Muži "B"

SK SLATINA B - STARÝ LÍSKOVEC 3:0 (1:0)

20. 04. 2014 23:56:58 od Koš Pavel st.

Sestava:Petrík-Grolich, Nedoma,Fojtík, Halický- Samek,Koš Petr, Gajda,Zrzavý-Pospíchal,Koš Pavel, náhradník Szentandrási
V tomto utkání jsme chtěli soupeři oplatit nezaslouženou prohru z podzimního utkání kdy rozhodčí nastavil neoprávněně 8 minut během nichž jsme nakonec utkání prohráli. Do zápasu jsme vstoupili velmi dobře a již v 7. minutě po nepřímém kopu Pospíchala Gajda z první krásně trefil branku k tyči a vedli jsme 1:0.Pokračovali jsme v tlaku na soupeře a ve 28. minutě střelu Koše Petra brankář vyrazil na roh. Poté se hra trochu přiostřila a hráči obou mužstev byli za své zákroky potrestáni udělením žlutých karet. Na začátku 2. poločasu nás soupeř zatlačil do obrany, ale brankář Petrík nás podržel. Poté v 69. minutě Samek netrefil odkrytou prázdnou branku. Ke konci přišly dobré chvíle Lukáše Zrzavého, kdy nejprve v 82. minutě uvolnil opět Gajdu a ten zvýšil na 2:0. O minutu později opět Zrzavý vyhrál hlavičkový souboj a poslal do úniku Koše Petra a ten s přehledem zvýšil na konečných 3:0. Musím pochválit celé mužstvo za velmi dobrý výkon se soupeřem, který je na čelních místech tabulky.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |