Muži "A"

Únanov - SK Slatina 1:7 (1:4)

28. 05. 2013 22:48:30 od Michal Nos

Branky: Mikšíček 4, Koš, Ostrý, Ryšánek
Sestava: Němeček – Nedoma (26. min. Halický), Juráň, Andrlík, Pyszko – Mudruněk (21. min. Vala), Duchovný, Ryšánek, Koš – Ostrý, Mikšíček.

Hodnocení trenéra Ladislava Bedřicha:
Jestliže jsme v předchozích utkáních polemizovali nad řadou neproměněných „tutovek“, pak v tomto utkání nám vyšlo všechno, téměř všechno. Naivní pojetí a prezentace fotbalové hry hráči únanovského týmu umožnilo již ve 4. min. Mikšíčkovi po přihrávce Mudruňka docílit svého prvního gólu. Ryšánkovo břevno, zahozená šance Mudruňka, po sobě jdoucí žákovské chyby Pyszka a Juráně, vyrovnávací gól soupeře a dělovka Mikšíčka na 1:2 byly těmi nejdramatičtějšími situacemi první čtvrthodinky. Další pumelenice Koše z 20 m do břevna s odrazem od zad domácího obránce, fotbalová paráda Mikšíčka po komickém zakopnutí o míč jednoho z obránců soupeře, stanovily skóre poločasu na 1:4. Ale to již při absenci Mudruňka, kterého z hřiště odnesli se závažným zraněním hlezna a Nedomy, který po vlastních odkulhal s nataženými kolenními vazy. Vynucené střídání dostalo do hry dorostence Valu a Halického, a nutno dodat, že jejich výkon zaslouží obrovskou pochvalu.
Druhý poločas byl nutným zlem pro domácí, pro slatinské herním tréninkem s efektivním zakončením Mikšíčka, Ryšánka a Ostrého. Výsledek 1:7 není zas tak velkým překvapením uvědomíme-li si, že soupeř je aktuálně jedním z možných sestupujících, inkasoval z 22 utkání 71 gólů, vstřelil 41 a z toho útočník Čapoun 21, který však byl v konfrontaci s naší obranou tentokráte neviditelný.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Muži "A" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |