Muži "B"

SK SLATINA B -BOSONOHY B 4:1 (3:1)

18. 05. 2014 21:19:13 od Koš Pavel st.

Sestava:Kačanoli-Cibulák,Halický,Nedoma,Grolich- Gajda,Zrzavý,Klimeš,Hladil,Válka,Mikšíček.Náhradníci:Halický,Śik,Pyszko,Samek,Koš Petr
V utkání jsme nastoupili po dlouhé době v silné sestavě.Místo zraněného brankáře Petrika chytal Kačanoli a své úlohy se zhostil se ctí.Zápas pro nás začal velmi dobře a už v 9.min. po nahrávce Hladila otevřel skore Mikšíček.V 30. min. vystřelil Zrzavý,ale brankař jeho střelu vyrazil na roh. Ve 36. minutě po nahrávce Gajdy opět Mikšíček zvýšil na 2:0. Ve 40. minutě nastřelil Válka břevno.Ve 42. minutě po průniku Pyszka završil Mikšíček svůj hatrick a zvýšil na 3:0. Ve 43. minutě soupeř snížil po chybě naší obrany na 3:1. V 1. poločase bylo naše mužstvo jasně lepší a mohlo vést i vyšším rozdílem. Do 2. poloviny hry postupně nastoupili náhradníci Halický,Samek a
Koš Petr. V 51. minutě Gajda zvýšil na 4:1 a tím bylo prakticky o výsledku rozhodnuto. Ve zbývajícím čase naše mužstvo s přehledem utkání dohrálo a porazilo silného soupeře z Bosonoh. Tím jsme získali důležité body v boji o záchranu v soutěži.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |