Mini přípravka

Duben/květen v minipřípravce

12. 05. 2017 13:48:51 od

Minipřípravka pokračuje v jarních trénincích na trávě, kdy také odehrála další kola městské soutěže. Výsledkově to sice není úplně ideální, ale herní projev byl velmi dobrý. Odehráli jsme 5 utkání - v Bosonohách 8:8 po smolném konci, s lídrem soutěže Obřany jsme prohráli po bojovném výkonu 2:10, u druhého mužstva soutěže v Chrlicích jsme prohráli sice 4:9, ale výsledek neodpovídá stavu na hřišti, doma s Maloměřicemi jsme jasně zvítězili 12:3 a v domácím utkání jsme v poslední minutě prohráli s Lokomotivou 4:5, která nám oplatila prohru z podzimní části, kdy jsme je také gólem v poslední minutě porazili 6:5. Všechna utkání byla bojovná a diváci se nenudili. Zapojujeme do tréninků a do zápasů i nové hráče. VÍTÁME NOVÉ POSILY 2010-2012. Chystáme na 24.5.2017 od 17:00hod. minitrénink a přátelský zápas s minipřípravkou Zbrojovky Brno, přijďte se podívat a podpořit nás. Dále nás čekají venkovní zápasy v Kohoutovicích, Líšni "A" a na Svratce a doma 2.6.2017 v 17:30 s Líšní "B" a 6.6.2017 v 17:30 se Spartou Brno. Trénujeme každé pondělí a středu od 16hod. PŘIDEJTE SE kluci a holky 2010-2012.

| Napsal: | Kategorie: Mini přípravka | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |