Muži "B"

6.4.2014 Slatina B-Obřany A 0:1 /0:1/

09. 04. 2014 19:00:47 od Koš Pavel st.

Dobrý den,
k prvnímu utkání po zimní přestávce jsme nastoupili v této sestavě: Petrik - Cibulák (46. minuta Grolich),Sedláček, Fojtík, Halický - Hladil, Koš Petr, Samek( 80. minuta Koš Pavel),Fellmann - Kodras (65. minuta Nedoma), Pospíchal.

V prvním poločase byla hra poměrně vyrovnaná, ale do nějakých velkých šancí jsme se bohužel nedostali.Zhruba ve 20. minutě po odpískaném faulu proti nám, hosté proměnili šanci z nařízeného nepřímého kopu na 0:1. Tato branka byla výsledkem špatné komunikace našich hráčů a nedůsledné obrany. Do konce poločasu k žádné změně stavu již nedošlo. O přestávce jsme provedli nějaké změny v sestavě a zhruba od poloviny druhého poločasu začali naši hráči hrát aktivněji. Především posledních 20 minut jsme dokázali soupeře zatlačit do obrany, ale bohužel vytvořené šance nebyly proměněny. Samek s Grolichem měli velkou příležitost skóre srovnat, oba byli sami před soupeřovým brankářem, přesto však míč v brance neskončil. Následně jsme si vytvořili další šanci po střele Petra Koše zhruba z 25-ti metrů, míč se však odrazil od břevna. Ani několik následujících příležitostí jsme nedokázali proměnit. Také soupeř několikrát ohrozil naši branku, gól však nestřelil. V průběhu druhého poločasu byl zraněn náš kapitán Tomáš Kodras, který má po střetu se soupeřem poraněný kotník. Závěrem bych chtěl podotknout, že náš tlak a zlepšený herní projev přišel příliš pozdě. Soupeř byl rozhodně hratelný a tento zápas jsme mohli vyhrát. Doufám, že se hráči ze svých chyb poučí a příští zápas pro nás dopadne lépe. Naším dalším soupeřem je vedoucí mužstvo soutěže Bohunice B.

| Napsal: Koš Pavel st. | Kategorie: Muži "B" | Komentářů: 0 | Trvalý odkaz |