Góly – Mudruněk, Ryšánek, Koš

Sestava - Němeček, Nedoma, Ambrož,
Keller,Sedláček (85min. Grolich), Válka (86min.Chalabala), Andrlík,
Koš,Ryšánek, Mudruněk, Ostrý (88min. Leasure)

Soupeř vyhrál v 1 kole v Chrlicích 2:1 a svou výhru chtěl doma potvrdit. Do utkání už mohl
nastoupit Tomáš Keller, ale na dovolenou odjel Pavel Juraň a zraněn byl Jirka Nos.
Marcel Ambrož celý týden pro zranění netrénoval, proto jsem ho stáhl do obrany na pozici
stopera a na levého obránce obránce se postavil David Sedláček. Na lavičku nám zbyl Zdeněk
Grolich a dva naši dorostenci , co hráli utkání už ráno Filip Chalabala a Philip Leasure . Do utkání
jsme vstoupili aktivně a už v 2 minutě jsme zahrávali pokutový kop, ovšem Ryšánkovu střelu golman
domácích vyrazil. Celý 1.poločas jsme ovládali hru a byli lepším celkem , ale soupeři stačila jedna akce, nedůkaz obránců v našem vápně a prohrávali jsme 0:1. Naštěstí jsme před přestávkou vyrovnali Radkem Mudruňkěm , ale stejně jsem se kabině dost zlobil .Druhou půlku jsme znovu začali aktivně , ale druhá akce soupeře, chyba Karla Němečka a znovu jsme o gól prohrávali. Naštěstí kluci šli stále za vítězstvím a góly Ryšánka a Koše jsme strhli vítězství zasloužené na naší stranu.Bylo to vyhecované a velmi těžké utkání a dík všem, že se nám ho podařilo zvládnout a zvítězit.

| Napsal: Jíří Záleský | Kategorie: Muži "A" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |