Starší žáci

3 zápas jarní části sezony

28. 04. 2015 11:06:52 od Lukáš Zrzavý, Pavel Koš

Další zápas a těžký nás čekal v sobotu 25.4. kdy k nám přijel druhý tým tabulky Svratka Brno B.

První poločas začal soupeř lépe než my,výborně kombinoval,otáčel hru ze strany na stranu,měl míč častěji na svých kopačkách a tím plynuly i jeho šance,které náš brankář pochytal. Musím říct,že naši hráči bojovali ze všech sil a nedali soupeři nic zadarmo a snažili se využívat každé šance jít do útoku. Jak jsme přestáli soupeřovi šanci tak před poločasem jsme kopali rohový kop,který jejich brankář vyboxoval jen na velké vápno,kde byl Tomáš Marek,který poslal míč s první do sítě a stav je 1:0 a tak skončil i první poločas.

Druhý poločas soupeř už moc šancí neměl a my měli čím dál více prostoru na protiútoky. Z mého pohledu jsme přistupovali blíže k soupeřovi a nedávali mu tolik prostoru,tak jako v prvním poločase a z toho se stávali i naše šance nebo pološance,které jsme nedotáhli. Z jedné akce kdy si bere míč Filip Le a obchází pár protihráčů a střílí zpoza vápna střelu,která se odráží od břevna za brankovou čáru a stav je tedy 2:0.Poté náš soupeř opět převzal iniciativu snažil se dostávat do šancí,ale buď skončili na naši vcelku dobře organizované obraně,popřípadě opět na brankáři.

Do konce zápasu se už nic nestalo a vítězíme po bojovném výkonu 2:0.

Sestava: Přerovský-Tritai,Markowski,Urbánek,Vašák-Horváth Roman,Gobo,Marek,Kučera-Filip Le,Horváth René—Nejezchleba,Šlosar,Oračko,Vendolský,Štencl

Branky:Marek,Filip Le

| Napsal: Lukáš Zrzavý, Pavel Koš | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |