Muži "B"

SLOVAN B - SK SLATINA B 5:1 (3:1)

27. 04. 2014 23:15:17 od Koš Pavel st.

Sestava: Petrík-Nevídal,Fojtík,Halický,Grolich - Šik, Samek,Hladil, Laba - Meitner, Pospíchal, střídající Koš Pavel, Szentendrasi
Před utkáním jsme měli problém se sestavou mužstva. Nakonec jsme museli přizvat na pomoc dva dorostence Nevídala a Meitnera, kterým tímto děkuji za výpomoc. V sestavě nastoupil nový hráč Laba a byl to právě on, jemuž se ve 3. minutě podařilo skórovat po centru Nevídala. Po dobrém začátku se hra vyrovnala, bohužel v 15. minutě jsme po chybě Romana Halického dali vlastní gól. Od té chvíli soupeř zlepšil svoji hru, což vyvrcholilo dvěma góly ve 25. a 42. minutě 1. poločasu. věřil jsem, že se nám ve 2. polovině zápasu podaří vyrovnat, ale opak byl pravdou. Mužstvo podalo velmi odevzdaný výkon a v 50. minutě Slovan zvýšil na 4:1. Světlou výjímkou v 63. minuitě byla nastřelená tyč Samkem. V 75. minutě soupeř zvýšil náskok na 5:1. Ke zlepšení našeho výkonu nepomohlo ani střídání. Z našeho výkonu byla na konci 2. poločasu cítit odevzdanost a nechuť pokusit se výsledek upravit.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |