Muži "B"

Líšeň C - SK Slatina B 6:0 (2:0)

25. 05. 2014 21:40:13 od Koš Pavel st.

Sestava: Pyszko - Cibulák, Nedoma Halický, Grolich - Fojtík, Samek, Hladil, Šik- Koš Petr, Unzeitig. Náhradníci - Koš Pavel, Szentandrasi. Tento zápas následoval po utkání našich Mužů A na rozpálené umělé trávě za velmi horkého slunečného počasí. Bohužel jsme neměli k dispozici žádného brankáře, tak se této důležité úlohy ujal Prokop Pyszko, který měl i několik velmi dobrých zákroků. Dlouho jsme drželi se soupeřem krok, ale ve 22. minutě po rohovém kopu soupeř otevřel skóre. Ve 42. minutě zvýšil na 2:0 po naší chybě v obraně. Před koncem poločasu po nepřímém kopu Nedomy tečoval Koš Petr jeho střelu, míč však skončil mimo branku. Ve 2. poločase nás soupeř ještě více zatlačil a po našich chybách střelil další branky. Nakonec zápas skončil 6:0 v náš neprospěch. V tomto utkání se zranil Uzeitig - opět nešťastná žebra. Náš výkon byl velmi odevzdaný a někteří hráči vůbec neprojevili chuť a snahu výsledek upravit. Mrzí mě, že nám nemohli pomoci hráči Můžů A, kteří měli za sebou těžký zápas. Tímto bych chtěl poděkovat Michalovi Nedomovi a Petru Košovi, kteří jako jediní byli ochotni pomoci našemu B mužstvu.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |