Svratka B-SLATINA B 1:2 (0:2)

25. 10. 2012 19:34:04 od Miroslav Essender, Prokop Pyszko

Góly - Gajda, Koš

Sestava - Petrík, Duchovný, Hovězák, Sedláček, Pyszko Š. (Pyszko P.), Uher, Koš, Nešpůrek, Unzeitig (Šik), Gajda, Kodras (Hladil).

Od úvodu jsme soupeře přehrávali a dařilo se nám vytvářet si jednu šanci za druhou. Už v 10. minutě se po kombinační a přesné přihrávce Koš akci prosadil patičkou Gajda. O chvíli později si oba hráči role vyměnili, Gajda z rohu přesně našel hlavu Koše a zvýšil na 2:0. Zbytek prvního poločasu se nesl v podobném duch, ale další branky nepřinesl.
Druhou půli jsme opět začali velkým tlakem. Uher po nádherné ráně trefil tyč a ani Koš nepřidal svou druhou trefu v utkání, když po faulu na Gajdu neproměnil pokutový kop. Na konci utkání se dostal ke slovu i soupeř. Po několika náznacích šancí se jedna z akcí ujala a snížili na 1:2. Další chyby se již naše obrana vyvarovala a výsledek udržela.
Velmi dobrý výkon pokazily jen neproměněné šance. Zároveň lze ocenit stabilizaci kádru.

| Napsal: Miroslav Essender, Prokop Pyszko | Kategorie: Muži "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |