Aktuality

V poháru JmKFS vítězně

30. 07. 2014 22:55:19

Ve druhém předkole jsme v prvním "ostrém" soutěžním utkání A mužstva zvítězili na hřišti v Medlánkách.
Fakta z utkání:
Medlánky - SK Slatina 2:4 (0:1)
Branky: 35. Mikšíček 0:1, 48. 1:1, 52. 2:1, penalta a ČK Němeček, 80. Ryšánek 2:2, 88. Mikšíček 2:3, 92. Ostrý 2:4.
V neděli 3.8. přivítáme v dalším kole poháru JmKFS na domácím hřišti celek KP, ještě vloni divizní Bystrc. Utkání se hraje od 17 hodin.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


2. předkolo Krajského poháru hrajeme v Medlánkách

27. 07. 2014 23:43:25

Dnešní utkání 1. předkola Krajského poháru Zbýšov - Medlánky 0:4 (0:0) nám určilo soupeře. V Medlánkách se hraje ve středu 30.7. v 17,30 hodin.

Více...

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


I v druhém přátelském utkání vítězně

27. 07. 2014 23:38:08

V sobotu muži A zvítězili v Podolí s místním mužstvem, hrajícím I.B třídu 0:3, po poločase 0:0.

Více...

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Program mužů

24. 07. 2014 18:29:53

Tréninky budou ÚT - ČT - PÁ, vždy od 18 hodin.
Zápasy před sezónou:
20. 7. Muži A - Svratka 3:2 (2:2),zápas se hrál v Praci
26.7. v Podolí s domácím mužstvem, 17,00, sraz v 16 hodin v Podolí
30.7. 17,30 venku krajský pohár, s vítězem utkání Zbýšov - Medlánky
V případě vítězství v poháru hrajeme s Bystrcí 3.8. v 17 hodin doma, v případě vypadnutí bude přátelský zápas.

| Napsal: | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Zahájení přípravy Mužů

08. 07. 2014 20:08:41

Novým trenérem bude pan Ladislav Bedřich, který již u nás působil na jaře 2013, které bylo zakončeno postupem, asistentem -hrajícím bude Marcel Ambrož, vedoucí mužstva Svoboda Václav.
Zahájení přípravy je v pátek 11.7. v 18 hodin, sraz v 17.45 na hřišti v Tuřanech. Další tréninky budou ÚT - ČT - PÁ.
Zápasy před sezónou:
20. 7. Svratka, zápas se odehraje v Praci, v 17 hodin
26.7. v Podolí, 17,30
30.7. venku krajský pohár, s vítězem utkání Zbýšov - Medlánky
V případě vítězství v poháru hrajeme s Bystrcí doma, v případě vypadnutí bude přátelský zápas.
Dostaví se všichni hráči A + B mužů a vycházející dorostenci ročníku 1995.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Los krajských soutěží - žáci

29. 06. 2014 21:29:27

Žáci starší a mladší - I. třída skupina B

Noví účastníci: Vojkovice (sestup z KP), Svratka Brno B a Šlapanice (obě mužstva přeřazena z I. třídy sk. A), Újezd u Brna (postup z OP Brno - venkov)
Mužstva, která soutěž opustila: Kahan (postup do KP), Novosedly a Mikulov (obě mužstva přeřazena do I. třídy sk. C), Měnín (přihlásil se pouze do OP)

1 - Svratka Brno B, 2 - Tuřany, 3 - Vojkovice, 4 - Slatina, 5 - Šlapanice, 6 - Ivančice, 7 - RAFK Rajhrad, 8 - MS Brno, 9 - Rosice, 10 - Újezd u Brna, 11 - Nordic Brno, 12 - Hustopeče

1. kolo - 23. a 24. srpna

Svratka B - Hustopeče

Tuřany - Nordic

Vojkovice - Újezd

Slatina - Rosice

Šlapanice - MS Brno

Ivančice - Rajhrad

Více...

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Los krajských soutěží - dorost

29. 06. 2014 21:20:15

Dorost starší a mladší - Krajský přebor

Účastníci

1 - Kuřim, 2 - Medlánky, 3 - Starý Lískovec, 4 - Veselí nad Moravou, 5 - Chrlice, 6 - Velké Němčice, 7 - Kohoutovice, 8 - Řečkovice, 9 - Moravský Krumlov, 10 - Slovan Brno, 11 - Svratka Brno, 12 - Slatina, 13 - Rosice, 14 - Ivančice

Noví účastníci: Kuřim, Velké Němčice (převzaly soutěž od Křepic), Veselí nad Moravou - všichni postup z I. třídy
Mužstva, která soutěž opustily: Kyjov (postup do MSDD), Mikulov (přihlásil se do I. třídy), Moravská Slávia (sestup do I. třídy)

1. kolo - 9. a 10. srpna

Kuřim - Ivančice

Medlánky - Rosice

Starý Lískovec - Slatina

Veselí - Svratka

Chrlice - Slovan Brno

Velké Němčice - Moravský Krumlov

Kohoutovice - Řečkovice

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Losování Krajských soutěží - muži A

28. 06. 2014 09:31:26

Včera proběhl los Krajských soutěží, zajímavostí je, že hrajeme 1. kolo doma se Slovanem Brno, tak jak jsme soutěž na jaře končili.

I.A třída skupina A

Nové týmy: Lipovec (postup z I.B třídy), Žebětín (postup z I.B třídy), Rajhrad (sestup z KP)
Týmy, které soutěž opustily: Moravská Slavia (postup do KP), Soběšice a Zbýšov (oba sestup do I. B třídy)

Účastníci

1 - Kunštát, 2 - Lipovec, 3 - Líšeň B, 4 - Boskovice, 5 - Slatina, 6 - Šlapanice, 7 - Rajhrad, 8 - Žebětín, 9 - Miroslav, 10 - Slovan Brno, 11 - Bořitov, 12 - Dobšice, 13 - Tasovice B, 14 - Hrušovany nad Jevišovkou

1. kolo - 9. a 10. srpna

Kunštát - Hrušovany

Lipovec - Tasovice B

Líšeň B - Dobšice

Boskovice - Bořitov

Slatina - Slovan Brno

Šlapanice - Miroslav

Rajhrad - Žebětín

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Zahájení soutěží 2014/15

22. 06. 2014 21:46:01

Dle termínové listiny JmKFS je zahájení soutěží pro naše mužstva:
Muži A: SO - NE 9.-10. 8., jsme přihlášení i do krajského poháru, termín 1. předkola je NE 27.7., případně 2. předkolo ST 30.7.
Starší a mladší dorost: SO - NE 9.-10. 8.
Starší a mladší žáci: SO 23.8.
Losování JmKFS proběhne v pátek 27.6.
Termíny pro mužstva hrající MěFS oznámím po zveřejnění termínové listiny MěFS.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Účast našich mužstev v soutěžích 2014/15

22. 06. 2014 20:30:45

Dobrá zpráva: všechny naše mužstva budou v nové sezóně působit ve stejných soutěžích jako v ročníku 2013/14, nikdo tedy nepostoupil ani nesestoupil.
Muži A: I A třída
Muži B: II. třída
Starší a mladší dorost: Krajský přebor
Starší a mladší žáci: I. třída
Starší přípravka A + B: městské soutěže st. přípravek
Mladší přípravka A + B: městské soutěže ml. přípravek
Starší páni: Liga st. pánů

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


NOVÁ KLUBOVNA s občerstvením - info k výstavbě

18. 06. 2014 10:18:16

Zdravím vás všechny a rád bych vás seznámil s průběhem výstavby naší "Nové klubovny s občerstvením" na fotbalovém hřišti.
Jak jistě mnozí víte, připravili jsme u fotbalového hřiště stavbu "Nové klubovny s občerstvením", v rámci které bude také kryté posezením pro návštěvníky fotbalových utkání a tréninků. Výstavba proběhne v termínu : 23.6. až 31.7.2014 (tedy o letní přestávce) tak, aby nám celý objekt sloužil již od tohoto srpna, od nové fotbalové sezony. Celá stavba s přilehlým zázemím bude v majetku Sportovního klubu Slatina a bude sloužit hlavně všem našim členům, rodičům naší fotbalové mládeže a návštěvníkům našeho sportovního areálu. Bližšší informace k výstavbě a budoucímu využití této stavby vám rád osobně zodpovím nebo volejte na tel.: 602 436 072.
Hezké letní prázdniny vám přeje : Klajsner Václav (předseda SK Slatina)

| Napsal: Klajsner Václav (předseda SK) | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Pozvánka na mistrovké utkání 14.-15.6.

11. 06. 2014 20:10:23

Zveme vás na mistrovské utkání o tomto víkendu:
Muži A hrají doma se Slovanem Brno v sobotu 14.6. v 16.30 hodin, sraz 15,30.
Muži B hrají doma s Lelekovicemi v neděli 15.6. v 16.30 hodin, sraz 15,30.
Starší a mladší dorost hraje v neděli 15.6. venku v Mikulově, začátek starších v 10 hodin, mladších v 12,15 hodin, sraz 7,45 na hřišti, odjezd autobusu v 8 hodin.
Starší žáci odehrají utkání doma s Měnínem v sobotu 14.6. v 9,30, sraz v 8,30 hodin
Mladší žáci odehrají utkání doma s Měnínem v sobotu 14.6. v 11,15, sraz v 10,15 hodin.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Pozvánka na víkend 30.5. - 1.6.

29. 05. 2014 22:25:41

Zveme vás na mistrovské utkání o tomto víkendu:
Muži A hrají doma se Soběšicemi v sobotu 31.5. v 16.30 hodin, sraz 15,30.
Muži B hrají doma s Medlánkami B v neděli 1.6. v 16.30 hodin, sraz 15,30.
Starší a mladší dorost hraje v sobotu 31.5. venku s Řečkovicemi, začátek starších v 10 hodin, sraz v 9 hodin v Řečkovicích a mladších v 12,15 hodin, sraz 11,15 také na soupeřově hřišti.
Starší žáci odehrají utkání doma s Hustopečí v sobotu 31.5. v 9,30, sraz v 8,30 hodin
Mladší žáci odehrají utkání doma s Hustopečí v sobotu 31.5. v 11,15, sraz v 10,15 hodin.
Starší přípravka hraje doma v pátek 30.5. s Řícmanicemi.
Mladší přípravky A + B, hrají v neděli 1.6. s Líšní C + D v 15,45.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Focení mužstev

09. 05. 2014 22:32:28

Již proběhlo focení mužstev v tomto pořadí: mladší žáci, starší žáci, Muži A, Muži B, mladší přípravka A, mladší přípravka B.
Termín pro focení starších pánů je 19.5., pro družstva starší přípravky a obou dorostů ještě upřesníme.
Fotografie si můžete prohlédnout na www.fairfoto.cz, potom klikněte na znak SK Slatina a zvolte si vaše mužstvo. Objednávkové lístky si vyžádejte u vedoucích mužstev - kdo je ještě nemá.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Pozvánka na mistrovská utkání na víkend 9.5. - 11.5.

08. 05. 2014 22:27:37

Zveme vás na mistrovské utkání o tomto víkendu:
Muži A hrají venku s Bořitovem v neděli 11.5. v 16.30 hodin, odjezd na utkání auty.
Muži B hrají v Tuřanech v neděli 11.5. v 16,30, sraz v 15,30 hodin na hřišti v Tuřanech
Starší a mladší dorost hraje v sobotu 10.5. doma s Chrlicemi, začátek starších v 10 hodin, sraz v 9 hodin a mladších v 12,15 hodin, sraz 11,15.
Starší žáci odehrají utkání v Novosedlích v neděli 11.5. v 9,30, sraz v 7 hodin, odjezd autobusu 7,15
Mladší žáci odehrají mistrovské utkání v Novosedlích v neděli 11.5. v 10,45, sraz v 7 hodin, odjezd autobusu 7,15.
Starší přípravka své zápasy ve středu s Bystrcí a ve čtvrtek s Bohunicemi odehrála.
Mladší přípravky A + B, hrají v pátek 9.5., A s Bílovicemi B v 16 hodin, B se Svratkou C v 17,30. V 16,45 proběhne focení obou mužstev.

| Napsal: Michal nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Pozvánka na mistrovská utkání

01. 05. 2014 20:53:40

Zveme vás na mistrovské utkání o tomto víkendu:
Muži A hrají doma se Sokolem Tasovice B v neděli 4.5. v 16.30 hodin, sraz v 15,30 hodin - prosím o dochvilnost, bude focení mužstva
Muži B hrají doma se Startem v sobotu 3.5. v 16,30 hodin, sraz v 15,30 hodin na hřišti - prosím o dochvilnost, bude focení mužstva
Starší a mladší dorost hraje v neděli 4.5. v Juliánově se Slovanem, začátek starších v 14,15 hodin a mladších v 16,30 hodin.
Starší žáci odehrají utkání s Rajhradem v sobotu 3.5. v 9,30, sraz v 8,30 - prosím o dochvilnost, bude focení mužstva
Mladší žáci odehrají mistrovské utkání doma s Rajhradem v sobotu 3.5., v 11,15, sraz v 10,15 hodin.
Starší přípravka zajíždí na Lokomotivu, kde je v sobotu 3.5. začátek zápasu v 14,40 hodin.
Mladší přípravky A + B, hrají v pátek 2.5., A se Zbrojovkou B v 16 hodin, B s Bystrcí b v 17,30.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Rozpis soutěží

17. 04. 2014 15:45:17

V záložce Rozpis soutěží je aktuální rozpis pro jaro 2014, včetně posledních změn z tohoto týdne. Pokud by byly další změny, budu informovat jednotlivé vedení mužstev.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Pozvánka na víkendové zápasy 19. - 20.4.

16. 04. 2014 15:46:55

Zveme vás na mistrovské utkání o tomto víkendu:
Muži A hrají doma se Sokolem Dobšice v sobotu 19.4. v 16 hodin, sraz v 15 hodin - focení mužstva nyní nebude
Muži B hrají doma se Starým Lískovcem v neděli 20.4. v 16 hodin, sraz v 15 hodin na hřišti
Starší a mladší dorost hraje v neděli 20.4. s Rosicemi, začátek starších v 10 hodin a mladších v 12,15 hodin. odjezd autobusu v 8,15 od hřiště.
Starší žáci odehrají utkání s Ivančicemi ve středu 1.5..
Mladší žáci odehrají mistrovské utkání doma s Ivančicemi v sobotu 19.4., v 11,15, sraz v 10 hodin, z důvodu focení - nutné být včas na hřišti.
Starší přípravka zajíždí do Lelekovic, kde je v neděli 20.4. začátek zápasu v 13,45 hodin.
Mladší přípravky A + B, odehrály zápasy dnes, výsledky jsou v sekci Ml. přípravka A.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Pozvánka na víkend

10. 04. 2014 09:11:27

Zveme vás na mistrovské utkání o tomto víkendu:
Muži A hrají v Boskovicích v neděli 13.4. v 16 hodin, doprava na utkání osobními auty
Muži B hrají v Bohunicích v neděli v 16 hodin, sraz v 15 hodin v Bohunicích na hřišti
Starší a mladší dorost hraje doma v sobotu 12.4. s Ivančicemi, začátek starších v 10 hodin a mladších v 12,15 hodin.
Starší a mladší žáci odehrají mistrovské utkání v Rosicích v neděli 13.4., odjezd autobusu v 7,15 hodin, začínají starší žáci v 9 hodin, potom hrají mladší v 10,30.

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Zveme v sobotu 5.4. na derby i na další utkání

04. 04. 2014 08:07:53

Program mistrovských zápasů na tento týden:
Muži A: Sobota 5.4., doma Šlapanice 15,30
Muži B: Neděle 6.4., doma Obřany, 15,30
Starší dorost: Neděle 6.4. na Moravské Slavii, 10,15
Mladší dorost: Neděle 6.4. 12,30 na Moravské Slávii
Starší žáci: Sobota 5.4. 9,30 doma Moravská Slavia
Mladší žáci: Sobota 5.5. 11,15, doma Moravská Slavia
Přijďte naše mužstva povzbudit!

| Napsal: Michal Nos | Kategorie: Články | Komentáře nejsou povoleny | Trvalý odkaz |


Zobrazit vše | Zobrazit méně