Muži "B"

SK SLATINA B - START BRNO 1:1 (0:1)

03. 05. 2014 23:51:23 od Koš Pavel st.

Sestava: Petrík - Cibulák, Nedoma, Halický, Grolich - Šik,Gajda,Hladil, Samek - Laba, Koš Pavel, střídající Szentendrasi,Unzeitig.
Po dni odpočinku jsme nastoupili k dalšímu zápasu, tentokrát byl však soupeř z čela tabulky. Protože jsme na podzim na Lesné prohráli 0:4, měli jsme motivaci soupeři prohru oplatit. Navíc Start trénuji bývalý trenér našeho B mužstva pan Sláma Pavel. Utkání bylo opět poměrně vyrovnané, naší slabinou je však útok. V 19. minutě dobře vystřelil Gajda, brankář soupeře však střelu vychytal. Poté nás několikrát podržel náš brankář Denis Petrík, který v 1. poločase chytl tři gólové šance soupeře. Nakonec jsme však před koncem první půle zápasu dostali tzv. gól do šatny. Do 2. poločasu po dlouhém zranění nastoupil do hry Robert Unzeitig a mužstvo se herně zvedlo a hra byla opět poměrně vyrovnaná se šancemi na obou stranách. Po průniku Samka v 75. minutě vyrovnal skóre střelou do šibenice Vašek Hladil. Od té chvíle bylo utkání napínavé až do závěru. Bohužel došlo ke dvěma zraněním, a to u Michala Šika, který se hlavou srazil se soupeřem a udělal si výron u oka. Mnohem hůře však dopadl obránce soupeře, který měl po svém obranném zákroku úraz dolní končetiny. Bylo nutné zavolat záchranku a lékař konstatoval komplikovanou zlomeninu nohy. Se získaným bodem a předvedenou hrou jsem byl nakonec velmi spokojen a tímto mužstvu děkuji za předvedený výkon. Hlavně bych chtěl vyzdvihnout výkon Denise Petríka, který se svými zákroky velmi účinně podílel na konečném výsledku zápasu.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |