SK SLATINA - ÚNANOV 7:1 ( 2:0)

16. 10. 2012 20:33:54 od Jiří Záleský

Góly – Ostrý 4, Mikšíček 2, Mudruněk
Sestava – Petrik, Nedoma (68min. Duchovný), Juráň, Šafařík, J.Nos )65min. Pyszko Š.), Válka,Andrlík,Ryšánek (75min. Koš), Mudruněk,Ostrý,Mikšíček, -Bez střídaní- Němeček,Leasure
Vysoké vítězství, spokojení fanoušci a konečně výhra kdy jsme se nemuseli strachovat do poslední chvíle o vítězství. Po utkání byli slyšet i názory že Únanov byl velmi slabý soupeř. Já jsem viděl velmi dobrý výkon svých kluků a potěšil mě po utkání trenér soupeře, když mi řekl, že se mu moc líbilo napadání našeho týmu po celých 90 min. a že máme nejlépe připravený tým v soutěži. V utkání se do zakončení jako první dostal celek hostů, ale naši bránu naštěstí minul. Pak už koncertovalo naše mužstvo, po špatném výhozu brankáře hostů se k míči dostal Pavel Juráň, vrátil míč před prázdnou bránu a Pavel Ostrý upravil na 1:0. Asi o pět minut později nastřelil Tomáš Válka tyč, a po závanu opět Pavel Ostrý změnil stav na 2:0. Soupeře jsme napadali po celém hřišti, měli další šance ale poločas skončil jen 2:0. Hosté hrozili jen sporadicky z nakopávaných standartních situací do našeho vápna. Hned na začátku druhé půle Tomáš Válka chytře pustil na hranici velkého vápna míč Mirkovi Mikšíčkovi a skóre se znovu měnilo. V této době přišla i chvíle Únanova a po standartní situaci, která se odrazila od tyče do naší brány , korigoval soupeř na 3:1. Lavička hostů cítila šanci, a začala své hráče povzbuzovat. Naštěstí Pavel Ryšánek zahrál krásně standartní situaci a znovu Pavel Ostrý tentokrát hlavou zvýšil na 4:1. I za tohoto stavu jsme nepolevili , vystřídali tři naše hráče, ale i kluci z lavičky Šimon Pyszko, Robin Duchovný , Petr Koš hráli výborně a soupeře jsme nepustili k ničemu. Pavla Ostrého na chvíli přestalo bavit dávat góly, přistrčil míč do vápna soupeře Radku Mudruňkovi, který obešel dva hráče soupeře a bylo to 5:1. O pět minut později slalom Pavla Ostrého ve vápně znamenal stav 6:1. Po této brance přišla nejkrásnější akce utkání, Pavel Ostrý prošel přes čtyři hráče soupeře , přes celou bránu přihrál Mirkovi Mikšíčkovi a ten pod padajícím brankářem dopravil míč do sítě na 7:1. Celé mužstvo podalo velmi dobrý výkon. Nejvíce se mi tentokrát líbil bojovník Tomáš Andrlík, Michal Nedoma, který začíná hrát výborné zápasy, Pavel Ryšánek výborně dirigoval naši hru a zahrával výborně standartní situace. O Pavlovi Ostrém se píše ve článku a proto ho vyzdvihovat je celkem zbytečné. A jak jsem psal už výše , kluci co naskočili z lavičky do hry hned zapadli a všichni podali velmi dobré výkony. Teď v sobotu nás čeká jeden z favoritů celek Moravské Slavie, který je dirigován z pozice stopera bývalým ligistou Milanem Macíkem a pyšní se nejlepší obranou ( 8branek ), a výbornými standartními situacemi. My však do tohoto utkání půjdeme jako vedoucí celek tabulky, a já věřím že vlak jménem Slatina nezastaví i na ´´ MORENDĚ,, . Věřím v co největší návštěvu naších fanoušků, tak jak to bylo na utkání v Chrlicích.

| Napsal: Jiří Záleský | Kategorie: Muži "A" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |