Starší žáci

1 zápas jarní části sezóny

19. 04. 2015 12:03:46 od Lukáš Zrzavý, Pavel Koš

11.4. jsme nastoupili k prvnímu jarnímu utkání (minulý týden utkaní v Rosicich odloženo-hraje 29.4.v 15:30 v Rosicích) proti týmu Újezd u Brna na domacím hřísti.

Utkání jsme nezačali dobře a nestíhali jsme zachytávat dlouhé balony za obranu a v 10.minutě soupeř vede 0:2,nutno podotknout,že to mohlo být i vyšším rozdílem,jen díky našemu brankářovi to bylo jen o dva góly…Zhruba v polovině prvního poločasu začínáme přebírat otěže zápasu a máme převahu,která vyústí snížením na 1:2 dalekonosnou střelou Jakuba Markowského,kterou brankář hostí nejspíše podcenil a podklouzla mu pod rukama. Tímto výsledkem končí první poločas tedy 1:2.

O přestávce jsme si řekli pár slov,co zapříčinilo naše chyby a co je potřeba zlepšit a musím říct,že druhý poločas byl více méně v naší režii a jen díky brankáři hostí,který zachránil svůj tým pár chvil před koncem o dokonaný obrat. Nicméně chvíli předtím dává krásnou branku opět Jakub Markowski a srovnává na konečných 2:2

Kluky až na prvních 10-15 minut musím pochválit za bojovnost a snahu s výsledkem něco udělat a jen trochu štěstí nám chybělo,abychom výsledek strhli na svoji stranu.

Sestava-Přerovský-Tritai,Urbánek,Nejezchleba,Vašák-Šlosar,Markowski,Marek,Kučera-Gobo,Filip Le-Štencl,Oračko

Branky: 2x Markowski

| Napsal: Lukáš Zrzavý, Pavel Koš | Kategorie: Starší žáci | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |