St. Lískovec-SK SLATINA B 4:3 (3:2)

15. 12. 2012 18:31:25 od text: Miroslav Essender, editace: Prokop Pyszko

Góly - Nešpůrek, Kodras, Leasure.

Sestava - Petrík, Pyszko P. (Chalabala), Sedláček, Hovězák, Pyszko Š., Ambrož, Koš, Nešpůrek (Leasure), Gajda (Fojtík), Kodras, Mikšíček.

V první řadě bych rád pogratuloval "A" mužstvu k průběžnému 1. místu po podzimní části (poslední kolo bylo odloženo na jaro).

I díky tomuto odložení jsem mohl povolat tři hráče a navíc i nadějné dorostence. V hledišti byla slušná podpora slatinských fanoušků, vedení klubu a trenéři dorostu.
Soupeř měl už od začátku herně navrch, což jsme mu umožnili především špatnou rozehrávkou a chybami v obraně. Proto jsem se rozhodl už v 35. minutě udělat změny v obraně a záloze. Oživit hru měli dorostenci Fojtík a Chalabala, kteří nahradili Gajdu a P. Pyszka. Vše proběhlo za stavu 2:1 pro domácí, kteří dokázali po úvodní brance L. Nešpůrka skóre otočit. Do poločasové přestávky padlo na každé straně ještě po gólu. Úspěšným slatinským střelcem byl Tomáš Kodras.

Poločasová pauza přinesla další zásah do sestavy, kdy zraněného Nešpůrka nahradil Leasure. Ve druhé půli se hra zlepšila, což přineslo i vyrovnání. Po přihrávce Chalabaly se střelou nad brankáře prosadil Leasure. Nerozhodný stav nevydržel dlouho. Po další chybě v obraně jsme již po čtvrté inkasovali a tato branka rozhodla celé utkání.

Sestava slibovala mnohem více než se na hřišti skutečně odehrálo. Posilám z "A" mužstva se zápas příliš nevydařil, přičemž ani ostatní se až na výjimky nedostali z podprůměrných výkonů. Pochvalu zaslouží snad jen Denis Petrík, který vytáhl několik dobrých zákroků. První poločas se vydařil Luďovi Nešpůrkovi a Tomáši Kodrasovi. Celkově oba poslední zápasy zastihly tým ve špatné formě a bude potřeba provést několik změn do druhé poloviny sezóny.

| Napsal: text: Miroslav Essender, editace: Prokop Pyszko | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |