Muži "B"

SVRATKA B - SK SLATINA B 1:0 (0:0)

01. 05. 2014 23:32:33 od Koš Pavel st.

Sestava: Petrík-Cibulák,Halický,Fojtík, Grolich - Samek,Zrzavý, Hladil,Laba, Šik, Koš Pavel, střídající Koš Petr, Kačanoli, Szentendrasi
V tomto utkání se setkali dva soupeři ze spodní části tabulky a pro nás bylo velmi důležité získat body. V 1. poločase byla hra vyrovnaná, ale žádná vyložená šance se nevyskytla, kromě střely Fojtíka ve 43. minutě. 2. poločas probíhal ve stejném duchu až na 73. minutu, kdy po rohovém kopu domácích, kdy naši hráči nedokázali ubránit soupeře a tato situace se nám stala osudnou. Svratka vedla 1:0. V 60. minutě střídal Koš Petr a ten v 85. minutě získal míč a útočil sám na soupeřovu branku. Podařilo se mu obejít obranu i brankáře, jenže jeho střelu, která směřovala do branky zachránil na čáře obránce Svratky. Je to velká škoda, protože v tomto utkání jsme si výkonem zasloužili alespoň remizovat. Celé mužstvo je třeba pochválit za bojovnost, bohužel naše akce velmi často končí nezdarem a hráči se nedostávají k finálnímu zakončení.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |