Starší žáci "B"

STARŠÍ ŽÁCI "B" - LOKOMOTIVA 3:1

25. 05. 2008 18:35:37 od

Branky : Kazda Michal, Michalec Zbyněk, Nedoma Richard
V utkání s vedoucím týmem tabulky jsme museli vyhrát, abychom se udrželi v souboji o druhé místo v pořadí.Celý zápas byl vyhecovaný a hlavně hráči soupeře to neunesli psychicky.V zápase bylo vidět hodně šarvátek a k uklidnění hry nepomohl ani rozhodčí, který zápas vůbec nezvládal.Ovšem snažili jsme se hrát svůj fotbal a po jednom z rohových kopů padl gól a stav zápasu byl 1:0.Ale soupeř rychle vyrovnal a koncem prvního poločasu byla udělena soupeřovi červená karta pro napadení našeho hráče.Přesilovku ve druhé půli zápasu jsme využili a konečné skóre bylo 3:1.Je špatné, že jsme nedokázali proměnit 2 penalty a několik vyložených šancí.

| Napsal: | Kategorie: Starší žáci "B" | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |