Starší žáci

2 zápas jarní části sezony

28. 04. 2015 11:03:34 od Lukáš Zrzavý, Pavel Koš

Starší žáci-NORDIC

Dne 18.4. jsme nastoupili k dalšímu mistrovskému zápasu na NORDICU Brno,který hraje svoje domácí zápasy na umělé trávě za Lužánkami.

Musím říct, že zápas se nám po herní stránce moc nepovedl,ztráceli jsme lehké míče,bylo tam moc nepřesností a hlavně i neproměňování šancí. První poločas jsme ustáli penaltu,kterou náš brankář zneškodnil a podržel nás, tak jak to dělal i celý zápas,i přes všechnu naši nepřesnost jsme si i my vytvořili stoprocentní šance,bohužel jsme je neproměnili a tak poločas skončil 0:0.

O poločase byla v kabině trošku bouřka, nasazení některých hráčů nebylo hodno mistrovskému zápasu. Druhý poločas ubilo šancí, nicméně se soupeř dostává do vedení po skryté střele s vápna, která skončila až v síti. Po obdržené brance jsme se snažili s výsledkem něco udělat a po nádherné kombinační akci vyrovnává na konečných 1:1 Filip Le.

Nutno podotknout, že zápas nejspíš mohli vyhrát oba týmy, ale s hrou a výsledkem spokojený nejsem, nicméně musím ocenit,že za nepříznivého stavu se kluci nevzdali a zápas opět vyrovnali.

Sestava:Přerovský-Šlosar,Tritai,Nejezchleba,Vašák-Štencl,Markowski,Beznosyk,Kučera-Filip Le,Gobo—Valenta,Oračko,Stejskal,Ahmed Firas

Branka: Filip Le

| Napsal: Lukáš Zrzavý, Pavel Koš | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |