Muži "B"

SK Slatina B - Medlánky B 5:1 (3:0)

01. 06. 2014 22:54:48 od Koš Pavel st.

Sestava: Kačanoli - Cibulák,Nedoma, Pyszko, Grolich - Halický, Zrzavý, Klimeš, Koš Petr- Gajda, Válka. Náhradníci:Sedláček, Szentandrasi, Koš Pavel
Do utkání nenastoupil Tomáš Fojtík, který v předchozím zápase s Líšní C dostal červenou kartu a měl stop na jedno utkání. Naše sestava byla posílena a na výkonu mužstva to bylo od samého začátku zápasu znát. V 9. minutě po průniku Klimeše otevřel skóre Zrzavý. Ve 20. minutě po faulu ve vápně na Koše Petra proměnil Zrzavý penaltu a zvýšil na 2:0. Ve 40. minutě po nahrávce Grolicha přišla nejhezčí branka zápasu, a to nůžky Koše Petra, který úspěšně přehodil brankáře soupeře a uzavřel stav hry v poločase na 3:0. Ve 2. poločase ve 49. minutě po nahrávce Zrzavého zvýšil Halický střelou k tyči na 4:0. V 76. minutě po nahrávce Hladila pronikl před branku Koš Petr a zvýšil na 5:0. V následujících minutách jsme ztratili koncentraci a soupeř toho využil ke snížení stavu na 5:1. Ve zbytku utkání jsme zápas kontrolovali a dovedli do vítězného konce a ziskem velmi důležitých 3 bodů jsme se posunuli v tabulce ze sestupových pozic. Tentokrát musím hráče pochválit, protože bylo vidět, že hrají s chutí a kombinačně dobře. Mohu říci, že tento zápas byl jedním z nejlepších našich utkání a diváci mohli vidět dobrý fotbal.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |