Muži "A"

10 kolo FC VESELÍ nad Moravou - SK SLATINA 1:1 (1:1)

06. 06. 2012 22:58:14 od Jiří Záleský

Gól - Fous Jakub
Hovězák, J.Nos, Keller, Juráň, Šafařík, Opletal, ( 30min. Ostrý ), Válka, ( 45min. Chalabala ), M.Nos, Mudruněk, ( 70min. Kodras ), Ambrož, Fous

- mohlo by se zdát, že v tomto utkání už o nic nešlo, ale Veselí má velmi silný kádr, výbornou mezihru, a jako naše mužstvo chce skončit v tabulce co nejvýše. Náš klub teď bojuje na dvouch fotbalových frontách, po záchraně "A" mužstva se stalo prioritou "B" mužstvo, a jeho postup do městského přeboru, což by byl obrovský úspěch našeho klubu. Bohužel v sobotním utkání "B" mužstva byl zraněn Karel Němeček, vyloučeni Michal Nedoma a Petr Koš. Dále hráli J.Nos, Pavel Ostrý a autor dvou branek Radek Mudruněk. Proto jsem na nedělním utkání nominoval naše dorostence Filipa Chalabalu a Zbyňka Michalce, a do brány se postavil Martin Hovězák. Jak jsem již psal o výborné kombinační hře soupeře jsme věděli, proto jsme postavili rozestavění 4-3-2-1, kde úkol dvou podhrotových hráčů bylo napadat při rozehrávce soupeře, jeho krajní obránce což se nám asi 30min. výborně dařilo. My hrozili rychlými protiútoky, které táhl Jakub Fous, a soupeř vypadal z naší hry dost nešťastně. Stejným hráčem jsme se ujali vedení, ale potom jsme se stáhli před naše vápno, a soupeři dovolili vyrovnat. Ve druhé půli se hrál výborný fotbal, nahoru-dolů, a dvojnásob to platí o našem mužstvu. To už v utkání nehrál Petr Opletal, který pro zranění vystřídal ve 30min. a Tomáš Válka, který musel střídat o půlce. Díky těmto změnám dostal šanci druhý dorostenec Filip Chalabala. Na šance jsme vyhráli 10-3, nedokázali jsme dostat míč do prázdné branky, ale to je snad jediné co můžu klukům vytknout !!!
Výborný výkon podal Radek Mudruněk, který roste ve velmi dobrého hráče. Dále Jirka Nos, Michal Nos a Jakub Fous, vážím si přístupu Pavla Juráně, který přes osobní problémy nastoupil. Premiéru absolvoval brankář dorostu Martin Hovězák a podal velmi dobrý výkon, a při dvou šancích soupeře v závěru utkání nás výbornými zákroky podržel. Stejný poctivý výkon podal i Filip Chalabala, který odehrál celý poločas, a připravil dokonce dvě šance, které se nám bohužel nepodařilo proměnit.
Poklonu klukům sekl trenér soupeře, který mi blahopřál k výbornému výkonu mužstva ,a řekl, že takto je nepřehrálo žádné mužstvo, a že jsme nejlepší mužstvo jara. Tento týden nás čekají velmi těžká utkání. Mužstvo "B" hraje svá utkání ve čtvrtek a v neděli, a v obou musí zvítězit. Nás čeká v sobotu PODDVOROV, a samozdřejmě tady chceme 3body.
Tak nám všem DRŽTE PALCE a přijeďte nás povzbudit !!!!!

| Napsal: Jiří Záleský | Kategorie: Muži "A" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |