Dorost mladší

6.Mistrovske utkání

29. 04. 2018 20:07:49 od Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala

Další tým co nás čekal bylo mužstvo Velké Němčice/Hustopeče. Zápas to byl těžký, soupeř těžil,že měl dva rychlé hráče vepředu a snažili se na ně nakopavat balóny, první poločas jsme s tím měli vcelku velké problémy,ale i přesto jsme diktovali tempo hry my. Bohužel nám scházela finální přihravka a když už přišla tak buď byla nepřesná nebo tam nikdo z našich hráčů nebyl. I tak jsme se ujali před poločas vedení kdy po rohovém kopu Ždímala a prodloužené hlavy Goba na zadní číhal Winkler a rozvlnil síť a šli jsme do kabin za stavu 1:0. Druhý poločas už byl víceméně hra na jednu branku a navyšovali jsme skóre. Soupeř se nevzdal a i za stavu 4:0 pro nás podnikl brejk a snížil na konečných 4:1. Branky: 2x Winkler, Urbánek,vlastní

| Napsal: Zrzavý Lukáš a Martin Chalabala | Kategorie: Dorost mladší | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |