minutě uvolnil opět Gajdu a ten zvýšil na 2:0. O minutu později opět Zrzavý vyhrál hlavičkový souboj a poslal do úniku Koše Petra a ten s přehledem zvýšil na konečných 3:0. Musím pochválit celé mužstvo za velmi dobrý výkon se soupeřem, který je na čelních místech tabulky.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


BOHUNICE B-SK SLATINA 5:1(3:1)

13. 04. 2014 23:36:42 od Koš Pavel st.

Branka:Meitner
V souboji s lídrem tabulky jsme nepodali špatný výkon, soupeř byl posílen třemi divizními hráči A mužstva a rozdíl byl znát. Branku jsme dali na 2:1, ve 2. poločase domácí již od 65. minuty neskórovali, což je možné hodnotit jako pozitivní. Velmi dobře zachytal brankář Petrík. V dalším domácím zápase bychom měli již bodovat.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


6.4.2014 Slatina B-Obřany A 0:1 /0:1/

09. 04. 2014 19:00:47 od Koš Pavel st.

Dobrý den,
k prvnímu utkání po zimní přestávce jsme nastoupili v této sestavě: Petrik - Cibulák (46. minuta Grolich),Sedláček, Fojtík, Halický - Hladil, Koš Petr, Samek( 80. minuta Koš Pavel),Fellmann - Kodras (65. minuta Nedoma), Pospíchal.

V prvním poločase byla hra poměrně vyrovnaná, ale do nějakých velkých šancí jsme se bohužel nedostali.Zhruba ve 20. minutě po odpískaném faulu proti nám, hosté proměnili šanci z nařízeného nepřímého kopu na 0:1. Tato branka byla výsledkem špatné komunikace našich hráčů a nedůsledné obrany. Do konce poločasu k žádné změně stavu již nedošlo. O přestávce jsme provedli nějaké změny v sestavě a zhruba od poloviny druhého poločasu začali naši hráči hrát aktivněji. Především posledních 20 minut jsme dokázali soupeře zatlačit do obrany, ale bohužel vytvořené šance nebyly proměněny. Samek s Grolichem měli velkou příležitost skóre srovnat, oba byli sami před soupeřovým brankářem, přesto však míč v brance neskončil. Následně jsme si vytvořili další šanci po střele Petra Koše zhruba z 25-ti metrů, míč se však odrazil od břevna. Ani několik následujících příležitostí jsme nedokázali proměnit. Také soupeř několikrát ohrozil naši branku, gól však nestřelil. V průběhu druhého poločasu byl zraněn náš kapitán Tomáš Kodras, který má po střetu se soupeřem poraněný kotník. Závěrem bych chtěl podotknout, že náš tlak a zlepšený herní projev přišel příliš pozdě. Soupeř byl rozhodně hratelný a tento zápas jsme mohli vyhrát. Doufám, že se hráči ze svých chyb poučí a příští zápas pro nás dopadne lépe. Naším dalším soupeřem je vedoucí mužstvo soutěže Bohunice B.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


8.6.2013 S. Obřany - SK Slatina B 3 : 2 / 3 : 0 /

12. 06. 2013 21:04:46 od

Sestava : Petrik - Shromáždil, Fojtík, Procházka, Grolich - Koš, Křesťan, Nešpůrek, Zemánek - Kodras, Fellmann. Branky : 2x Kodras. Žk : Procházka.

S torzem družstva, které nastupovalo v minulých kolech, chybělo vinou zranění nebo omluvou 7 hráčů, 3 dorostenci hráli své utkání dopoledne a jeden, který vůbec na jaře netrénoval, jsme dokonale zaspali začátek utkání. V 29min. bylo 3 : 0. Domácí nás přehrávali kombinací, přihrávkami za obranu z nichž padly všechny góly. Naše hra byla pomalá, statická a snad jen sólo Petra Koše stojí za zmínku, žel bez efektu. Soupeř byl jasně lepší.
Po demokratické domluvě v kabině se chlapci ve 2pol. zlepšili v herním projevu, zrychlili přechod v útočné fázi, hru vyrovnali, tlačili se k bráně. Domácí nám pomohli vyloučením až příliš agresivním hráčem a v následující min /62/ po důrazném průniku Shromáždila snížil Kodras. V 65min. snížil na rozdíl jedné branky opět Kodras po příhře Felmana. Domácí se pak zatáhli ke svému pok. území, umožnili nám územní převahu, kterou jsme však nedokázali využít. Za 2 pol. si chlapci zaslouží pochvalu, proč ale nedokážeme hrát zodpovědně od začátku zápasu. Zvláštní pochvalu si zaslouží dorostenci Fojtík, Fellmann i Zemánek, kteří měli v nohou dopolední zápas a nezklamali. Rovněž Petr Shromáždil předvedl solidní výkon a naznačil, že by mohl být na podzim platným hráčem. Ostatní chlapci střídali dobré okamžiky s méně úspěšnými. Nejlepším našim hráčem byl neúnavný Petr Koš, který jezdil nahoru a dolů. Ach to proměňování šancí.

Zhodnotil tr. Sláma

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


6.6.2013 SK Slatina B - SK Řečkovice 0 : 4 / 0 : 1 /

07. 06. 2013 20:48:28 od Michal Nos


Sestava : Petrík - Grolich, Nos J., Pyszko P.,Pyszko Š.,- Koš, Křesťan, Nešpůrek, Fojtík, Válka, Šik. Střídali: 48 Halický / D / Pyszka P., 69 Fellmann / D / Šika, 76 Vnuk Křestana.
Proti favorizovanému, vedoucímu družstvu soutěže, jsme se snažili hrát ze zajištěné obrany, která však byla narušena již v 9min., kdy skóroval po nedorozumění stoperů nejlepší střelec soutěže Fryč. Soupeř svými fotbalovými přednostmi si vynutil územní převahu, vypracoval si brankové příležitosti, standartní situace, které chlapci s velkým úsilím do konce poločasu i se štěstím ustáli. Naopak jsme se k ohrožení soupeřovy branky téměř nedostali. Vyslali jsme jen 3 střely, které nebyly příliš nebezpečné. Ve 2. pol. soupeř hrál trošku opatrněji, my jsme se dostávali do hry, ale obranná činnost soupeře byla bezchybná a ke koncovce nás nepustil, čekal na naše chyby a ty přišly. V 64min. se jejich obránce dostal po křídle k pok. území a předložil míč na nabíhajícího Fryče a Denis Petrík neměl šanci 0 : 2. V těchto fázích hry nemohu chlapcům upřít snahu o zkorigování vývoje, ale proti tak vyspělému soupeři jsme neměli šanci. Naopak po našich chybách, které pramenily z kvality soupeře, jsme ještě inkasovali 2krát. Musím konstatovat, že chlapci se rvali o co nejlepší výsledek, za to jim patří pochvala, ale soupeř byl ve všech fotbalových dovednostech prostě nad jejich síly.
Hodnotil trenér Sláma

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


2.6.2013 Sk Slatina B - Svratka B 6 : 3 / 2: 1 /

02. 06. 2013 20:56:15 od Michal Nos

Sestava : Petrik - Pyszko Prok. Nos J. Sedláček, Fojtík - Koš, Válka, Nešpůrek, Šik - Procházka, Kodras. Střídali : 64 Grolich za Procházku, 75 Felman za Kodrase.
Žk : Grolich

Chlapci začali utkání velmi laxně. Proti 8 hráčům v poli jsme vystřelili až v 5 minutě. Asi si chlapci mysleli, že si soupeř dá góly sám. A ejhle, z ojedinělého útoku, kdy jsme nedůsledně atakovali hráče okolo vápna, soupeř napřáhl a vymetl pavučinu. 0 : 1. V dalším průběhu hry jsme produkovali odvar fotbalu. Soupeři přišli další 2 hráči, střel nabránu bylo sice neúrekom, ale prosadili jsme se až ke konci poločasu. Nejdříve ve 43min. Válka po přihrávce od Koše a pak o min. později ze skrumáže J. Nos otočili výsledek 1. poločasu.
Po lehké bouřce v kabině se přece jen výkon zlepšil. Ve 49 po přihrávce skóroval Procházka a naivně se mi zdálo, že už snad půjde vše lehčeji. Opět jsme vyrobili hrubku v obranné fázi a soupeř v 52min. snížil na 3 : 2. Vyústěním zlepšeného výkonu byl gól v 63min., který zahrával ze 30 metrů Prok. Pyszko a po zemi se trefil k tyči. Ale soupeř se opět nedal, čekal na naše chyby až se dočkal. Po chybě stoperů v 69 min. přehodil soupeř ne ideálně stojícího brankáře 4 : 3. Na štěstí jsme vystupňovali úsilí a v 79min. Felmanem / dorost./ a ve 84min. Válka stanovili konečný výsledek. Vzhledem k tomu, že jsme vystřelili na bránu 25krát tak výsledek odpovídá kvalitě hry. Tak jak jsem chlapce chválil za minulý zápas, tento si za rámeček nedají. 1pol. katastrofa. Ve 2pol. se přece jen zlepšili, bylo tam více kombinačních akcí, nutno však dodat, že jsem musel trošku zahýbat se sestavou. Takový výkon by na Řečkovice ve čtvrtek absolutně nestačil a dostali bychom opět osmičku.

Hodnotil trenér Sláma

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Lokomotiva - SK Slatina B 0:4 (0:1)

28. 05. 2013 23:33:45 od Michal Nos

26.5.2013 Sestava : Petrik,-Fojtík / dor./, Pyszko Prok., Sedláček, Pyszko Šim.,- Koš, Křesťan, Nešpůrek, Šik - Válka, Kodras. Střídal: 87 Kučera Fojtíka. Žk : 0
Branky : 2 Kodras, Pyszko P., Fojtík.
Sestava na utkání se rodila opět velmi ztuha. Zranění a nepřítomnost několika hráčů způsobila skutečnost, že jsem musel požádat Jirku Krchňáka o výpomoc dorostenců, měli přijít dva, přišel jen Fojtík. Zemánek bez omluvy nepřišel. V kabině jsme si řekli, že budeme hrát ze zajištěné obrany, bránit až na naší polovině a využívat brejkových hráčů k rychlým akcím. Tato taktika se ukázala velmi účinná. Výsledek ukazuje na jednoznačný zápas, ale tak jednoduchý nebyl. Domácí tým byl velmi kvalitní, snažil se stéci naši branku počátečným náporem. Chlapci však dobře bránili, využívali každou příležitost k založení útočné akce a v 11min. po kopu z rohu a vrácení míče do vápna Šikem scoroval Kodras. Soupeř vyvíjel nadále tlak a ve 28. minutě jsme měli štěstí. Na hranici vápna podklouzl Prok. Pyszko a soupeř šel sám na golmana, trefil jen tyč. Pak jsme se připoměli i my. 30min. hezká akce po křídle, Válka nedosáhl. 41min. Koš sám zprava z úhlu nedal. Domácí zahrozili ve 42 a 43min. Ve 2.pol. se průběh hry nezměnil. Psychiku domácích jsme narušili hned v úvodu šťastným golem Prok. Pyszka, který zahrával z leva tr. kop a míč propadl do branky. Další hřebík jsme zatloukli v 62min. Válka z roh. kopu načechral míč do vápna a tam nejmenší muž na hřišti Tomáš Fojtík placírkou nedal golmanovi šanci. Aby toho nebylo málo v 67min. vyslal Luďa Nešpůrek do brejku Šimona Pyszka, ten předložil na podnose míč Kodrasovi a bylo 0 : 4. Domácí téměř rezignovali a i když se snažili o snížení, dovedli jsme zápas bezpečně do vítězného konce. Před zápasem jsem měl jisté obavy. Chlapci je však svým výkonem rozptýlili. Dodržením taktických pokynů, nasazením, bojovností i ochotou vrátit se do obranného bloku jsme utkání zvládli. Oporou byl opět Denis Petrik, obranná čtveřice pracovala spolehlivě, oba krajní, Š. Pyszko i dor. Fojtík byli vynikající, Petr Koš jezdil po lajně, poctivě se vracel, Luďa Nešpůrek hrál jako za mlada, Petra Křesťana jsem lépe hrát neviděl a i M. Šik podal spolehlivý výkon. Oba útočníci statečně bojovali, napadali soupeřovu rozehávku, poctivě se vraceli. Kodras umocnil svůj výkon brankami a i Tomáš Válka podal vynikající výkon. S výkonem jsem byl absolutně spokojen a proto v kabině po utkání jsem jim to dal jasně najevo. Zhodnotil tr. Sláma

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Změna začátku utkání - Muži B

21. 05. 2013 17:07:09 od Michal Nos

STK MěFS schválila změnu začátku utkání II. třídy mužů: Obřany - SK Slatina B, sobota 8.6. v 15,30 hodin (původní začátek byl v 16,30).

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Lelekovice - SK Slatina B 4:2 (2:2)

20. 05. 2013 23:22:17 od Michal Nos

Branky : Kodras, Válka. Žk : Kodras
Sestava : Křesťan st.,- Nos J., Grolich. Pyszko Pr., Vnuk,- Svoboda, Nešpůrek, Pospíchal, Šik,- Kodras, Válka.
Střídali : 56 Felmann Grolicha, 60 Procházka Pyszka, 65 Krejčiřík Kodrase.
Náš zápas v Lelekovicích kolidoval se zápasem A týmu, zranění několika hráčů ovlivnilo tvorbu sestavy. Museli nám pomoct dorostenci Krejčiřík a Felmann, kteří po svém zápase přišli. 1. poločas v improvizované sestavě jsme odehráli celkem solidně. Pustili jsme však po chybě levé strany již ve 4. min, soupeře do vedení, v 15min. skore vyrovnal Kodras hlavičkou po kopu z rohu. Domácí však byli více aktivnější a rovněž po kopu z rohu šli zase do vedení. Gol byl opět z kategorie zbytečných, nepokryli jsme zadní tyč, hlavičkující hráč vrátil míč před bránu a tam úplně volný hráč skoroval. Chlapci senadále snažili překonat soupeřovu obranu, vystřelili minimálně 10krát na bránu. Zejména Svobodava bomba byla výstavní. A pak přišla krásná akce ve 40min. Svoboda obešel 3 protihráče, českou uličkou prostrčil míč mezi dvěma beky na nabíhajícího Válku a ten s přehlenem vyrovnal. To ale bylo vše co jsme předvedli. Soupeř ve 2 pol. přidal na důrazu, začal nás přehrávat i fyzicky, donutil nás k chybám, které dokázal využít. Ke změně herního projevu nepomohlo ani střídání, soupeř už hru ze své moci nepustil. My jsme měli jedinou šanci v 50 min., ale Kodras nedokázal šanci zúročit. Soupeř zvítězil zcela zaslouženě. Ve 2. pol. se opět potvrdila stará pravda, že bez treninku se fotbal úspěšně hrát nedá. Pokud se treninková morálka u některých hráčů nezmění / a já o nich vím/ budu nucen situaci rěšit. Dokladem této
staré pravdy je vzestupná forma Války. Po zranění se pečlivě připravuje a na projevu ve hře je to vidět.
Hodnotil trenér Pavel Sláma

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Bílovice n/S - SK Slatina B 0:5 (0:2)

18. 05. 2013 23:16:18 od Michal Nos

Branky : 3 Válka, Koš, Nešpůrek. Žk : Kodras
Sestava : Křesťan st., Nos J., Vnuk, Sedláček, Pyszko Š., Koš, Nešpůrek, Křestan ml.Pospíchal,Kodras, Válka. Střídali: 60 Nedoma Sedláčka, 75 Šik Kodrase.
Utkání jsme měli zcela pod kontrolou. Výsledek však neodpovídá průběhu hry. 25 střel na branku soupeře vystihuje naši stálou převahu, ale produktivita slabá. Zvlášť, když soupeř dohrával s 9 hráči v poli. Na lavce neměl dalšího hráče do pole. V přípravné fázi pro finální přihrávku jsou chlapci mnohdy bezradní a nebo řeší situaci zcela nesmyslně. V tomto zápase si chlapci mohli vyzkoušet plynuli přechod z přípravné fáze do finální přihrávky v klidu, hra soupeře tuto možnost nabízela. Z hráčů potě šila rostoucí forma Války a konečně
se trefil i Petr Koš.
Hodnotil Pavel Sláma

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SK Slatina B - SK Líšeň C 1:3 (1:0)

14. 05. 2013 23:09:40 od Michal Nos

Branka : Nešpůrek. Žk: Křesťan Petr ml. Střídání : 45 m. Sedláček za Kodrase, 67 m. Vnuk za Grolicha.

Sestava : Křesťan P. st. - Grolich, Nos, Pospíchal, Pyszko Š, - Válka, Nešpůrek, Křesťan P. ml., Unzeitig- Kodras, Koš.
Po debaklu v Bohunicích jsme si chtěli spravit reputaci v utkání s Líšní. 1. poločas byl z naší strany úspěšný. Měli jsme více ze hry, vypracovali si několik velmi pěkných akcí, zejména tutovka Petra Koše z 8min. byla 100 procentní. V 17 min. Kodras z 5 metrů přestřelil. Několik příležitostí ze standartních situací jsme nedokázali využít, soupeř dokonale využil výškovou převahu. Dokázali jsme se prosadit až ke konci poločasu kdy po krásném pasu za obranu dokázal ve 41min. využít Luďa Nešpůrek.
Do 2. pol. jsem stáhl ze hry nevýrazného Kodrase, vysunul do útoku Tomáše Válka, Sedláček hrál
zprava halva. Tomáš hru v útočné fázi hru oživil a opět se do dvou tutovek dostal Petr Koš, ale opět nevyužil šance na zvýšení vedení z 49 a 52 minutě. Opět začlo fungovat rčení - nedáš dostaneš-. Soupeř po rychlém brejku v 57 min. vyrovnal. V těch fázích hry zlepšil pohyb i kombinaci a vystrčil růžky. Chlapci se však nadále snažili o vítězný gol, Přišly další tutovky, 72min. hlavička Pospíchala do golmana,77min. Koš břevno, 80min. šance Petra Křesťana ml. a několik dalších střel které se neujaly. A soupeř nás opět potrestal, když využil enormní snahu o vítězný gol. Do otevřenější obrany využil ve 83 a 91min. dva brejky a utkání rozhodl.
Chlapcům nemůžu upřít velkou snahu, ale opět jsme propadli v proměňování šancí. Zejména Petr
Koš zazdil co se dalo. Z mnoha příležitostí jsme využily opět jen jednu. Potěšující však je, že se do nich dostaneme. Snad se v příštích zápasech více prosadíme.
Hodnotil Sláma Pavel

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


MCV - Muži B 0:1 (0:0)

22. 04. 2013 19:48:59 od Pavel Sláma

Branka : 71 Šik Michal Žk : Křesťan Petr
Sestava : Petrík- Grolich, Nos, Pospíchal, Vnuk - Koš, Nešpůrek, Křesťan, Unzeitig - Kodras, Svoboda- Střídali: 70 min. Šik, 89 min. Procházka.

Do utkání jsme šli v téměř ve stejné sestavě jako v minulém utkání, jen místo Šimona Pyszka nastoupil Petr Křesťan. 1. pol. jsme měli zcela pod kontrolou. Výbornou hrou obranné čtveřice, kterou výborně řídil Jirka Nos, mile mne překvapil jistotou Bobek Pospíchal a zlepšení prokázal Aleš Vnuk. Stabilní byl Zd. Grolich, ale ty přihrávky je třeba zlepšit. V Denisovi Petríkovi jsme měli opět jistotu, měli více ze hry a vypracovali si dost brankových příležitostí na vstřelení branek. Největší měl Peťa Koš, běžel sám na brankáře, ale míč mu trošku utekl a brankář ho vychytal. Další příležitosti jsme si vypracovali díky přihrávkám za obranu především od Pospíchala i od středních záložníků na nabíhající krajní halvy i útočníky, žel bez efektu.
Ve 2. pol. se soupeř herně zlepšil, byl aktivnější a častěji zaměstnával obrannou čtveřici i brankáře, ale za pomoci záložníků jsme udrželi čisté konto. Přesto jsme dokázali hru držet v mezích rovnováhy, měli několik příležitostí, až se ujala ta z 71min., kdy zahrával trestný kop z levé strany Pospíchal a střídající Šik hlavou nám zajistil vedení. Soupeřem gól trošku zatřásl a zejména tutovky Křesťana, který velmi hezky obešel brankáře a místo aby rozhodl přihrával /80min./ a v 89.min. šel opět sám na brankáře Koš, ale brankář ho opět vychytal. Jsem přesvědčen, že jsme byli lepším družstvem a získali po zásluze opět 3 body. Na lepší družstva by však předvedený výkon asi nestačil. Postrádal jsem v přechodové fázi kombinační hru. Vázla rovněž spolupráce halvů s útočníky, kteří zůstali za svými možnostmi. Chlapce je však nutno pochválit za bojovnost a snahu po vítězství.

| Napsal: Pavel Sláma | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Muži B - Slovan Brno B 1:0 (1:0)

18. 04. 2013 12:17:03 od Pavel Sláma

SK Slatina B - Slovan Brno B 1 : 0 / 1 :0 / Branka: Grolich / Unzeitig /
Sestava : Petrik, Pyszko Š., Vnuk, Grolich, Unzeitig, Nos J., Pospíchal, Nešpůrek, Koš, Svoboda, Kodras,
střídali: Nedoma, Procházka. ŽK : Koš

Sestava na zápas se rodila velmi těžko, dílem z mé neznalosti hráčů, slabá účast hráčů v treninkovém procesu i dílem malé informovanosti hráčů B mužstva na zápas /nedostatek telefonních kontaktů/. Proto jsem měl k dispozici jen 13 hráčů. 1. pol. jsme zvládli vcelku dobře. Mírnou územní převahu jsme korunovali ve 25.min. Zdeňka Grolicha, obránce, který se po centru velmi dobře hrajícího Roberta Unzeitiga zjevil před brankářem a přetlačil míč u tyče do brány. Škoda, že jsme nedokázali vstřelit další branku, 4 střely vyslal Svoboda / 1 do tyče /,2 nebezpečné střely měli i Koš s Pospíchalem. Nutno ovšem říci, že i soupeř měl také několik kombinací se střelbou, ale výtečný Denis Petrik nás dokázal podržet. Ve 2. pol. se soupeř výrazně zlepšil, měl více ze hry. Zlepšil kombinaci, vynutil si standartní situace, které zahrával velmi nebezpečně. Velkým úsilím a i s trochou štěstí odolali. V těchto fázích si chlapci sáhli na dno sil /u některých se projevilo treninkové manko/. Přesto jsme měli opět nadějné kombinace k navýšení score, žel bez úspěchu. Je třeba pochválit obrannou i záložní řadu za odvedenou práci. Oživení i kvalitu do 2. pol. přinesl Michal Nedoma, který společně s výborným Petrem Košem vytvořili na pravé straně výbornou dvojici. Svůj výkon mohl potvrdit v poslední minutě, kdy šel sám na golmana, ale nepřekonal ho. Za předvedenou hru, bojovnost a nasazení si celý kolektiv zaslouží absolutorium a odměnou mu byly 3 body a upevnění 5. místa v tabulce.

| Napsal: Pavel Sláma | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Utkání Mužů B odloženo

01. 04. 2013 22:52:23 od Michal Nos

Odložení utkání :
Z důvodu nepříznivého počasí a stavu hracích ploch rozhodla STK MěFS odložit všechna utkání stanovená na 5. - 7. dubna 2013 a současně stanovila náhradní termíny takto:

• II. a III. třída muži čtvrtek 6. června 17.30 hod.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Hodnocení podzimní části sezóny 2012/2013, Městský přebor

21. 12. 2012 14:44:02 od text: Miroslav Essender, editace: Prokop Pyszko

Mužstvo přezimuje na 5. místě tabulky za 8 vítězství, 6 proher se skóre 40:31 a bodovým ziskem 24 bodů. Od 3. příčky nás dělí 6 bodů.
Střelci: 8 – Koš, 6 – Kodras, Nos M., 4 – Gajda, 3 – Nešpůrek, Petr, 2 – Hladil, Leasure, 1 – Duchovný, Šik, Pyszko P., Nguyen, Michalec

Před začátkem této sezóny vyjádřilo vedení a předseda klubu přání hrát do pátého místa. Jako nováček jsme měli velmi dobrý vstup do soutěže a především doma jsme poctivě sbírali body. Výjimkou byl pouze zápas s Bohunicemi B, ale i v tomto utkání jsme měli blízko k zisku minimálně bodu. Venkovní výsledky byly nevyrovnané, ale rozhodně jsme nikde neudělali ostudu. Z tohoto pohled jsme snad nezvládli jen druhou půli v Řečkovicích. Problémová byla také utkání hraná v týdnu, kde byla soupiska vždy hodně nejistá z důvodů pracovních, studijních atd. Konkrétně lze potom poukázat na zápas s Lelekovicemi, který se odehrál až na třetí pokus. Nominaci tak často doplňovali hráči z dorostu, čehož si velmi ceníme. Často odehráli své utkání dopoledne a o pár hodin později nastoupili za A nebo B tým. Tímto jim děkujeme za podporu, stejně jako jejich trenérům Krchňákovi, Chalabalovi a D. Bystřické. Současně byli připraveni v nutnosti nastoupit i hráči, kteří kariéru v mužích již ukončili – připraveni byli Máčel, Nos M., Šik, Kotrla, Bečva a také Záleský. Z A týmu dále podpořili naše výkony svou účastí hráči Němeček, Nos J., Šafařík, Válka, Ambrož, Mikšíček, Juráň a Š. Pyszko. Poděkovat bych chtěl také panu Záleskému, jehož přítomnost byla na lavičce i v kabině znát a velmi nám pomohla, vedoucímu mužstva panu Chlebníčkovi (BOGO), kterého v posledních utkáních vystřídal pan Koš. Dík patří také paní Košové ve funkci pokladníka.
Největší dík patří našim fanouškům a fanynkám, kteří nás podporovali doma i na hřištích soupeřů.
Na závěr bych chtěl své hráče povzbudit k hojnější účasti na trénincích a využití všech dovedností v samotných zápasech. Každý z nich ví, kde mají rezervy a nedostatky.
Ještě jednou všem děkuji za vydařený podzim, přeji příjemné prožití vánočních svátků a hodně štěstí, zdraví a pohody do nového roku.

Miroslav Essender

| Napsal: text: Miroslav Essender, editace: Prokop Pyszko | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


St. Lískovec-SK SLATINA B 4:3 (3:2)

15. 12. 2012 18:31:25 od text: Miroslav Essender, editace: Prokop Pyszko

Góly - Nešpůrek, Kodras, Leasure.

Sestava - Petrík, Pyszko P. (Chalabala), Sedláček, Hovězák, Pyszko Š., Ambrož, Koš, Nešpůrek (Leasure), Gajda (Fojtík), Kodras, Mikšíček.

V první řadě bych rád pogratuloval "A" mužstvu k průběžnému 1. místu po podzimní části (poslední kolo bylo odloženo na jaro).

I díky tomuto odložení jsem mohl povolat tři hráče a navíc i nadějné dorostence. V hledišti byla slušná podpora slatinských fanoušků, vedení klubu a trenéři dorostu.
Soupeř měl už od začátku herně navrch, což jsme mu umožnili především špatnou rozehrávkou a chybami v obraně. Proto jsem se rozhodl už v 35. minutě udělat změny v obraně a záloze. Oživit hru měli dorostenci Fojtík a Chalabala, kteří nahradili Gajdu a P. Pyszka. Vše proběhlo za stavu 2:1 pro domácí, kteří dokázali po úvodní brance L. Nešpůrka skóre otočit. Do poločasové přestávky padlo na každé straně ještě po gólu. Úspěšným slatinským střelcem byl Tomáš Kodras.

Poločasová pauza přinesla další zásah do sestavy, kdy zraněného Nešpůrka nahradil Leasure. Ve druhé půli se hra zlepšila, což přineslo i vyrovnání. Po přihrávce Chalabaly se střelou nad brankáře prosadil Leasure. Nerozhodný stav nevydržel dlouho. Po další chybě v obraně jsme již po čtvrté inkasovali a tato branka rozhodla celé utkání.

Sestava slibovala mnohem více než se na hřišti skutečně odehrálo. Posilám z "A" mužstva se zápas příliš nevydařil, přičemž ani ostatní se až na výjimky nedostali z podprůměrných výkonů. Pochvalu zaslouží snad jen Denis Petrík, který vytáhl několik dobrých zákroků. První poločas se vydařil Luďovi Nešpůrkovi a Tomáši Kodrasovi. Celkově oba poslední zápasy zastihly tým ve špatné formě a bude potřeba provést několik změn do druhé poloviny sezóny.

| Napsal: text: Miroslav Essender, editace: Prokop Pyszko | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Medlánky B-SLATINA B 3:2 (2:1)

15. 12. 2012 18:06:45 od text: Miroslav Essender, editace: Prokop Pyszko

Góly - Hladil, Gajda

Sestava - Petrik, Duchovný, Hovězák (Šik), Sedláček, P. Pyszko (Vala), Uher, Koš, Nešpůrek, Unzeitig, Kodras (Gajda), Hladil.

Úvod utkání jsme vůbec nezvládli. Už ve 2. minutě jsme po zaváhání obrany a špatné komunikaci s brankářem prohrávali 1:0. Tato branka nás zaskočila a přišlo herní trápení v podobě špatné kombinace. Naopak soupeř udeřil ze své další šance, kterou jsme mu sami připravili, a zvýšil na dvoubrankový rozdíl. I nadále jsme měli velké potíže s přechodem do útoku a mohli být rádi za snížení, které přišlo těsně před poločasovou přestávkou. Akci Ludi Nešpůrka po levé straně střelecky dokončil Vašek Hladil - 2:1.
Výrazněji nepomohla ani domluva v kabině a střídání. Druhá půle byla sice o něco lepší z naší strany, ale stále nešlo hovořit o hře dobré a kvalitní. Na některých byla vidět večerní akce s "A" mužstvem. Zatímco nám se nepodařilo vyrovnat, využil toho soupeř, který opět po chybě v defenzívě odskočil na dvoubrankový distanc - 3:1. Na tento gól jsme reagovali zvýšením aktivity, začali hrát na tři obránce a tlačili se do šancí. Na konečných 3:2 snížil Gajda, ale na vyrovnání jsme již nedosáhli.
Musím se za výkon mužstva omluvit divákům, kterým jsem slíbil navázání na předchozí zápasy. Je smutné, že se na výkonu podepsali špatným přístupem někteří hráči, na což doplatili i ostatní.

| Napsal: text: Miroslav Essender, editace: Prokop Pyszko | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SK SLATINA B-Obřany 4:2 (1:0)

02. 11. 2012 20:23:22 od Prokop Pyszko

Góly – Gajda 2, Kodras, Pyszko P.

Sestava – Němeček, Grolich (Hovězák), Pyszko P., Sedláček, Duchovný, Koš, Nešpůrek, Uher, Unzeitig, Gajda, Kodras (Hladil). Trenér Miroslav Essender.

Za chladného téměř zimního počasí jsme na rozbitém a podmáčeném trávníku přivítali tým Obřan, který byl o jednu příčku v tabulce pod námi. V úvodu utkání jsme dělali zbytečné chyby v rozehrávce, čehož soupeř naštěstí nevyužil. Naopak jsme se začali postupně dostávat do naší hry a byli jsme to my, kdo udeřil jako první. Dlouhý balón od Prokopa Pyszka se snesl přesně na hlavu Filipa Gajdy a ten jej poslal přesně k pravé tyči – 1:0. I nadále jsme ze hry měli více, vyhrávali jsme důležité souboje a rychlou kombinací prověřovali defenzívu hostů. Do konce první půle však branka již nepadla a do šaten se odcházelo za těsného vedení 1:0.
Bojovný fotbal se hrál i ve druhém poločase a zejména střed hřiště začínal být velmi rozbitý a na krásné kombinační akce mohlo oko diváka zapomenout. Tomuto stylu jsme se přizpůsobili mnohem lépe než hráči Obřan, což vyústilo ve druhý gól v zápase a zároveň i pro střelce Filipa Gajdu, kterému tentokrát na hlavu posadil míč Robin Duchovný – 2:0. Další ránu zasadil našemu soupeři Tomáš Kodras po samostatné akci. Vprostřed hřiště vybojoval míč, obešel posledního hráče hostů a samostatný únik zakončil přesnou střelou k tyči – 3:0. Od této chvíle jsme se nechali trochu ukolébat pohodlným vedením a Obřany začaly vystrkovat útočné růžky. Deset minut do konce utkání přišlo snížení po rychlém protiútoku a přesném zakončení z hranice vápna – 3:1. Další minuty patřily hostům, který vycítil příležitost a tlačil balóny do našeho vápna. Definitivní hřebík do bezbodové rakve soupeře zatloukl hlavou Prokop Pyszko, kterému oplatil přesný centr z první půle Filip Gajda – 4:1. Konečné slovo měli ovšem hosté, kterým se podařilo v nastaveném čase snížit na konečných 4:2.
Vzhledem k těžkému terénu jsme museli naši obvyklou hru hodně přizpůsobit. Naštěstí se nám dařilo výborně zahrávat standardní situace, které byly v tomto utkání zcela klíčové. Tým jako celek předvedl dobrý výkon a i pro diváky to musel atraktivní duel. V dalším kole nás čeká výjezd do Medlánek, kde se v neděli 4. 11. ve 14.00 pokusíme urvat všechny tři body.

| Napsal: Prokop Pyszko | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


SLATINA B-Lelekovice 4:1 (2:1)

26. 10. 2012 14:13:54 od Prokop Pyszko

Góly - Koš 3, Kodras

Sestava - Hovězák (Němeček), Pyszko Š., Pyszko P., Uher, Fojtík, Koš, Chalabala, Nešpůrek, Hladil (Nos J.), Gajda, Kodras.

Ve dvakrát odloženém utkání s Lelekovicemi jsme byli papírovými favority, což jsme chtěli naplnit i výkonem na hřišti. Improvizovaná sestava doplněná dorostenci se s novým složením vypořádala bez větších potíží a od úvodního hvizdu svého soupeře přehrávala. První branku v utkání si připsal Koš v 25. minutě po dobře zahraném přímém kopu Š. Pyszka. Hostům se sice podařilo srovnat o pár minut později, když si centrovaný míč ze strany našel cestu až za záda brankáře Hovězáka, ale to bylo z jejich strany v utkání vše. Gól do šatny a pro střelce již druhý v utkání dal opět po přihrávce Š. Pyszka Koš. Další šance bohužel zůstaly nevyužity a do šaten se šlo za nejtěsnějšího rozdílu v náš prospěch, 2:1.
Do druhé půle naskočil místo zraněného Hovězáka Karel Němeček, obranné řady potom vyztužil Jiří Nos. Hosté se stejně jako v první půli téměř k ničemu nedostali a branky padaly jen do jejich sítě. Svůj hattrick dokonal Koš, kterému tentokrát před odkrytou klec naservíroval Nešpůrek. Petr Koš si připsal i asistenci u posledního gólového zápisu utkání. Na křídle prošel přes dva hráče a do snadné pozice dostal Kodrase, který zpečetil skóre na konečných 4:1.
Tímto vítězstvím jsme se bodově dotáhli na čtvrtý St. Lískovec s tříbodovou ztrátou na třetí Lokomotivu. Naopak jsme odskočili Obřanům již na rozdíl 6 bodů, s nimiž sehrajeme tuto neděli (28. 10.) ve 14.30 poslední podzimní domácí utkání.

| Napsal: Prokop Pyszko | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Svratka B-SLATINA B 1:2 (0:2)

25. 10. 2012 19:34:04 od Miroslav Essender, Prokop Pyszko

Góly - Gajda, Koš

Sestava - Petrík, Duchovný, Hovězák, Sedláček, Pyszko Š. (Pyszko P.), Uher, Koš, Nešpůrek, Unzeitig (Šik), Gajda, Kodras (Hladil).

Od úvodu jsme soupeře přehrávali a dařilo se nám vytvářet si jednu šanci za druhou. Už v 10. minutě se po kombinační a přesné přihrávce Koš akci prosadil patičkou Gajda. O chvíli později si oba hráči role vyměnili, Gajda z rohu přesně našel hlavu Koše a zvýšil na 2:0. Zbytek prvního poločasu se nesl v podobném duch, ale další branky nepřinesl.
Druhou půli jsme opět začali velkým tlakem. Uher po nádherné ráně trefil tyč a ani Koš nepřidal svou druhou trefu v utkání, když po faulu na Gajdu neproměnil pokutový kop. Na konci utkání se dostal ke slovu i soupeř. Po několika náznacích šancí se jedna z akcí ujala a snížili na 1:2. Další chyby se již naše obrana vyvarovala a výsledek udržela.
Velmi dobrý výkon pokazily jen neproměněné šance. Zároveň lze ocenit stabilizaci kádru.

| Napsal: Miroslav Essender, Prokop Pyszko | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SLATINA B-Lokomotiva H. Heršpice 2:0 (0:0)

25. 10. 2012 19:19:05 od Miroslav Essender, Prokop Pyszko

Góly - Kodras, Koš z pen.

Sestava - Petrík, Grolich (Unzeitig), Hovězák, Sedláček, Pyszko Š., Uher, Koš, Nešpůrek, Duchovný, Gajda (Pyszko P.), Kodras (Hladil)

Do sestavy se zapojil poprvé nový hráč David Uher, který přišel z Křenovic. První poločas přinesl vyrovnaný bojovný fotbal bez větších brankových příležitostí. Ze hry jsme měli přeci jen o něco více, ale obrana hostů byla pevná. Stejně naše defenzíva obstála bez větších potíží.
Druhý poločas jsme již měli plně v naši režii. Herní zlepšení zužitkoval prvním gólem Kodras, který se parádně trefil dalekonosnou ranou. Vítězství zpečetil z pokutového kopu nařízeného po faulu na Nešpůrka Petr Koš. Celý tým zvládl těžké utkání velice dobře a podal po taktické stránce velmi zodpovědný výkon.

| Napsal: Miroslav Essender, Prokop Pyszko | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Líšeň C - SK Slatina B 2:1 (2:1)

06. 10. 2012 07:43:43 od Miroslav Essender

Góly – Nos M.
Sestava- Hovězák M- Fellman, Hovězák J. od 25min.Sedláček, Fojtík, Nos Michal, Krečiřík, Duchovny,
Hladil, Vala, Herůdek
Chyběli - Nešpůnek – zranění, Grolich a Kodras – dovolená, Unzeatig, Mir. Nos, Šik – služebně mimo Brno, Nguen – pracoval, T. Petr bez o mluvy nepřišel.
Takže se v sestavě objevili 6 dorostenců i když ráno odehráli svůj zápas. Patří jím dík, hráli všichni dobře i když ke konci utkání docházeli síly. Průběh utkání byl vyrovnaný, špatné osvětlení a povrch udělalo své. Nakonec se radovali domácí na 2:1 v 36 min. krásnou střelou korigoval Nos, který nás zřejmě opouští.

| Napsal: Miroslav Essender | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Změna termínu Muži B

28. 09. 2012 18:23:41 od Michal Nos

Utkání 9. kola II. třídy mužů mezi Svratka B - Muži B se hraje v neděli 21.10. v 15 hodin (původní termín SO 20.10. v 10,30)

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SK SLatina B - Bohunice B 4:5 (2:4)

26. 09. 2012 22:08:47 od Miroslav Essender

Góly – Nos Michal 2, Hladil,Petr
Sestava – Petrik – Duchovný, Hovězák, Sedláček, Šik – Šafařík – Unzeatig, Nos Michal, Koš- Petr,Hladil
Střídali – Nguen – Unzeatiga, Nos Mirek – Hovězáka, připraven Kotrba

Proti favoritu soutěže jsme začali velice špatně už v 5min. jsme prohrávali 0:3 díky špatné a dezorientované obraně . Uklidnili jsmese až po brance 26min.Nos Michal 1:3, 45min. Hladil 2:4.
Po domluvě o poločase jsme začali soupeře přehrávat. 50min. Petr 3:4, za stavu 3:5 neproměnil Sedláček penaltu. Šafařík opět orazítkoval tyč. Nakonec v 89min. Nos Michal korigoval na 4:5.
Za hru ve 2 poločase jsme si minimálně remízu zasloužili.

| Napsal: Miroslav Essender | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SK SlatinaB - Bílovice nad Svitavou 4:0 (1:0)

26. 09. 2012 22:06:29 od Miroslav Essender

Góly – Nos Michal, Duchovný, Kodras, Michalec
Červená karta – Fojtík

Sestava – Petrik – Grolich, Sedláček, Šafařík, Fojtík – Nos Michal, Duchovný, Unzeatig, Koš, Gajda,
Hladil
Střídali – Hovězák- Šafaříka, Kodras- Gajdy, Michalec- Hladila

V sestavě se objevil po měsíční pauze Šafařík, který překvapil dobrým pohybem ačkoliv hrál obránce nastřelil 2x tyč. Od20min.jsme hráli o 10hráčích.Když za obětavý zákrok Fojtíka, posoudil rozhodčí ČR.
Po přeskupení hráčů v sestavě jsme měli oproti soupeři navrch. Což v závěru poločasu korunoval Nos Michal 1:0, u tohoto hráče je nutno říct, že je ústřední postavou týmu i při nucené absenci zraněného Nešpůrka. V poločase jsme soupeře dostávali pod tlak a přišli další branky a to vždy po našem střídání. Nejprve Duchovný dorážel do prázdné branky 2:0, střídající Kodras 3:0 střídající Michalec 4:0. Další šance zůstaly nevyužity. Soupeř rovněž zahrozil,ale výtečný Petrik podržel mužstvo. Pochvalu zaslouží celý tým za bojovnost a přístup k utkání.

| Napsal: Miroslav Essender | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Start A- SK SlatinaB 3:4 (1:4)

22. 09. 2012 10:24:46 od Miroslav Essender

Góly - Petr 2, Koš a vlastní
Sestava – Petrik-Duchovný, Sedláček, Nos Michal, Šik-Unzeatig, Koš ( Nos Mirek), Kodras,
Hladík (Vnuk)-Gajda, Tomáš Petr
Příprava – Máčel do hry nezasáhl utkání 2 rozdílných poločasů. V 1 poločase jsme už vedli
0:4 , nastalo uspokojení. Ve 2 poločase domácí korigovali skóre. I když jsme si šance
vypracovali bez efektu a opakovali jsme staré chyby, spokojenost je jen s výsledkem

| Napsal: Miroslav Essender | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SK Slatina "B" - MCV Brno 3:0 (0:0)

14. 09. 2012 14:36:04 od Miroslav Essender

Góly – Nešpůrek, Kodras, Koš

Sestava – Petrik, Grolich, Hovězák,Sedláček, Duchovný (Vnuk), Nos Michal, Unzeatig, Nešpůrek, Šik (Koš), Kodras ( Nos Miroslav), Hladil


Oproti čtvrtečnímu utkání jsme začali soustředěněji a hlavně disciplinovaně. 1poločas byl z obou stran opatrný i když jsme si vytvořili šance, góly padaly až ve 2 poločase. Příchodem Koše, který dělal
soupeři svojí rychlostí problémy. Skóre otevřel nestárnoucí Nešpůrek 1:0, k němu se po sléze přidal smolařský střelec Kodras 2:0. Výsledek pečetil po krásné akci Nešpůrek- Koš posledně jmenovaný 3:0.
další šance zůstaly nevyužity. Soupeř pohrozil 2 vyloženými šancemi, které vychytal výtečný Petrik. Pochvalu zaslouží celé mužstvo za předvedený výkon, i když je ještě stále co zlepšovat.

| Napsal: Miroslav Essender | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Řečkovice - Sk Slatina B 6:2 ( 2:2 )

08. 09. 2012 10:43:33 od Miroslav Essender

Góly - Nos M. 2
Sestava – Petrik, Grolich, Sedláček, Hovězák, Duchovný, Unzeatig, Nos M., Nešpůrek, Koš ( Hladil),
Gajda ( Kodras), Válka ( Leasure)

Sestava doznala změn oproti předchozím utkání. Nastoupili hráči z A týmu – Koš, Válka, Leasure, navrátilec Duchovný a uzdravený Gajda. Úvod nám tentokrát vyšel, šli jsme do vedení 0:1 Nos M.,
Domácí brzy vyrovnali opět Nos M. strhl vedení na naši stranu 1:2, bohužel vedení trvalo jen pár vteřin a domácí hlavou vyrovnali na 2:2. V druhém poločase se na přání trenéra „A“týmu Jirky Záleského vystřídal Koše a Války a našem výkonu to bylo hned znát . Soupeř nás začal přehrávat ve všech směrech. Do otevřené obrany zvyšoval skóre. Za stavu 5:2 jsme neproměnili penaltu ( Nos M.).
Přišli opět staré chyby, nedůsledné bránění, špatná komunikace, spousta nepřesných přihrávek a hlavně se na některých hráčích projevilo tréninkové manko.

| Napsal: Miroslav Essender | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Slovan B : SK Slatina B 3:2 (2:1)

08. 09. 2012 10:42:50 od Miroslav Essender

Góly – Nuguen, Šik
Sestava - Petrik, Grolich , Sedláček, Fojtík, Šik, Nos M., Nešpůrek, Unzeatig, Nuguen ( Herůdek),
Kodras, Hovězák

Po impozantním nástupu, kdy jsme neproměnili tutovou šanci, jsme svými chybami v obraně nechali domácí do vedení 2:0. Nuguen, který nastoupil po dlouhé odmlce po samostatné akci skóroval na 2:1.
Chvíli před tím chytil Petrik penaltu. Druhý poločas nás domácí začali přehrávat, Nuguen musel pro zranění střídat a tím začal být útok bezzubý. Opět po chybě obrany jsme inkasovali na 3.1.
Na 3:2 skóroval hezkou brankou Šik. Domácí v zápase neproměnili 2 pokutové kopy.

| Napsal: Miroslav Essender | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


SK SLATINA : STARÝ LÍSKOVEC 3:1 (1:1)

26. 08. 2012 15:48:00 od Jiří Záleský

1.kolo
Góly – Nešpůrek, Koš, Leasure
Sestava – Petrik, Grolich (60min Fojtík), Hovězák, Sedláček,Šik, Koš, Nešpůrek, Unzeatig, Nos
Michal, Kodras (67min.Leasure ), Hladil (75 min. Nos Mirek )

Psát články k našemu ,,B´´ týmu se nikdo neujal, tak se budu snažit Vás
informovat o zápasech já.U kormidla zůstává Mirek Essendler, kterému budu na lavičce
v rámci svých množství pomáhat pokud se utkání nebudou hrát ve stejný den a čas
s ,,A ´´ mužstvem. Vedoucím týmu je pan Bohumil Chlebníček.Po postupu do městského
přeboru se sestava na první utkání skládala velmi težce. Z ,,A ´´ mužstva, které hrálo v sobotu
byli nominovaní Petrik,Koš, Nešpůrek, Unzeatig, Kodras, Leasure a z dorostů Fojtík a Herůdek.
V utkání se soupeřem, který také prochází velkými problémy, jsme byli po celé utkání lepším týmem.
Asi ve 20 min. zahrál Michal Nos rohový kop na hranici velkého vápna, a Luděk Nešpůrek krásnou
střelou upravil na 1:0. Soupeř se zmohl za celé utkání jen na jednu akci, bohužel z ní
vyrovnal na 1:1. V druhé půli jsme soupeře zatlačily před svou bránu a bylo jen otázkou času,
kdy se ujmeme vedení . To se nám podařilo asi v 70 min., když střídající Philip Leasure krásně našel
Petra Koše, který střelou přes celou bránu strhl vedení na naši stranu, 2:1.
V 77min. šel na hřiště Mirek Nos a hned dvakrát zahrozil hlavou. Poslední slovo, ale měl opět Filip
Leasure, který krásnou akci zakončil na 3:1. Z naší strany to bylo dobře odehrané utkání, z hráčů
které mám v hledáčku pro ,,A´´ tým, se mi líbil Sedláček, Leasure a dorostenec Fojtík, více čekám od
Unzeatiga , Kodrase a Hladila. Příští utkání se hraje na Slovanu ,,B ´´.

| Napsal: Jiří Záleský | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Tuřany B - Muži B 0:5 (0:2)

09. 04. 2012 15:43:44 od Michal Nos

V derby jsme byli jasně lepší, naše branky: Sedláček 2, Kodras, Musálek.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Muži B - Jundrov B 2:1 (2:1)

01. 04. 2012 21:56:14 od Michal Nos

Naše branky: Koš, Musálek

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


PŘÍPRAVNÉ UTKÁNÍ !!!!! OPRVA TERMÍNU !!!

08. 03. 2011 09:39:15 od Martin Koláček

Ahoj všem béčkařům,je možnost sehrát přípravné utkání s Křenovicemi B v neděli 20.3. na jejich hřišti.potřebuji potvrdit účast co nejdříve,abychom domluvili čas,ale viděl by jsem to na začátek v 15:00 hodin a sraz na hřišti ve 13:30.Díky Martin

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Řícmanice - Muži B 1:4 (0:1)

21. 06. 2010 11:40:10 od

Sestava:Rebro Andrej-Nedoma Michal,Kubík Michael,Jakubec Pavel,Máčal Lubomír-Hutr Pavel,Unzeitig Robert,Musálek Denis,Lapčík Robert-Kodras Tomáš,Pospíchal Michal
Střídající:Hammer Jaroslav,Červený Jan
Branky:Nedoma Michal 3,Musálek Denis

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Muži B - Morávia Kr.Pole 5:3 (1:2)

21. 06. 2010 11:36:47 od

Sestava:Rebro Andrej-Kučera Petr,Kubík Michael,Jakubec Pavel,Máčal Lubomír-Hutr Pavel,Nešpůrek Luděk,Unzeitig Robert,Lapčík Robert-Nos Miroslav,Kodras Tomáš
Střídající:Pospíchal Michal,Nedoma Michal
Branky:Nos Miroslav 2,Hutr Pavel,Pospíchal Michal,Kodras Tomáš
ŽK:Kubík Michael

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Medlánky B - Muži B 2:3 (0:1)

21. 06. 2010 11:32:40 od

Sestava:Rebro Andrej-Nedoma Michal,Pyszko Prokop,Máčal Lubomír,Hutr Pavel-Lapčík Robert,Ambrož Marcel,Nešpůrek Luděk,Unzeitig Robert-Nos Miroslav,Kodras Tomáš
Střídající:Štěrba Aleš,Kubík Michael,KučeraPetr
Branky:Nos Miroslav,Lapčík Robert,Štěrba Aleš
ŽK:Lapčík Robert

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Muži B - Žebětín B 5:4 (3:2)

21. 06. 2010 11:28:48 od

Sestava:Rebro Andrej-Nedoma Michal,Kubík Michael,Pyszko Prokop,Máčal Lubomír-Hutr Pavel,Nešpůrek Luděk,Unzeitig Robert,Jakubec Pavel-Kodras Tomáš,Lapčík Robert
Střídající:Hammer Jaroslav,Kučera Petr,Pospíchal Michal
Branky:Nešpůrek Luděk 4,Hammer Jaroslav

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Obřany B - Muži B 0:3 (0:2)

21. 06. 2010 11:24:58 od

Setava:Vejtasa Simon-Kučera Petr,Hammer Jaroslav,Nos Jiří,Máčal Lubomír-Nedoma Michal,Hutr Pavel,Hladil Václav,Petr-Nos Miroslav,Kodras Tomáš
Střídající:Kubík Michael
Branky:Nos Miroslav 2,Kodras Tomáš
ŽK:Hammer Jaroslav,Nos Jiří
ČK:Hammer Jaroslav

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Muži B - Chrlice B 3:0 (2:0)

23. 05. 2010 13:35:06 od

Sestava:Vejtasa Simon-Kučera Petr,Pyszko Prokop,Grolich Zdeněk,Mačinec Marek-Nedoma Michal,Mudruněk Radek,Hutr Pavel,Prochazka Filip-Nos Miroslav,Lapčík Robert
Střídající:Hammer Jaroslav,Shromáždil Petr,Štěrba Aleš
Branky:Nos Miroslav 3

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Muži B - Bílovice nad Svitavou 1:4 (1:1)

23. 05. 2010 13:31:58 od

Sestava:Rebro Andrej-Kučera Petr,Hovězák Jakub,Máčal Lubomír,Novák Martin-Lapčík Robert,Unzeitig Robert,Nedoma Michal,Hutr Pavel-Pyszko Prokop,Štěrba Aleš
Střídající:Nos Miroslav,Kodras Tomáš
Branka:Štěrba Aleš
ŽK:Máčal Lubomír,Lapčík Robert,Hutr Pavel

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Jundrov - Muži B 4:3 (2:1)

23. 05. 2010 13:28:20 od

Sestava:Rebro Andrej-Kučera Petr,Hammer Jaroslav,Máčel Vladimír,Nedoma Michal-Lapčík Robert,Nešpůrek Luděk,Pospíchal Michal,Hutr Pavel-Pyszko Prokop,Nos Miroslav
Střídající:Máčal Lubomír,Kodras Tomáš
Branky:Hutr Pavel,Máčel Vladimír,Kodras Tomáš
ŽK:Máčal Lubomír

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Muži B - Start 2:4 (2:0)

23. 05. 2010 13:24:43 od

Sestava:Rebro Andrej-Kučera Petr,Vnuk Aleš,Máčel Vladimír,Máčal Lubomír-Lapčík Robert,Nešpůrek Luděk,Pospíchal Michal,Kodras Tomáš-Nos Miroslav,Pyszko Prokop
Střídající:Novák Martin
Branky:Nešpůrek Luděk,Pospíchal Michal

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Tuřany B - Muži B 1:1 (0:1)

23. 05. 2010 13:21:24 od

Sestava.Svítil Karel-Kučera Petr,Kubík Michael,Máčel Vladimír,Máčal Lubomír-Lapčík Robert,Gajda Filip,Nešpůrek Luděk,Hutr Pavel-Pyszko Prokop,Kodras Tomáš
Střídající:Nos Miroslav,Novák Martin,Rebro Andrej,Shromáždil Petr
Branka:Máčal Lubomír
ŽK:Nešpůrek Luděk,Máčal Lubomír

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


ČAFC B - Muži B 3:0 (0:0)

25. 04. 2010 10:46:56 od

Sestava:Svítil Karel-Kučera Petr,Kubík Michael,Máčel Vladimír,Hutr Pavel-Lapčík Robert,Pospíchal Michal,Nešpůrek Luděk,Kodras Tomáš-Nos Miroslav,Pyszko Prokop
Střídající:Hammer Jaroslav,Joura Aleš,Rebro Andrej
ŽK:Nešpůrek Luděk,Máčel Vladimír,Joura Aleš

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Muži B - Starý Lískovec B 1:1 (0:1)

25. 04. 2010 10:43:44 od

Sestava:Rebro Andrej-Grolich Zdeněk,Kubík Michael,Máčel Vladimír,Máčal Lubomír-Lapčík Robert,Pospíchal Michal,Nešpůrek Luděk,Hutr Pavel-Pyszko Prokop,Nos Miroslav
Střídající:Kodras Tomáš,Novák Martin,Kečera Petr
Branka:Nešpůrek Luděk
ŽK:Pyszko Prokop,Kodras Tomáš

| Napsal: | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Řečkovice B - Muži B 4:3 (0:2)

05. 04. 2010 09:16:37 od Martin Koláček

Sestava:Sova Viktor-Kučera Petr,Kubík Michael,Máčal Lubomír,Hutr Pavel-Nedoma Michal,Pospíchal Michal,Nešpůrek Luděk,Šafařík Michal-Pyszko Prokop,Kodras Tomáš
Střídající:Nos Miroslav,Novák Martin
Branky:Nešpůrek Luděk,Pyszko Prokop,Šafařík Michal
ŽK:Pospíchal Michal,Kučera Petr,Nos Miroslav

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


PŘÍSPĚVKY jaro 2009 + podzim 2009

10. 11. 2009 18:58:14 od Martin Koláček

Ahoj všem,po dohodě s výborem žádám o uhrazení příspěvků za jaro 2009 po 900,-Kč a podzimu 2009 po 800,-Kč.Termín je do 20.11.2009 u mě na adrese Kroměřížská 11 každý pracovní den od 15:00 hodin nebo 24.11.2009 přímo na schůzi výboru v 18:00 hodin.Jde o Hráče:jaro 2009 - Jakubec,Joura,Kodras,Kosař,Novák,Pernica,Svítil,Unzeitig
podzim 2009 - Svítil,Novák,Kubík,Joura,Unzeitig,Kodras,Pospíchal,Kosař,Zrzavý,Pernica,Shromáždil,Nešpůrek,Havlík,Kučera

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Utkání zrušeno

03. 11. 2009 15:01:40 od Martin Koláček


Z důvodu zhoršených povětrnostních podmínek ruší výkonný výbor MěFS
na návrh STK všechna utkání 14. kola II. a III. třídy mužů plánovaná
na sobotu a neděli 7. a 8. listopadu 2009.
Utkání budou sehrána v jarní části soutěží.

Delegace rozhodčích na soutěže řízené MěFS se rovněž ruší.

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Morávia Kr.Pole - Muži B 4:1 (2:1)

02. 11. 2009 18:26:55 od Martin Koláček

Sestava:Svítil Karel-Kučera Petr,Kubík Michael,Zrzavý Michal,Máčal Lubomír-Šik Bronislav,Gajda Filip,Nešpůrek Luděk,Havlík Vlastimil-Nos Miroslav,Kodras Tomáš
Branka:Nešpůrek Luděk
ŽK:Kubík Michael,Zrzavý Michal

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 27 | Trvalý odkaz |


Muži B - Medlánky B 4:2 (4:1)

30. 10. 2009 12:11:09 od Martin Koláček

Sestava:Bartoník Tomáš-Novák Martin,Kubík Michael,Zrzavý Michal,Máčal Lubomír-Shromáždil Petr,Nešpůrek Luděk,Máčel Vladimír,Havlík Vlastimil-Nos Miroslav,Kodras Tomáš
Střídající:Kučera Petr
Branky:Kodras Tomáš 3,Nos Miroslav
ŽK:Máčal Lubomír,Máčel Vladimír

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Žebětín B - Muži B 5:1 (3:1)

21. 10. 2009 21:30:56 od Martin Koláček

Sestava:Hovězák Martin-Kučera Petr,Zrzavý Michal,Máčel Vladimír,Nedoma Michal-Shromáždil Petr,Kotrla Pavel,Nešpůrek Luděk,Unzeitig Robert-Nos Miroslav,Pospíchal Michal
Střídající:Hladil Václav
Branka:Unzeitig Robert
ŽK:Kučera Petr,Pospíchal Michal,Shromáždil Petr,Nešpůrek Luděk

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Muži B - Obřany B 1:1 (0:1)

12. 10. 2009 20:16:36 od Martin Koláček

Sestava:Svítil Karel-Kučera Petr,Hammer Jaroslav,Zrzavý Michal,Havlík Vlastimil-Shromáždil Petr,Kotrla Pavel,Máčel Vladimír,Pospíchal Michal-Nos Miroslav,Kodras Tomáš
Střídající:Novák Martin,Kosař Jakub
Branka:Kučera Petr
ŽK:Hammer Jaroslav,

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Bílovice nad Svitavou - Muži B 4:2 (2:1)

09. 10. 2009 10:32:02 od Martin Koláček

Sestava:Vejtasa Simon-Kubík Michael,Hammer Jaroslav,Pernica Michal,Havlík Vlastimil-Kotrla Pavel,Máčel Vladimír,Nešpůrek Luděk,Unzeitig Robert-Nos Miroslav,Pospíchal Michal
Střídající:Shromáždil Petr,Kučera Petr,Kosař Jakub
Branky:Nos Miroslav,Hammer Jaroslav
ŽK:Kubík Michael,Pernica Michal,Kotrla Pavel,Nešpůrek Luděk
ČK:Kubík Michael,Pernica Michal

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 130 | Trvalý odkaz |


Muži B - Jundrov 0:3 (0:0)

30. 09. 2009 10:11:32 od Martin Koláček

Sestava:Bartoník Tomáš-Kučera Petr,Zrzavý Michal,Hammer Jaroslav,Havlík Vlastimil-Gale Filip,Válka Tomáš,Pospíchal Michal,Unzeitig Robert-Nos Miroslav,Kosař Jakub
Střídající:Vejtasa Simon,Kodras Tomáš
ŽK:Gale Filip

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Muži B - Řícmanice 2:1 (1:1)

25. 09. 2009 18:36:42 od Martin Koláček

Sestava:Vejtasa Simon-Grolich Zdeněk,Zrzavý Michal,Pernica Michal,Hovězák Jakub-Havlík Vlastimil,Joura Aleš,Nešpůrek Luděk,Unzeitig Robert-Nos Miroslav,Pospíchal Michal
Střídající:Kosař Jakub,Kučera Petr,Kodras Tomáš
Branky:Nos Miroslav,Pernica Michal
ŽK:Grolich Zdeněk,Kodras Tomáš

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 2 | Trvalý odkaz |


Start - Muži B 5:1 (1:0)

21. 09. 2009 11:27:30 od Martin Koláček

Sestava:Vejtasa Simon-Kubík Michael,Zrzavý Michal,Pernica Michal,Kučera Petr-Unzeitig Robert,Máčel Vladimír,Nešpůrek Luděk,Pospíchal Michal-Nos Miroslav,Kosař Jakub
Střídající:Chytil Zdeněk
Branka:Nos Miroslav
ŽK:Kubík Michael

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Muži B - Tuřany B 7:0 (2:0)

14. 09. 2009 18:49:41 od Martin Koláček

Sestava:Svítil Karel-Kubík Michael,Zrzavý Michal,Pernica Michal,Novák Martin-Nedoma Michal,Joura Aleš,Nešpůrek Luděk,Unzeitig Robert-Nos Miroslav,Gale Filip
Střídající:Kodras Tomáš,Shromáždil Petr,Kosař Jakub
Branky:Nos Miroslav 2,Nešpůrek Luděk 2,Joura Aleš,Gale Filip,Kosař Jakub
ŽK:Pernica Michal

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Chrlice B - Muži B 0:1 (0:0)

12. 09. 2009 13:27:02 od Martin Koláček

Sestava:Svítil Karel-Kubík Michael,Zrzavý Michal,Pernica Michal,Shromáždil Petr-Nedoma Michal,Nos Jiří,Nešpůrek Luděk,Novák Martin-Nos Miroslav,Kodras Tomáš
Střídající:Kosař Jakub
Branka:Nos Jiří
ŽK:Zrzavý Michal,Nedoma Michal,Nešpůrek Luděk,Kodras Tomáš

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 1000 | Trvalý odkaz |


Muži B - ČAFC B 5:1 (2:0)

06. 09. 2009 13:27:44 od Martin Koláček

Sestava:Svítil Karel-Nedoma Michal,Zrzavý Michal,Pernica Michal,Novák Martin-Kodras Tomáš,Válka Tomáš,Unzeitig Robert,Koš Petr-Nos Miroslav,Kosař Jakub
Střídající:Nos Jiří,Konečný Petr
Branky:Koš Petr,Válka Tomáš,Novák Martin,Nos Miroslav,Kodras Tomáš
ŽK:Novák Martin

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |


Starý Lískovec B - Muži B 2:1 (1:1)

31. 08. 2009 08:27:52 od Martin Koláček

Sestava:Svítil Karel-Novák Martin,Zrzavý Michal,Pernica Michal,Koš Petr-Nedoma Michal,Joura Aleš,Válka Tomáš,Unzeitig Robert-Nos Miroslav,Kodras Tomáš
Střídající:Kosař Jakub
Branka:Nos Miroslav

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 139 | Trvalý odkaz |


Muži B - Řečkovice B 2:0 (2:0)

23. 08. 2009 20:08:08 od Martin Koláček

Sestava:Svítil Karel-Novák Martin,Kubík Michael,Válka Tomáš,Koš Petr-Nedoma Michal,Joura Aleš,Unzeitig Robert,Šafařík Michal-Nos Miroslav,Kodras Tomáš
Střídající:Pospíchal Michal,Kosař Jakub
Branky:Nos Miroslav 2

| Napsal: Martin Koláček | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 6 | Trvalý odkaz |


Zobrazit vše | Zobrazit méně