Muži "B"

MCV - SK Slatina B 3:6 (0:3)

08. 06. 2014 22:42:08 od Koš Pavel st.

Sestava: Kačanoli - Halický, Fojtík, Sedláček, Pyszko - Válka, Zrzavý, Nedoma, Hladil - Koš Petr, Pospíchal. Náhradníci: Koš Pavel, Fellmann, Chadzidis Stefanos.
Utkání se hrálo za velmi horkého slunečného počasí, podmínky byly však pro obě mužstva stejné. Po dlouhé době nastoupil do zápasu po zranění Michal Pospíchal. Tento zápas patřil opět k těm velmi důležitým, protože jsme se potřebovali udržet mimo sestupové pozice. Zpočátku byl zápas poměrně vyrovnaný, ale podržela nás naše obrana společně s brankářem Kačanolim, bývalým hráčem MCV. Od 30. minuty jsme zlepšili hru a získali jsme postupně převahu, která byla završena ve 34. minutě průnikem Pyszka. Jeho střelu však zneškodnil brankář soupeře. Ve 39. minutě Koš Petr brankáře přehodil, ale branku těsně minul. Potom přišly nejkrásnější 3 minuty 1. poločasu. Ve 42. minutě po nahrávce Koše Petra zakončil krásnou bombou Lukáš Zrzavý. Ve 43. minutě po akci Nedoma, Koš, Hladil zvýšil Vašek Hladil na 0:2. Ve 44. minutě nahrál Vašek Hladil Petru Košovi, který vstřelil náš 3. gól a tím jsme soupeře velmi překvapili. Od počátku 2. poločasu střídal Pyszka Adam Fellmann. V 56. minutě po přímém kopu Zrzavého brankář střelu vyrazil na roh. V 63. minutě po chybě obrany soupeř velmi lehce snížil na 1:3. V 70. minutě Lukáš Zrzavý nezištně nahrál Nedomovi a ten sólový útok proměnil v další branku.Poté odstoupil Válka a nahradil ho p. Chadzidis. V 75. minutě po ose Pospíchal, Hladil zvýšil Nedoma na krásných 1:5. Po této střelené brance jsme opět polevili v koncentraci a soupeř toho okamžitě využil a snížil na 3:5. Asi tak 10 minut před koncem zápasu nastoupil Koš Pavel, který střídal Lukáše Zrzavého. S blížícím se koncem utkání jsme se opět dostali do rychlého útoku, ze které Michal Nedoma mohl sám střelit branku, ale viděl volného Pavla Koše a poslal mu pěknou přihrávku, ze které Pavel skóroval na konečných 3:6. Byla to jeho první vstřelená branka za naše mužstvo v soutěži. Téměř okamžitě po této akci rozhodčí utkání ukončil. Děkuji všem hráčům za výkon, který nám pomohl k upevnění naší pozice mimo sestupové příčky tabulky.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |